BGD izbori

Share

Re: BGD izbori

Post by KinderLad on Thu Dec 14, 2017 1:01 am

Post by plachkica on Thu Dec 14, 2017 1:29 am

naplatiće to dačić, višestruko

Post by uskok i ajduk on Thu Dec 14, 2017 9:25 am

#партократија

_____
#Модернизација #Финоћа #Софистицираност

Post by beatakeshi on Thu Dec 14, 2017 5:20 pm

Unapred se izvinjavam Mr. Moonlight-u

@ZapadTodorovic

Hej Cigane iz kartona Ti da glasaš bez pardona Vratio se Dragan riđi Biralištu sad ti priđi Oj pedere u 4 zida Na glasanje sad bez stida Zaokruži starog kadra Pirgavoga Aleksandra I ti seljo iz Leštana Što si gori od meštana Odabiraj sad po listi Đilas, Mali, kurac isti

Post by plachkica on Thu Dec 14, 2017 5:33 pm

pirgavi je dragan, nije aleksandar
al dobro

Post by William Murderface on Thu Dec 14, 2017 5:49 pm

Hm, mislim da je to fora.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by beatakeshi on Thu Dec 14, 2017 6:12 pm

Ma to je neka fora, pošto ima Predrag Saša (Danilović), A Dara Bubamara je ???, što ne bi Aleksandar Dragan, razrađena je fora, ima negde u bespućima tvitera.

Post by William Murderface on Thu Dec 14, 2017 6:14 pm

Ja mislim da je fora u necu drugom.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Daï Djakman Faré on Thu Dec 14, 2017 6:17 pm

'djilas mali kurac isti', dakle jasno je zasto je pirgavi aleksandar ako je bilo nejasno

_____
--to give the metals back their alchemical significance that has been neglected since the beginnings of the industrial revolution
--to alienate common apparati/mechanismi to create a perpetuum mobile called Motor Sehn-Sucht--

Post by William Murderface on Thu Dec 14, 2017 6:19 pm

Pa da

_____

Post by паће on Thu Dec 14, 2017 6:19 pm

Daï Djakman Faré wrote:'djilas mali kurac isti', dakle jasno je zasto je pirgavi aleksandar ako je bilo nejasno

'djilas, mali kurac, isti' се некако намеће.

_____
сви ће поцркамо
Just let me worst the weight, okay?

Post by plachkica on Thu Dec 14, 2017 6:29 pm

@willy
đilas, vučić, isti kurčić

Post by William Murderface on Thu Dec 14, 2017 6:30 pm

To

_____

Post by Mr. Moonlight on Thu Dec 14, 2017 7:06 pm

beatakeshi wrote:Unapred se izvinjavam Mr. Moonlight-u

ma nemam ja ništa protiv, nije moj neprijatelj

samo su mi ta šaljenja potpuno bespredmetna, dosadna, besciljna, čisto traćenje

Post by паће on Thu Dec 14, 2017 7:25 pm

Look! A distraction!

_____
сви ће поцркамо
Just let me worst the weight, okay?

Post by William Murderface on Sun Dec 17, 2017 10:09 pm

Dan pošto ga je pokret Saše Jankovića i zvanično podržao kao budućeg kandidata na predstojećim izborima, bivši gradonačelnik, počastvovan, kako sam kaže, uzvratio je posetom.  
"Pokret slobodnih građana želi dobrodošlicu Draganu Đilasu, nekome za koga verujemo da će biti ne samo kandidat za gradonačelnika, već nekome za koga verujemo da će i pobediti na predstojećim izborima za gradsku vlast. Danas je ovde da zajedno razgovaramo o strategiji kako da što pre i što bolje Beograd vratimo Beograđanima i Beograđankama", izjavio je Janković.  
"Ja samo da dodam da se slažem, i to je to", rekao je Đilas. 
Kratko odgovara i na pitanje o motivima zbog kojih ulazi u trku za gradonačelnika.  
"Pogledajte kroz prozor i videćete mnogo motiva", kaže Đilas. 

A kako to vide oni koje je Saša Janković koliko juče pozvao na saradnju? Demokrate, kojima je poručio da je vreme da se vrate na pravi put, odgovaraju da su na tom putu već 28 godina.  
"Mislim da je pravi put bio i kada smo Jankovića izabrali za zaštitnika građana, ali i kada smo ga kandidovali za predsednika Srbije, šta se sa Sašom Jankovićem u međuvremenu dogodilo, to samo on zna. DS će sigurno razgovarati s Draganom Đilasom, Saša Janković se nije kandidovao na ovim izborima. DS je rekla da će imati svog kandidata, ali smo mi otvoreni za razgovor s Draganom Đilasom, otvoreni smo jer DS ništa neće uraditi kako bi onemogućila stvaranje jednog širokog fronta za Beograd", poručuje Balša Božović.
Na liniji tog fronta neće biti pokret Ne davimo Beograd. Idemo sami - tako odgovaraju na juče ponuđenu, širom ispruženu ruku Jankovićevog pokreta.  
"Mislim da je to odgovor na tu ponudu, ako je to ponuda", kratko je rekao Dobrica Veselinović.  
Ako s tom ponudom ide i podrška Draganu Đilasu, odbija se u paketu jer koncept lidera koji sve okuplja nije, kažu, ono za šta se zalažu. Naprotiv.
"To je sve ono protiv čega mi radimo i što pokušavamo da promenimo. Dakle, nema nikakvog dogovora s građanima šta je ideja, šta je koncept, šta se nudi, nego imamo samo ko je kandidat", kaže Veselinović.
N1: Što znači da iza tog kandidata nećete stati?
Veselinović: Ne, svakako nećemo stati.  
Bivši gradonačelnik ne može da računa ni na Liberalno demokratsku partiju i pokret Dosta je bilo, ali ni na stranku Zorana Živkovića, dok se stranke Vuka Jeremića i Borisa Tadića još uvek ne izjašnjavaju.

