BGD izbori

Share

Re: BGD izbori

Post by паће on Mon Oct 16, 2017 10:30 pm

Mr.Pink wrote:ma koji taboo, pa ko je još glad utolio lubenicom?

Нико, то је за жеђ . Тј за против.

Ал' кад видиш само фотку како се крљају лубенице а немаш појма о чему се ради, једним делом имаш тај трансфер, по линији табуа. Дакле треба да знаш о чему се ради, каква је то прича, а ту си већ (ако си учесник/организатор) у прилици да мораш да објашњаваш, дакле штогод најебо.

Ево ја немам појма о чему се ради, ал' ако ви кажете да је то била супер акција, ок... али и даље мислим да има доста људи који ће да запамте само да је ту било нешто погано, симболички лоше, непоштовање хране.

Gotam wrote:
diktotar wrote:
to nam hvali.
pace na sve reagujes na hvali neces

Па ста. Нецу јер видим да се хволира хволује.

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by  on Mon Oct 16, 2017 10:32 pm

Daï Djakman Faré wrote:

Ne, to bi trebalo da znači da sam rendered speechless i da sam izašao iz sobe. Stvarno ne mogu ovo. Visceral... wooow.

Post by William Murderface on Mon Oct 16, 2017 10:32 pm

Ali kakvo tupavo moralisanje (iz tople fotelje). Pa jbt, svaka organizovana politička akcija košta više nego te lubenice koje su ovi porazbijali. Sad treba svaki put postaviti pitanje - pa što niste dali siromašnima te pare umesto što ih bacate na politiku? Vučićeva omladina, jbt.

BTW, i vreme košta, mogli bi i oni umesto što kuckaju statuse po FB da odu malo da odmene disidenta u dragstoru, ili već tako nešto. Da mu zarade za jednu lubenicu barem. Ne, ne vredi trošiti reči na ove baljezgarije...

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Kondo on Mon Oct 16, 2017 10:34 pm

serem se u desničara koji kopira kritiku sa prezupča, toliko i o kritici i o desničaru (o dizelašima drugi put)

NDB je skoro pa kao neka vaša roršahova mrlja, vi bi promeni u kojoj ne bi da saučestvujete politički u smislu posla, performansa, aktivizma, bilo čega što vodi kritičnoj masi, takođe bi da oni budu jedni da ne bi lomili mozak za koga ćete, da pokriju sve moguće teme jer jelte ne može na partikularnostima da se vodi politika (copyright jelena milić).

pa neće moći dame i gospodo, ono što u bgd fali i faliće za ove izbore jeste upravo jeste lokalna koalicija partikularnosti raznih, urbanista, ekologa, biciklista, penzionera, ovoga i onoga - onih koje će da rašire front od ovih tačaka koje je označio NDB, uzurpacija javnih interesa. ne mogu dobrica i mika sve, nisu talentovani za baš sve što se traži od njih, imaju svoje limite i traže da se priključite. znači pokrenite svoje ili se priključite pa kenjajte tamo gde mogu da čuju, ljudi imaju svoj forum koji svi do jednog čitaju i ozbiljno ga shvataju.

narodne neprijatelje poput ovog šuvara zatucite na vreme, štedite municiju, nije vredno metka.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by bela maca on Mon Oct 16, 2017 10:36 pm

паће wrote:

Ал' кад видиш само фотку како се крљају лубенице а немаш појма о чему се ради, једним делом имаш тај трансфер, по линији табуа. Дакле треба да знаш о чему се ради, каква је то прича, а ту си већ (ако си учесник/организатор) у прилици да мораш да објашњаваш, дакле штогод најебо.

ako samo vidiš sliku kako razbijaju lubenice, a nemaš pojma o čemu se radi, imaš dve opcije - da uzmeš i raspitaš se, i da se ne raspitaš i da veruješ utisku ili naslovu u tabloidu.

da li je prosipanje mleka legitiman vid protesta?

Post by Arkady Ivanovich on Mon Oct 16, 2017 10:38 pm

naravno da jeste

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Kondo on Mon Oct 16, 2017 10:39 pm

i prezupč postreljati bez sudjenja

_____

Post by William Murderface on Mon Oct 16, 2017 10:39 pm

Ili bacanje gajbica s malinama.

Ili da upotrebimo Gotamovom srcu drag primer, bacanje čaja u more.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Guest

Post by Guest on Mon Oct 16, 2017 10:39 pm

Stvarno nije egzatna nauka kako ce politicki performans biti dozivljen.

Ja mislim da ce biti dozivljen bas ovako kako oni kazu, da to nije pravi gnev, nego se bogataska deca igraju, trudeci se da naprave da bude sto viralnije i slicno...

Nema potrebe da bude ovako zucno, ja se slazem da je namera dobra i da su oni generalno dobri.

Post by Kondo on Mon Oct 16, 2017 10:40 pm

koja bre bogataška deca? jel si ti nekad video neko bogataško dete u beogradu a da nije na slici? šta je za tebe bogataš? za koga radiš? ko su tvoji klijenti? ko su vlasnici firmi koje te plaćaju? jel imaju decu?

