Demokratska stranka

Share

Re: Demokratska stranka

Post by bruno sulak on Wed Oct 11, 2017 6:53 pm

jebiga. palanka. dajte nekog vorholovskog seselja za novi header foruma. podnaslov: forum za seselje svih boja.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by ♏ on Wed Oct 11, 2017 6:59 pm

1088 wrote:neostvareni narodni poslanik

It takes guts to be a first follower!

Post by Gargantua on Wed Oct 11, 2017 7:00 pm

1088 wrote:
Зовем се Тиосав Пурић. Рођен сам 1994. године у Крушевцу. Ученик сам четвртог разреда Економско - трговинске школе смера правни техничар. Сфера мојих интересовања везана је углавном за друштвено - хуманистичке науке, а пре свега за историју (из које од седмог разреда освајам места на републичким такмичењима), права и реторику и беседништво (проглашен за укупног победника на републичком такмичењу). Члан сам Вршњачког тима Економско - трговинске школе у чијим акцијама са задовљством учествујем.

- Опис пројектног ангажмана

Учествовао сам у трибини наше школе о Идентитету и ТВ и радио емисији везано за промоцију наших активности у оквиру „Интернеста“. Учествовао сам у дебати о идентитету и разрађивању теме књиге „Сами заједно“, као и писању текстова (Е - демократија) и беседа (Изгледа да свака превара почиње од опчињавања) којима смо мотивисали ученике да се укључе у рад нашег тима.

Evil or Very Mad

nemoj jebote

Post by ficfiric on Wed Oct 11, 2017 7:09 pm

ostap bender wrote:jebiga. palanka. dajte nekog vorholovskog seselja za novi header foruma. podnaslov: forum za seselje svih boja.

Eh, da nije pobedio hasku azdaju, mogli smo ga ubaciti kako lezi i zuri u plafon

_____

Uprava napolje!

Post by Mr.Pink on Wed Oct 11, 2017 7:16 pm

ko ce biti u strucnom ziriju?

dakle, trazimo idejno resenje za novi heder foruma na temu> vorholovski seselj. molim moderaciju da otvori odgovarajucu temu, a da ucesnici isporuce dostave svoje radove do 20. oktobra.

_____
СВЕ СУДИЈЕ ХАШКОГА СУДА 
МОГУ ДА НАМ ЛИЖУ МУДА!

srce ruka lopata

Post by ficfiric on Wed Oct 11, 2017 7:30 pm

Glasam protiv Seselja

Mozemo da ubacimo njegove zaboravljene cvikere na lezaju

_____

Uprava napolje!

Post by Mr.Pink on Wed Oct 11, 2017 7:31 pm

ja sam za sliku u slici, na zidu.

_____
СВЕ СУДИЈЕ ХАШКОГА СУДА 
МОГУ ДА НАМ ЛИЖУ МУДА!

srce ruka lopata

Post by beatakeshi on Wed Oct 11, 2017 7:31 pm

♏️ wrote:
1088 wrote:neostvareni narodni poslanik

It takes guts to be a first follower!
ovo je psihologija/antropologija u svom najboljem izdanju.

Post by xie saike on Wed Oct 11, 2017 8:17 pm

malo bahato folirantsko govance se oseca sve bitnijom, bez ijednog razloga

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by ficfiric on Wed Oct 11, 2017 8:34 pm

Nije u DS-u, omasio si topic

_____

Uprava napolje!

Post by xie saike on Wed Oct 11, 2017 8:34 pm

napustila politiku ili preletela negde?

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by ficfiric on Wed Oct 11, 2017 8:36 pm

Nije preletela, samo je otisla kad je biran Sule a ne moze se reci da je bila neki faktor i pre odlaska

_____

Uprava napolje!

Post by xie saike on Wed Oct 11, 2017 8:38 pm

naravno da je bila faktor, imala je funkcije, urgiralo se da je zaposle na ns akademiji. secam se kad je zena cija se organizacija dugo bavi oblastima zastite i dobrobiti zivotinja, trazila njene kontakte ili sastanak u pokrajinskoj vladi, "u pa znate ne dolazi ona ovde, a nema ni sluzbeni mejl", pa je posle par meseci moljakanja pred govnima uspela da dobije neki privatni kontakt, i tako sl. svi takvi su bili faktori, a kakvi su faktori bili i kako su se ponasali, sve je ovo logicno sto imamo. smece obicno.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by uskok i ajduk on Thu Oct 12, 2017 9:39 am

Miki wrote:Uskoče tvojoj paleti retardiranosti je samo falila tvrdnja da su Turci bolji od Vizantinaca ili Zapadnjaka

Не бољи (свеукупно) , него хуманији према мањинама. Нпр. кад су Шпанци протерали своје Јевреје, Турци су их радо прихватили.
Guest

Post by Guest on Thu Oct 12, 2017 9:48 am

uskok i ajduk wrote:
Miki wrote:Uskoče tvojoj paleti retardiranosti je samo falila tvrdnja da su Turci bolji od Vizantinaca ili Zapadnjaka

Не бољи (свеукупно) , него хуманији према мањинама. Нпр. кад су Шпанци протерали своје Јевреје, Турци су их радо прихватили.
da odmah zapratis profesora Radivoja Radica na fejsbuku, da se ovaj duh samoporicanja sasece u korenu.

Post by uskok i ajduk on Thu Oct 12, 2017 9:56 am

Змај (1.0) објаснио.

