Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Demokratska stranka

    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-13

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Veletin Mon Oct 16, 2017 10:01 am

    Делују проактивно и визионарски на државничком нивоу, ипак су они бивши министри, врховни суци, велепосланици..., и не желе да буду увучени у свакодневну каљугу коју прави профани део опозиције.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Mon Oct 16, 2017 10:02 am

    Po njihovom predlogu sudije bi birao VSS i DVT i tu ministar i predsednik resornog odobra vise ne bi bili clanovi... sta je bitno ko proglasava...

    Inace sama odluka DSa da saradjuje sa Vucicem oko promene ustava i clana 23 je glupa.


    edit: poglavlja 23 ne clana, pardon ne govorim evropejski
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-13

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Veletin Mon Oct 16, 2017 10:08 am

    Gotam wrote:Po njihovom predlogu sudije bi birao VSS i DVT i tu ministar i predsednik resornog odobra vise ne bi bili clanovi... sta je bitno ko proglasava...

    Inace sama odluka DSa da saradjuje sa Vucicem oko promene ustava i clana 23 je glupa.


    edit: poglavlja 23 ne clana, pardon ne govorim evropejski

    То ће напредњаци свакако урадити, председник Одбора за правосуђе је више пута говорио о томе на седницама одбора.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Mon Oct 16, 2017 11:03 am

    Gotam wrote:mislim zakon koji predsednik ne potpise nakon drugog glasanja, potpisuje predsednik parlamenta... ne vidim sta tacno tu menjaju i zasto...daju predsedniku vise ceremonijalne moci u vreme kad je predsednik Vucic.


    Šutanovac Dragan‏Verified account @SutanovacDragan  2h
    Sad sudije bira NSRS a po predlogu se to izmesta u Vrhovni savet pravosudja, razlika bas velika.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Mon Oct 16, 2017 11:04 am

    ne, ne to znam da menjaju... ne vidim sta se menja, odnosno dobija ili gubi time sto predsednik potpisuje ukaz...
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by plachkica Mon Oct 16, 2017 4:04 pm

    Demokratska stranka - Page 8 HZ19Xay
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Sun Oct 22, 2017 3:35 am

    Demokratska stranka‏Verified account @demokrate 8m8 minutes ago


    Za većinu stranaka mladi su budućnost. Za demokrate su mladi i sadašnjost i budućnost! @SutanovacDragan
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Sun Oct 22, 2017 3:37 am

    Demokratska stranka‏Verified account @demokrate 6m6 minutes ago


    Srbija mladih, Srbija 21 veka jeste IT, besplatni udžbenici, znanje koje se prenosi na internetu, ekonomija znanja! @SutanovacDragan
    0 replies 0 retweets 0 likes











    prvo sam hteo samo da se smejem, ali ovo je stvarno ozbiljan problem, oni blagog pojma nemaju sta bi radili, bukvalno predstavu nemaju.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Zuper Sun Oct 22, 2017 3:41 am

    Oni su kontrolisani pod Sukijem ali i da nisu sta oni mogu da govore kontra onoga od SNS od znacajnih tema koje nisu komunalne?
    Da nece biti protiv Briselskih sporazuma? Nacionalizacija i protekcionizam u ekonomiji?

    Pa oni su tvorci svega ovoga oko nas. SNS je njihova unapredjena varijanta.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Dec 01, 2017 2:34 am

    https://twitter.com/V_Obradovic/status/936540895926681600
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Mr.Pink Fri Dec 01, 2017 3:11 am

    ahaha


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Dec 01, 2017 3:14 am

    čekajte, vi sada otkrivate da Šutanovac ide na svaki žur u gradu?
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Mr.Pink Fri Dec 01, 2017 3:22 am

    ja bih voleo da otkrivam sutanovca u bilo kom obliku, ali znam ja njega kao šestara (VI bgd gimnazija). 

    fun fact, i selaković je išao u šestu. nabio je godina u guzici, ali fizički se nimalo nije promenio. sve su to pristojna deca bila.


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by kondo Fri Dec 01, 2017 3:26 am

    pa nisi valjda mislio da ce peca panker da pravi sranja u drzavi. ko ce nego pristojna deca.

    nego vam zavidim sto znate svaku spodobu koja se okaci na tviter.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Mr.Pink Fri Dec 01, 2017 3:52 am

    pa sad, meni su uvek pankeri i travopuši bili draži od ovih pristojnih. a šta je sranje u državi je relativno.


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Zuper Fri Dec 01, 2017 3:55 am

    Blind Lime Pie wrote:čekajte, vi sada otkrivate da Šutanovac ide na svaki žur u gradu?

    Je l ide i na informerovu?
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Fri Dec 01, 2017 4:34 am

    UžičkaRepublika‏
    @gjesic
    12h12 hours ago
    More
    kada je godišnjica Pinka, pitam zbog drugara?