_____

Post by No Country on Sun Dec 17, 2017 11:03 pm

Ово са Ђиласом је отприлике к’о да Демократе на следећим председничким изборима номинују Хилари Клинтон. И за нијансу горе.

Post by beatakeshi on Sun Dec 17, 2017 11:28 pm

Malo bizarnije. Kao da bi neka treća partija u SAD kandidovala H.K.

(ne gledaš BB-a kako ne promašuje?)
Guest

Post by Guest on Sun Dec 17, 2017 11:30 pm

William Murderface wrote:
Dan pošto ga je pokret Saše Jankovića i zvanično podržao kao budućeg kandidata na predstojećim izborima, bivši gradonačelnik, počastvovan, kako sam kaže, uzvratio je posetom.  
"Pokret slobodnih građana želi dobrodošlicu Draganu Đilasu, nekome za koga verujemo da će biti ne samo kandidat za gradonačelnika, već nekome za koga verujemo da će i pobediti na predstojećim izborima za gradsku vlast. Danas je ovde da zajedno razgovaramo o strategiji kako da što pre i što bolje Beograd vratimo Beograđanima i Beograđankama", izjavio je Janković.  
"Ja samo da dodam da se slažem, i to je to", rekao je Đilas. 
Kratko odgovara i na pitanje o motivima zbog kojih ulazi u trku za gradonačelnika.  
"Pogledajte kroz prozor i videćete mnogo motiva", kaže Đilas. 

A kako to vide oni koje je Saša Janković koliko juče pozvao na saradnju? Demokrate, kojima je poručio da je vreme da se vrate na pravi put, odgovaraju da su na tom putu već 28 godina.  
"Mislim da je pravi put bio i kada smo Jankovića izabrali za zaštitnika građana, ali i kada smo ga kandidovali za predsednika Srbije, šta se sa Sašom Jankovićem u međuvremenu dogodilo, to samo on zna. DS će sigurno razgovarati s Draganom Đilasom, Saša Janković se nije kandidovao na ovim izborima. DS je rekla da će imati svog kandidata, ali smo mi otvoreni za razgovor s Draganom Đilasom, otvoreni smo jer DS ništa neće uraditi kako bi onemogućila stvaranje jednog širokog fronta za Beograd", poručuje Balša Božović.
Na liniji tog fronta neće biti pokret Ne davimo Beograd. Idemo sami - tako odgovaraju na juče ponuđenu, širom ispruženu ruku Jankovićevog pokreta.  
"Mislim da je to odgovor na tu ponudu, ako je to ponuda", kratko je rekao Dobrica Veselinović.  
Ako s tom ponudom ide i podrška Draganu Đilasu, odbija se u paketu jer koncept lidera koji sve okuplja nije, kažu, ono za šta se zalažu. Naprotiv.
"To je sve ono protiv čega mi radimo i što pokušavamo da promenimo. Dakle, nema nikakvog dogovora s građanima šta je ideja, šta je koncept, šta se nudi, nego imamo samo ko je kandidat", kaže Veselinović.
N1: Što znači da iza tog kandidata nećete stati?
Veselinović: Ne, svakako nećemo stati.  
Bivši gradonačelnik ne može da računa ni na Liberalno demokratsku partiju i pokret Dosta je bilo, ali ni na stranku Zorana Živkovića, dok se stranke Vuka Jeremića i Borisa Tadića još uvek ne izjašnjavaju.
Đilas oštro, beskompromisno, argumentovano

Post by William Murderface on Sun Dec 17, 2017 11:34 pm

Zen-majstor.

_____

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Sun Dec 17, 2017 11:42 pm

beatakeshi wrote:Malo bizarnije. Kao da bi neka treća partija u SAD kandidovala H.K.

(ne gledaš BB-a kako ne promašuje?)
nemoj bre da urekneš

Post by No Country on Sun Dec 17, 2017 11:46 pm

Уреко баксуз.

Post by Kondo on Mon Dec 18, 2017 10:54 am

evo vam je srbijanka pa je turite sebi tamo gde ne sija solčence.

http://rs.n1info.com/a350115/Vesti/Vesti/Turajlic-o-Djilasu-obrazovanju-nacionalizmu-u-regionu.html

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Kondo on Mon Dec 18, 2017 10:56 am

jaooo, sto nije počešao porodične dragulje pride....

https://twitter.com/twitter/statuses/942205088461983744

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by rumbeando on Mon Dec 18, 2017 11:37 am

Vest od 1.12.2017.
Pokret slobodnih građana je u Sremskoj Mitrovici održao tribinu pod nazivom „Moć manipulacije“. Na tribini su pored Saše Jankovića, predsednika PSG, govorili i osnivači Goran Marković i Srbijanka Turajlić, kao i novi član Predsedništva Pokreta i poverenik za Vojvodinu Nebojša Milenković.

https://www.facebook.com/110780056089231/posts/309632399537328

Srbijanka Turajlić je dakle osnivačica Pokreta slobodnih građana, koji je podržao Đilasa, pa tu nema ništa posebno čudno osim činjenice da se iz N1 vrlo kvarno pretvaraju da to ne znaju pa je predstavljaju kao profesorku u penziji. Pošto nije izašla zajedno sa ovima koji su nedavno napustili taj pokret već i dalje javno nastupa zajedno s Jankovićem, logično je zaključiti da i nadalje podržava njegov rad i (u ovom slučaju idiotske) odluke.

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Apr 21, 2018 9:50 am