BGD izbori

Share

Re: BGD izbori

Post by William Murderface on Sat Jan 13, 2018 12:23 am

uskok i ajduk wrote:Бели разочарао. Нек се носи у П.М.
Мислим, какав му је ово надмен одговор.
Ако те пристојно позову, онда одеш и разговараш.

А ви остали, хајд смислите неки нови трач осим 2 стандардна:
1)ДЈБ у коалицији са...
2)ДЈБ неће прећи цензус. 

Вртите исту плочу од 2016.

Jel ti razumes prostu cinjenicu da su DJB i Dveri od danas i zvanicno u koalicionim pregovorima?

To nije trac, nego cinjenica.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Zuper on Sat Jan 13, 2018 12:25 am

Post by Veletin on Sat Jan 13, 2018 12:29 am

Postoji li šansa za koaliciju Dveri-DJB-DSS-Bastać?

Post by Zuper on Sat Jan 13, 2018 12:33 am

Matematika je jednostavna: Vuciceva bolumenta se krece 45-48%(sns, sps i srs).
Nemaju vecinu ako velika vecina lista predje cenzus. Sto vise lista ispod(koje se krecu 3-4%) i rasutih glasova to bolje za njega i zato ce formirati nekoliko lista desno(vec su dve takve pustene u promet, bice ih jos), slicno ce raditi na drugoj strani.

Post by No Country on Sat Jan 13, 2018 12:35 am

uskok i ajduk wrote:Бели разочарао. Нек се носи у П.М.
Мислим, какав му је ово надмен одговор.
Пише човек “из лика”, исто као ти.

Post by ficfiric on Sat Jan 13, 2018 12:40 am

Zupere, sto se uzbudjujes, niko ne zeza Boskica vec Raduloa. Pregledaj sta se pisalo 2014. i 2016. i kako su radulari odbijali bilo kakvu pomisao da se ide u koaliciju sa bilo kim. Insistiralo se da DJB mora da ostane™️ cist™️ da bi sad zavrsio u Boskicevom narucju

_____

Uprava napolje!

Post by Zuper on Sat Jan 13, 2018 12:44 am

Mene zabole za Boska. Napadate Radulovica jer je doneo racionalnu odluku koja moze da obori Vucica...
On je 2014 nebitan, takodje ni 2016 niko nije racunao na njega vec je uspeo da povuce hajp...2017 se zaleteo zbog rezultata 2016 i hteo je da on odlucuje. To ne znaci da sada gresi.
Takodje je jasno da nije blizak DS i da ih krivi, ispravno po mome sudu, za stvaranje sns i stvaranje uslova za sve sto se sada desava...

Post by xie saike on Sat Jan 13, 2018 12:46 am

vucica nece oboriti niko dok ne zavrsi posao zbog kojeg je doveden, ili dok ne pocne da vrda oko ispunjenja zadatog.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by plachkica on Sat Jan 13, 2018 12:48 am

on žrtvuje svoju reputaciju beskompromisnog borca protiv partokratije 
ulazeći u koaliciju sa neofašistima, a mi stoka nezahvalna.

Post by xie saike on Sat Jan 13, 2018 12:50 am

lepo je sto usput u tom nemogucem obaranju radikala trenutno, ta stoka sitnog zuba ostavlja trag

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Zuper on Sat Jan 13, 2018 12:50 am

Arkady Ivanovich wrote:vucica nece oboriti niko dok ne zavrsi posao zbog kojeg je doveden, ili dok ne pocne da vrda oko ispunjenja zadatog.

To je vec fatalisticki pogled koji garantuje da se nikada nista nece promeniti.
Cak i da je tako borba moze da mu skrati vlast.

Post by ficfiric on Sat Jan 13, 2018 12:51 am

Zuper wrote:Mene zabole za Boska. Napadate Radulovica jer je doneo racionalnu odluku koja moze da obori Vucica...
On je 2014 nebitan, takodje ni 2016 niko nije racunao na njega vec je uspeo da povuce hajp...2017 se zaleteo zbog rezultata 2016 i hteo je da on odlucuje. To ne znaci da sada gresi.
Takodje je jasno da nije blizak DS i da ih krivi, ispravno po mome sudu, za stvaranje sns i stvaranje uslova za sve sto se sada desava...

Cek, poceo si da ga branis pre nego sto je papir potpisan

I dalje mislim da je Raulo trojanac i ne bih se iznenadio da sutra zavrsi i kod Vucica, tj. da mu se vrati. Isto tako mislim da glasove ne treba bacati i da svako ko ima nekakvu podrsku treba da bude u skupstini. Pozdravljam koaliciju ali ne propustam priliku da podjebavam zbog toga

_____

Uprava napolje!

Post by xie saike on Sat Jan 13, 2018 12:53 am

on moze popusiti samo ako krene da vrda kao tadic, ili ako se potpuno izoluje od sveta i zakuva sranja, kao sto je radio njegov bivsi partner milosevic. dobro je sto svojim nastupanjem djb dveri i sl ne daju ni najmanju nadu da ce oni biti neki bitan faktor kada ovaj ode jednog dana

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Zuper on Sat Jan 13, 2018 12:56 am

ficfiric wrote:
Zuper wrote:Mene zabole za Boska. Napadate Radulovica jer je doneo racionalnu odluku koja moze da obori Vucica...