Last edited by Kondo on Mon Oct 16, 2017 10:41 pm; edited 1 time in total

_____

Post by паће on Mon Oct 16, 2017 10:40 pm

Ту ме је Екскејсиди научио да мало промислим, кад је једном рекао отприлике "ако се возите три миље до друге пумпе јер је тамо бензин десет центи јефтинији, радите посао плаћен мање него превртање пљески у Меку".

Ту спадају онда и све могуће одлуке између варијанте А, Б и В и колико их већ буде, да више пута пазарим нешто па ми после неко каже "е могао си то исто да нађеш упола тамо и тамо". Можда, али би ми отишло два дана да научим где шта има, ко ту мути ко је добар, на шта да пазим да ме не зајебу, шта уваљују а шта ваља... фала лепо, оволико кошта да не потрошим више од сата на то.

_____

Post by Veletin on Mon Oct 16, 2017 10:41 pm

Храбри млади људи, увек у првим редовима.

Post by beatakeshi on Mon Oct 16, 2017 10:41 pm

Paradajz, jaja ...
Lubenice kao hrana / piće...  dodeljujem
Guest

Post by Guest on Mon Oct 16, 2017 10:42 pm

et maca , VIlijam...

Bio nedavno lik sto nije mogao da dobije postenu cenu za tikvice pa je dao bolnici.

A i druga je simbolika kad baca svoje mleko,odnosno proizvod svog rada, nego kad idu da kupe da bi bacili.

(opet kazem, meni se nije svidelo, ne trvrdim da predstavljam bilo koga)

Post by bela maca on Mon Oct 16, 2017 10:42 pm

ja bih mogla samo na lubenicama da živim

_____
You can feign ignorance, but you're not stupid, you're just selfish. And you're a slave to impulse.
Guest

Post by Guest on Mon Oct 16, 2017 10:43 pm

Kondo wrote:koja bre bogataška deca? jel si ti nekad video neko bogataško dete u beogradu a da nije na slici? šta je za tebe bogataš? za koga radiš? ko su tvoji klijenti? ko su vlasnici firmi koje te plaćaju? jel imaju decu?
ajde mrs

Post by William Murderface on Mon Oct 16, 2017 10:43 pm

et Gotam

Igranje bogataške dece je ono što si citirao. SNS omladina. Jankara ima veliku platu, prosvetari imju tri meseca raspusta, a NDB su bogataška deca koja, šmrc, uništavaju hranu.

_____

Post by bela maca on Mon Oct 16, 2017 10:44 pm

pa nisu ukrali pa bacili, od nekoga ko ih je gajio su kupili i platili 200kila lubenica
nekome su ulepšali dan, kakve veze ima kako su ih potrošili

_____
You can feign ignorance, but you're not stupid, you're just selfish. And you're a slave to impulse.

Post by bela maca on Mon Oct 16, 2017 10:44 pm

plus, svakako nisu od svojih para ili od mame i tate uzeli pare za 200k lubenica

_____

Post by Veletin on Mon Oct 16, 2017 10:45 pm

Gotam wrote:et maca , VIlijam...

Bio nedavno lik sto nije mogao da dobije postenu cenu za tikvice pa je dao bolnici.

A i druga je simbolika kad baca svoje mleko,odnosno proizvod svog rada, nego kad idu da kupe da bi bacili.

Не каки.

Post by William Murderface on Mon Oct 16, 2017 10:45 pm

Pa nisu kupili ukradenim parama, nego su pošteno kupili od onih koji su to svojim radom proizveli (ili od nakupaca, što je verovatnije).

Kakvo proseravanje jbt.

_____

Post by паће on Mon Oct 16, 2017 10:46 pm

bela maca wrote:
паће wrote:

ako samo vidiš sliku kako razbijaju lubenice, a nemaš pojma o čemu se radi, imaš dve opcije - da uzmeš i raspitaš se, i da se ne raspitaš i da veruješ utisku ili naslovu u tabloidu.

da li je prosipanje mleka legitiman vid protesta?

Пошто сам за то чуо читајући ову страницу, о истом сам се трошку и распитао .  Оно прво што сам написао је било негде у тренутку зареза из претходне реченице.

А то за просипање млека се зна кад се ради: кад им то млеко исплаћују мало и касно па су мање на штети ако га баце, а ако фотке у новинама допринесу поправљању прилика још може и бити неке вајде од тога. Ал' то млеко увек има тај контекст, да га просипају произвођачи, који од тога живе, и то тек кад их притерају у ћошак. На оној слици нека весела риба игра одбојку са лубеницом... очигледно није та прича.

_____
Guest

Post by Guest on Mon Oct 16, 2017 10:46 pm

Veletin wrote:

Не каки.
http://www.blic.rs/vesti/srbija/besni-povrtar-podelio-tonu-i-po-tikvica-besplatno-a-evo-i-zasto/etwyzm8

Post by Kondo on Mon Oct 16, 2017 10:50 pm

koliko si dobar od ovog clickbaita?

_____

Post by William Murderface on Mon Oct 16, 2017 10:51 pm

beatakeshi wrote:Paradajz, jaja ...
Lubenice kao hrana / piće...  dodeljujem

A tek oni što su BHL-a gađali tortom, umesto da daju sirotinji!

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Jan 19, 2018 2:09 pm