BGD izbori

Share

Re: BGD izbori

Post by William Murderface on Fri Jan 12, 2018 7:28 pm

ficfiric wrote:I Uskoce, sta cemo? Ostadose samo DJB i Dveri

Nista, sad Bosko dodje kod Raduleta da pregovaraju, a ovaj mu kaze, sori, poziv je bio za cetvoro, ne mogu da pricam samo s tobom...

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ficfiric on Fri Jan 12, 2018 7:38 pm

Miki wrote:Jedina jača stvar od DJB-Dveri koalicije će biti ako ta koalicija ne pređe cenzus, što uopšte nije nemoguće.

Kao sto sam juce kacio (a tako je carski da mogu kaciti svaki dan ) prosle godine je sam DJB bio na 15%

Spoiler:
Saša Radulović‏ @SasaRadulovich
1:46 AM - 9 Jan 2017

DJB na preko 15%. Dveri iznad cenzusa. Ostali u padu. SNS u slobodnom. Lažna borba protiv korupcije dolazi na naplatu. Dinkić, Karić ...

Snezana Nektarijevic
Izvor?

Saša Radulović @SasaRadulovich
Stvarno istraživanje javnog mnjenja koje nam je pokazano.

Snezana Nektarijevic @sneza_kg
Koje je sproveo ko? Mogu li se negde videti detalji tog istrazivanja?

Saša Radulović @SasaRadulovich
Morate nam verovati. Ta ista istraživanja su nam rekla pred izbore da sigurno prelazimo cenzus.

William Murderface wrote:
ficfiric wrote:I Uskoce, sta cemo? Ostadose samo DJB i Dveri

Nista, sad Bosko dodje kod Raduleta da pregovaraju, a ovaj mu kaze, sori, poziv je bio za cetvoro, ne mogu da pricam samo s tobom...

Al' ako dodju i Nogo i Pavlovic, bice taman.

Joj, jedva cekam da bace potpise na papir pa da pocnem sa "Uskok + Zuper = "

_____

Uprava napolje!

Post by Mr. Moonlight on Fri Jan 12, 2018 7:42 pm

morate nam verovati, radili smo ispitivanje javnog mnjenja kod nas u stranci pokretu i to rukovodstva, šta kurac boranija

_____
                   izvlačite linije, sa zezanjem ne prestajte
                   svi pljeskajte rukama, rukama svi pljeskajte...

Post by Miki on Fri Jan 12, 2018 7:46 pm

Zupara kad mu jave da je od danas u koaliciji sa Uskokom

Post by KinderLad on Fri Jan 12, 2018 8:07 pm

Post by ficfiric on Fri Jan 12, 2018 9:33 pm

Dveri: Idemo kod DJB, razgovor ne znači dogovor

Pokret Dveri saopštio je da će se odazvati pozivu pokreta Dosta je bilo na razgovor o beogradskim izborima uz napomenu da to ne znači i prihvatanje saradnje.

Iz Dveri je agenciji Beta rečeno da će tokom sledeće sedmice, na sednici predsedništva tog pokreta, biti doneta odluka o načinu izlaska na beogradske izbore i da u ovom trenutku nije poznato šta će biti odlučeno. Naveli su i da su do tada otvoreni i za razgovore sa kompletnom opozicijom.

"Uvek smo spremni sa razgovor sa kolegama iz opozicije iako postoje brojne političke i ideološke razlike ali to ipak nije dovoljno za saradnju", naveli su iz Dveri uz napomenu da je "jedno razgovor a drugo dogovor".

Pokret DJB pozvao je na razgovor o beogradskim izborima pokret Luke Maksimovića Belog, Dveri i Inicijativu Ne da(vi)mo Beograd koje, kako su naveli, smatraju istinskom opozicijom.

Potom je Inicijativa Ne da(vi)mo Beograd zahvalila DJB na pozivu za razgovor o saradnji na predstojećim lokalnim izborima u Beogradu i na svom Tviter nalogu objavila da će nastupiti samostalno, a saradnju je odbio i Beli.

_____

Uprava napolje!

Post by plachkica on Fri Jan 12, 2018 9:47 pm

Post by Gargantua on Fri Jan 12, 2018 11:28 pm

ima ko hoće

Pokret Dveri saopštio je da će se odazvati pozivu pokreta Dosta je bilo na razgovor o beogradskim izborima uz napomenu da to ne znači i prihvatanje saradnje.

Post by William Murderface on Fri Jan 12, 2018 11:30 pm

Sad Radule mora da odbije Boska. Jer nije prirodno!

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by William Murderface on Fri Jan 12, 2018 11:41 pm

Fokus grupa iznenadjuce tiha na ovu temu.

_____

Post by ficfiric on Fri Jan 12, 2018 11:46 pm

Cutanje je znak odobravanja

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Fri Jan 12, 2018 11:47 pm

Ali do juce je svako pomene da se sprema ova koalicija bio DS bot, a sad tisina. Brine me to.