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Fri Dec 01, 2017 5:10 am

    Demokratska stranka - Page 8 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Dec 01, 2017 5:29 am

    ...
    У сусрет Главном одбору странке, у суботу, у Шапцу, подсећа да су Председништво и Градски одбор донели одлуку да ДС на изборима у Београду наступа са својм кандидатом за градоначелника и са својом листом, али не открива са ким разговара о могућој коалицији на предстојећиом београдским изборима.

    "До момента док се не договоримо, нећемо објављивати са ким разговарамо. Разговарамо са готово свима из опозиције који деле наш вредносни систем, а одлуку о кандидатури донеће Председништво странке и биће објављена на време", рекао је Шутановац.
    ...
    http://www.ds.org.rs/medija-centar/vesti/20997-sutanovac-nemamo-nameru-da-ucestvujemo-u-bilo-kakvom-obracunu-unutar-opozicije

    Neka prime Čedu u koaliciju, dobiju prostor na RTS-u, Pinku i StB i tu su negde da igraju za cenzus.

    Vođa bi im najslađe nabudžio 4,99 kad bi bio tako precizan, ali radiće mu Šule posao i ako pređe preko, no frx.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Fri Dec 01, 2017 11:04 am

    DA SE NE LAŽEMO O OPOZICIJI Šutanovac: Saša Janković je hteo u vlast sa Vučićem


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Zuper Fri Dec 01, 2017 2:59 pm

    Demokratska stranka - Page 8 1341229_01_ff-s
    Demokratska stranka - Page 8 2304934895
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Fri Dec 01, 2017 3:03 pm

    Nije bas rekao da ga je zvao u vladu, ali nije propustio da udari Jankaru. Ne svidja mi se to ali mora se priznati da je Jankara prvi poceo.


    _____


    Uprava napolje!

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Zuper Sat Dec 09, 2017 5:40 am

    Dešavalo mi se da mi ljudi priđu u kampanji i kažu: ”Za tebe smo. Glasaćemo za Borisa Tadića.”


    -Sule, predsednik na DS
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Tue Dec 12, 2017 4:24 am

    Šutanovac vratio nagradu "Najevropljanin"

    Dragan Šutanovac predsednik Demokratske stranke (DS) vratio je nagradu "Najevropljanin", koju je dobio u 2010. godini za uspešno sprovedenu reformu Vojske Srbije, i naveo da ne želi da učestvuje u "manipulisanju evropskim vrednosima" u trenutku kada EU ima najnižu podršku građana od 2000. godine.

    - Nikada nisam želeo da se takmičim sa bilo kim u tome ko je "najevropljanin", ali sam sa velikim zadovoljstvom primio ovu nagradu 2011. godine kao neko ko je istinski posvećen evropeizaciji Srbije, ali pre svega u ime tima koji je sproveo reformu Vojske Srbije, kao najvećeg i najkompleksnijeg sistema u zemlji. Zahvaljujući reformi Vojske Srbije, Ministarstvo odbrane bilo je motor evropskih integracija zemlje, a učešće Vojske u prvoj mirovnoj operaciji EU pokazatelj je da je naša odbrana sastavni deo evropskog bezbednosnog sistema - rekao je on.

    Kako je naveo, brojni drugi dobitnici koji su ovo priznanje zaista zaslužili, kao ni građani Srbije, ne zaslužuju da se manipuliše evropskim vrednostima, a sve zarad pranja nečije biografije ili jačanja bilo čijeg proevropskog legitimiteta i to u trenutku kada EU ima najnižu podršku građana od 2000. godine. Prvenstveno, navodi Šutanovac u saopštenju, iz tog razloga "ovu nagradu moram da vratim organizatorima".

    - Lično mi je ova nagrada "kost u grlu" već duže vreme zbog različitih dobitnika sa kojima se politički i ideološki ne slažem, za koje verujem da su neiskreni evropejci, pa čak i iskreni antievropejci, ali sam smatrao da zbog svojih saradnika u Ministarstvu odbrane nemam pravo da ovu nagradu vratim. Međutim, danas moje lično uverenje, ali i ljudi sa kojima sam radio na reformi Vojske, više ne dozvoljava da delimo nagradu sa ljudima koji uništavaju evropski Beograd, od njega prave kafanu i tržni centar, kao i sa onima koji povlađuju nacionalizmu i koji ne priznaju ljudska prava kao vrhunsku evropsku, ali i civilizacijsku i ljudsku vrednost. Za mene najevropljanin ostaje svaki građanin Srbije koji je posvećen slobodi, demokratiji, ljudskim pravima i vladavini prava - rekao je Šutanovac, a preneo DS u saopštenju.



    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Filipenko Sun Dec 31, 2017 7:14 am

    Na Fejsbuku mi iskočilo da Dušan Obradović, prebeg u SNS koji je preveo odbornike DS-a i dao većinu SNSu da formira gradsku vlast u Kragujevcu, uživa u krstarenju Andaluzijom.

    Odem ja čisto onako na sajt DS-a, i tamo ladno i dalje stoji da je on i dalje predsednik gradskog odbora DS Kragujevac. Doduše, ne bi me čudilo i da jeste.

    Pa vi glasajte...

    Demokratska stranka - Page 8 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 3:50 pm