Cek, poceo si da ga branis pre nego sto je papir potpisan

I dalje mislim da je Raulo trojanac i ne bih se iznenadio da sutra zavrsi i kod Vucica, tj. da mu se vrati. Isto tako mislim da glasove ne treba bacati i da svako ko ima nekakvu podrsku treba da bude u skupstini. Pozdravljam koaliciju ali ne propustam priliku da podjebavam zbog toga

Ako ne udju u koaliciju to ce biti neracionalan potez zbog pritiska sa tvitera, sto je suludo.
Potpuno je jasna Vuciceva taktika, to je pokusaj ostavljanja sto vise lista ispod jer nema 50%

Post by ficfiric on Sat Jan 13, 2018 1:04 am

Zuper wrote:Potpuno je jasna Vuciceva taktika, to je pokusaj ostavljanja sto vise lista ispod jer nema 50%

Znam i upravo je Radulo cetiri godine vristao kako se ne smeju praviti koalicije sa DS-ovima, DSS-ovima itd. Kada je Jankovic napravio savez sa DS-om pred predsednicke, celu kampanju su kukali na njega kako spasava DS koji treba da propadne.

Cetiri godine se raspravljam po forumima kako Radulo upravo tako radi posao za Vucica

_____

Uprava napolje!

Post by Zuper on Sat Jan 13, 2018 1:17 am

Pitanje DS je kompleksno jer je DS stvorio SNS a rekao bih da i danas nisi losi odnosi.
Da ne govorim kako su Tadic, Djilas, verovatno i Borko, ulazili u talove sa Vucicem od 2012 do danas.
Da zaboravimo sta je DS radio ranije, a to je tesko, jer je Vucic prezue DS ljude i sistem i samo nastavio tamo gde je DS stao.

Post by Mr. Moonlight on Sat Jan 13, 2018 10:37 am

ne mogu ovi izbori da donesu ništa dobro, ja u njima mogu da nađem samo sitna zadovoljstva, tipa da djb što snažnije prsne i slično

_____
    .i.

When I Get Low, I Get High.

Writing in the book of life, a chapter of insanity

Post by plachkica on Sat Jan 13, 2018 1:41 pm

bomba

СУБОТА, 13. ЈАНУАР 2018.

[size=31]Саопштење покрета БЕЛИ - САМО ЈАКО!

[/size]
 Поштовани,

Обавештавамо вас да се грађански покрет Бели - САМО ЈАКО, ограђује од будућег деловања нашег до сада медијски најпрепознатљивијег члана покрета, Луке Максимовића, интерпретатора фиктивног (анти)јунака, Љубише Прелетачевића Белог.

Подсећамо вас да је грађански покрет Бели - Само јако, основан пред локалне изборе у Младеновцу 2016. године, од стране групе некомпромитованих људи са циљем да се бори против тиранске, корумпиране, клептократске власти и назадног система. Други циљ те борбе се огледао у стимулацији ангажовања грађана, рушењу апатије и уверења да од појединца ништа не зависи. На тај начин желели смо да подвучемо важност личне грађанске одговорности, као и неопходност успостављања одговорне и основним моралним начелима вођене власти састављене од грађана које политика не занима као професија којој је кичмени стуб лични интерес, већ као средство утицаја на окружење и свакодневицу.

Након уласка у локални парламент, са освојених 12 мандата, изашли смо на републички ниво кандидатуром Љубише Прелетачевића Белог. Оснивачки тим покрета задржао је своје изворне циљеве и изласком на председничке изборе, којим је требало да оснажи и прошири основну идеју, а не младеновачки покрет у друге градове Србије.

Наш политички ангажман је био потврда да организовани појединци могу да се супроставе и најорганизованијим политичким и параполитичким структурама, које нас годинама убеђују да је поштен и достојанствен живот у Србији немогућ и да друштвена и политичка активност немају смисла изван борбе за лични интерес. 

Сатирични лик Љубише Прелетачевића Белог је, по нашој процени, успешно извршио задатак банализације српског политичара као и политичке сцене.

Са друге стране, осећамо обавезу да се оградимо од будућег деловања Луке Максимовића  и његове нове групе, пре свега из разлога што немамо никакав увид нити удео у одлучивању о потезима те групе и њеним кадровским решењима.

Покрет Бели - Само јако, остаје доследан својој почетној идеји и опозиционом раду у младеновачком парламенту, док Лука Максимовић наставља своју политичку активност самостално, са новим људима и идејама, морално и политички одговоран самом себи а не покрету Бели - Само јако.

Post by plachkica on Sat Jan 13, 2018 1:41 pm

http://www.samojako.rs/2018/01/blog-post.html?m=1

Post by William Murderface on Sat Jan 13, 2018 1:46 pm

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Miki on Sat Jan 13, 2018 1:56 pm

haha šta bre
Guest

Post by Guest on Sat Jan 13, 2018 1:59 pm

Pa Beli odavno nema ništa sa tom odborničkom grupom.

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Sat Jan 13, 2018 2:01 pm

ja ne kapiram  
mislim, slutim da je neka pošalica u pitanju, ali jbg ne znam  

i koj kurac bi trebalo da je njihov cilj--banalizacija javnog i političkog života ili da se pokaže da organizovani građani mogu da se suprotstave najorganizovanijim političkim i parapolitičkim strukturama? ili je ovo prvo cilj a drugo im se desilo slučajno?

Post by Miki on Sat Jan 13, 2018 2:03 pm

Pa nisam znao to da Maksimović više nije u toj priči, promaklo mi

Post by Miki on Sat Jan 13, 2018 2:04 pm

Znam da je bilo nešto tipa Vlajić ide kurac palac, delovalo mi je kao da je Maksimović ili ko god izašao kao pobednik u sukobu frakcija haha, ovo su sad neki novi momenti

Post by Sponsored content

Similar topics

-

Current date/time is Mon Dec 17, 2018 4:29 am