Last edited by William Murderface on Fri Jan 12, 2018 11:50 pm; edited 1 time in total

_____

Post by Zuper on Fri Jan 12, 2018 11:49 pm

Drugovi, mnogo ste nervozni. Kao da zelite da Vucic jos vlada
Mada su to zli jezici

Post by plachkica on Fri Jan 12, 2018 11:50 pm

hejteri jedni

Saša RadulovićVerified account [ltr]@SasaRadulovich[/ltr] 4h4 hours ago

[size=1]More[/size]
Količina tviter hejta na poziv za razgovor o saradnji između DJB, Belog, Dveri i NDB je zadivljujuća. Odjednom zaboravili da im je do danas jedina tema bila "skinuti Vučića", kleli se u Šabac i da nijedan glas ne treba da bude bačen, pa krenuli da traže neke važne principe.

Post by Blind Lime Pie on Fri Jan 12, 2018 11:54 pm

William Murderface wrote:Fokus grupa iznenadjuce tiha na ovu temu.
Pa kad mesecima prolaze kroz neurolingvističko programiranje od strane nekih članova, Mantra je sledeća: "nikad ne bih glasao za Dveri, ali što im je Boškić šuknuo". Tako se formira guilty pleasure, koji je prodromalna faza do otvorenog uživanja u političkom sadržaju.

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by ficfiric on Fri Jan 12, 2018 11:56 pm

Kakav hejt? Sto hejt? Nemam ja nista protiv njihovog saveza. Ako zele da budu zajedno, neka budu

_____

Uprava napolje!

Post by Zuper on Fri Jan 12, 2018 11:59 pm

Ne mora ova koalicija ali je velika sansa da onda dveri i djb ostaju ispod(sa nekih 6-7% bacenih ispod) cenzusa i sigurno Vucic uzima vlast.
Ovako mogu nesto da izgube svojih biraca ali je velika verovatnoca da idu preko cenzusa i to moze biti odlucujuce.
E, sada, ja znam da vas dosta ovde u 4 zida bacaka na Vucica ali ipak da se pojasni situacija.

Post by Veletin on Sat Jan 13, 2018 12:02 am

busted !!

Post by William Murderface on Sat Jan 13, 2018 12:08 am

ficfiric wrote:Kakav hejt? Sto hejt? Nemam ja nista protiv njihovog saveza. Ako zele da budu zajedno, neka budu

Ali da li je prirodno?

_____

Post by William Murderface on Sat Jan 13, 2018 12:09 am

Zuper wrote:Ne mora ova koalicija ali je velika sansa da onda dveri i djb ostaju ispod(sa nekih 6-7% bacenih ispod) cenzusa i sigurno Vucic uzima vlast.
Ovako mogu nesto da izgube svojih biraca ali je velika verovatnoca da idu preko cenzusa i to moze biti odlucujuce.
E, sada, ja znam da vas dosta ovde u 4 zida bacaka na Vucica ali ipak da se pojasni situacija.

U 4 zida nek radi svako sta oce, samo nek ne paradira, jer kako da objasnim detetu?

To se naravno odnosi i na tebe i uskoka.

_____

Post by Arkady Ivanovich on Sat Jan 13, 2018 12:12 am

samo ujedinjeno! i posle govneta govno

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by ficfiric on Sat Jan 13, 2018 12:13 am

ficfiric wrote:Kakav hejt? Sto hejt? Nemam ja nista protiv njihovog saveza. Ako zele da budu zajedno, neka budu

Ali da li je prirodno?

Vidim da samo jedno nosi kravatu, kako priroda nalaze

_____

Uprava napolje!

Post by uskok i ajduk on Sat Jan 13, 2018 12:18 am

Бели разочарао. Нек се носи у П.М.
Мислим, какав му је ово надмен одговор.
Ако те пристојно позову, онда одеш и разговараш.

А ви остали, хајд смислите неки нови трач осим 2 стандардна:
1)ДЈБ у коалицији са...
2)ДЈБ неће прећи цензус. 

Вртите исту плочу од 2016.

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by Hubert de Montmirail on Sat Jan 13, 2018 12:20 am

_____
Proud to be Scottish

Post by Zuper on Sat Jan 13, 2018 12:21 am

Zuper wrote:Ne mora ova koalicija ali je velika sansa da onda dveri i djb ostaju ispod(sa nekih 6-7% bacenih ispod) cenzusa i sigurno Vucic uzima vlast.

U 4 zida nek radi svako sta oce, samo nek ne paradira, jer kako da objasnim detetu?

To se naravno odnosi i na tebe i uskoka.

Hoces da paradiras za Vucica?
Vec sam u iskusenju sta da ti odgvorim.
Zanimljiva je ova zuto-napredna akcija, to valjda zbog prijateljstva vodja dve stranke.
Najjace mi je prozivanje djb zbog saradnje sa dverima od strane pripadnika ds cije je voljeni lider Djidnjic isao da razgovara sa Karadzicem 1994 na Pale da bi se oslabio S. Milosevic(nepopularne sankcije na Drini...)...
Hajte, molim vas.
Dveri su ovakve i onakve ali do sada nisu naredili i kontrolisali oblasti gde se ubija...

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Jan 19, 2018 2:21 pm