Post by Sotir on Thu Oct 12, 2017 10:03 am

Gargantua wrote:
Зовем се Тиосав Пурић. Рођен сам 1994. године у Крушевцу. Ученик сам четвртог разреда Економско - трговинске школе смера правни техничар. Сфера мојих интересовања везана је углавном за друштвено - хуманистичке науке, а пре свега за историју (из које од седмог разреда освајам места на републичким такмичењима), права и реторику и беседништво (проглашен за укупног победника на републичком такмичењу). Члан сам Вршњачког тима Економско - трговинске школе у чијим акцијама са задовљством учествујем.

Evil or Very Mad

nemoj jebote

А, прпа од конкуренције која разбија на такмичењима?

Post by Desmond Bojčinski on Thu Oct 12, 2017 10:14 am

Mr.Pink wrote:trazimo idejno resenje za novi heder foruma na temu> vorholovski seselj. molim moderaciju da otvori odgovarajucu temu, a da ucesnici isporuce dostave svoje radove do 20. oktobra.

Dok ne dođe bolje
Spoiler:

Post by uskok i ajduk on Thu Oct 12, 2017 10:22 am

Mr.Pink wrote:koji bre ugled? pa ovo je sramno i na nivou nekog birćuza na ibarskoj devedes i neke.

Заборавих да речем да се не разумем у политику. Мислим, схватам политичке идеје, разумем њихово значење и све то, али немам знања и сазнања о томе шта је практична (профешнал) политика. У земљи и у свету.

Ако, наглашавам ако (још једном: ако) ако је Вилијам у праву и ако је Нердуле, змај 2.0, један штребер, један уображени нерд без додира са стварношћу и ако би проп'о и пук'о при покушају да успостави Систем, ако је за редован успех у изборним циклусима неопходно подмазивати страначку машинерију, ако је неопходан популизам према народу и према свету, ако је све то неопходно да би се спровеле реформе, онда је Вучић - најбољи избор. (професионалац у политици, ученик Змаја 1.0, итд.) 

То је јединствена, што би рекли духовни љотићевци "ВИН - ВИН" ситуација. 

Или је у праву духовни син Змаја 1.0 или је у праву Змај. 2.0 

У сваком случају ДС/ДСС естаблишмент није у праву и иде на ђубриште повјести.

Post by Kondo on Thu Oct 12, 2017 10:24 am

uskok i ajduk wrote:

jevreji, jermeni.... oh wait

_____
Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

Post by William Murderface on Thu Oct 12, 2017 10:29 am

uskok i ajduk wrote:
Mr.Pink wrote:koji bre ugled? pa ovo je sramno i na nivou nekog birćuza na ibarskoj devedes i neke.

Заборавих да речем да се не разумем у политику. Мислим, схватам политичке идеје, разумем њихово значење и све то, али немам знања и сазнања о томе шта је практична (профешнал) политика. У земљи и у свету.

Ако, наглашавам ако (још једном: ако) ако је Вилијам у праву и ако је Нердуле, змај 2.0, један штребер, један уображени нерд без додира са стварношћу и ако би проп'о и пук'о при покушају да успостави Систем, ако је за редован успех у изборним циклусима неопходно подмазивати страначку машинерију, ако је неопходан популизам према народу и према свету, ако је све то неопходно да би се спровеле реформе, онда је Вучић - најбољи избор. (професионалац у политици, ученик Змаја 1.0, итд.) 

То је јединствена, што би рекли духовни љотићевци "ВИН - ВИН" ситуација. 

Или је у праву духовни син Змаја 1.0 или је у праву Змај. 2.0 

У сваком случају ДС/ДСС естаблишмент није у праву и иде на ђубриште повјести.

Ne.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by паће on Thu Oct 12, 2017 10:34 am

Desmond Bojčinski wrote:
Mr.Pink wrote:trazimo idejno resenje za novi heder foruma na temu> vorholovski seselj. molim moderaciju da otvori odgovarajucu temu, a da ucesnici isporuce dostave svoje radove do 20. oktobra.

Dok ne dođe bolje

Баш ворхоловски, мада бих з2.0 радије видео у лименци...

Него, ако ћемо тако, ми већ имамо најбољи лик његов на нечијем аватару... сад то само да се смањи и нацрта на зид, негде онако у ћошку изнад лежаја. Да изгледа као да је изгребано ексером.

_____
Сваки ниста ће ти рећи да је низам најбоља ствар. Ено онолики низамски растанци, и шта им фали?
"multiple websites" - c'mon, where would you find them? For starters, find ONE multiple website. Oh, you meant "more than one"? Well, that's called "many".

Post by uskok i ajduk on Thu Oct 12, 2017 10:38 am

Kondo wrote:
uskok i ajduk wrote:

Младотурци нису били исто што и Отомани. 
Ближи су били кемализму него отоманском концепту.

Post by паће on Thu Oct 12, 2017 10:40 am

uskok i ajduk wrote:Младотурци нису били исто што и Отомани. 

Јер отоман је комад намештаја.

_____
Сваки ниста ће ти рећи да је низам најбоља ствар. Ено онолики низамски растанци, и шта им фали?
"multiple websites" - c'mon, where would you find them? For starters, find ONE multiple website. Oh, you meant "more than one"? Well, that's called "many".
Guest

Post by Guest on Thu Oct 12, 2017 10:45 am

uskok i ajduk wrote:
Kondo wrote:

Младотурци нису били исто што и Отомани. 
Ближи су били кемализму него отоманском концепту.

za ime boga, Bogoje

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Dec 18, 2018 8:37 pm