BGD izbori

Share

Re: BGD izbori

Post by William Murderface on Mon Oct 16, 2017 9:48 pm

Daï Djakman Faré wrote:
William Murderface wrote:Meni je to sa lubenicama bilo odlično. Zapravo bolje od onih patkica i sličnog.
i meni. meni je paragidma lose performativnosti bilo pustanje onog posmrtnog marsa za neku instituciju na NDB mitingu.

Slažem se, to miriše na one otporaške duhovitosti.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by xie saike on Mon Oct 16, 2017 9:50 pm

kakve veze ima sto je i smrt deo politickih performansa, i zasto to performanse cini losim? meni su losiji svi koji su planirani kao humoristicki. zapravo cela opozocija treba da batali humor koji im je uglavnom prelos, jer time se em unizavaju, em zlikovce prozivaju za sporedne i trivijalne stvari, uz sve ha ha hi hi al smo se nasalili. tu bih odmah u startu postreljao sve one koji jedva cekaju kesica i kolumnu draze "da sacuvamo mentalno zdravlje"

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by William Murderface on Mon Oct 16, 2017 9:52 pm

Da, u tome sa lubenicama nije bilo nikakvog humora. Čist opravdani gnev.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by xie saike on Mon Oct 16, 2017 9:56 pm

ja dana vlasti ne bih dao nikom ko je poslednjih dana produkovao i svrsavao na fore dacic peva prase hahaha i kurc kurac kurac kurcom hahah. to su sve bebe balasevic i to treba skloniti jako daleko, kao i ove nakaze.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by 1088 on Mon Oct 16, 2017 9:58 pm

diktotar wrote:zapravo cela opozocija treba da batali humor koji im je uglavnom prelos, jer time se em unizavaju, em zlikovce prozivaju za sporedne i trivijalne stvari, uz sve ha ha hi hi al smo se nasalili. tu bih odmah u startu postreljao sve one koji jedva cekaju kesica i kolumnu draze "da sacuvamo mentalno zdravlje"
štambilj.

kesić je za našu stvar bio najkorisniji ono dok se mislilo da je zabranjen.
Guest

Post by Guest on Mon Oct 16, 2017 10:03 pm

William Murderface wrote:
Gotam wrote:
zato sto se radilo o protestu povodom smrti, odnosno ubistva zasto ne reci, a imalo je duh bilo kakvog politickog performansa i pomalo cerekanja nad celom situacijom (he he bacamo lubenice).

Tokom svih njihovih protesta, osecaj je kao da razmisljaju kako ce svaka od akcija izgledati na instagramu. Rekao sam vec gore da je stvar estetike, a ne ideologije. Dobro je da bude nova leva opcija i dobro je da krene od konkretnog pitanja.

Potpisao sam samo da vidim, da li ce mi slati mejlovi, organizovati neke akcije, traziti glas i potpis, da li ce raditi nesto.

Ko se cerekao nad situacijom? Poruka je bila sasvim jasna, upečatljiva i primerena.
Evo kopiracu sa prezupca, to je i moj stav

klasicna demonstracije zivotne privilegovanosti - pre tri dana oni na vidikovackoj pijaci izginuli u raspravi oko 30cm prostiranja lubenice, a ovi dosli i bez blama polomili 200 kg uz osmehe i otisli kuci ciste savesti, u fazonu: jebali smo im kevu kolko smo subverzivni. jos se malo napalili na vlastiti koncept: crveno volim te crveno, koji kao vrca od neke duboke simbolike, sta li. a sam gest, takav odnos prema klopi, moze samo da izvede privilegovani skot koji je iz fazona da hrana ima kapacitet da se preinaci u simbol, a ne samo i jedino da bude pojedena. tamo gde hrana ima funkciju simbola, znajte da se radi o sitima kojima gladni nikad ne veruju.

Ako sad nestanem to nije zato sto smo usred neslaganja, nego strasno kasnim, ponoc mi je rok za nesto...

Post by disident on Mon Oct 16, 2017 10:06 pm

Kako ce sns da izdominira na ovim izborima samo da napisem i ovde. Ndbg ima moje simpatije, ali ovo sa izborima ce da bude tezak fejl ako nastave ovako. Plus vidim po nekim stvarima da uopste nemaju neko jezgro i da ima dosta razmimolizenja unutar samog pokreta

_____
Фала Богу па су се западњачићи сетили да су и Словени Европљани-белци. 

Обично нас гурају међу Турке, Монголе, Азијате, Африканце или ко зна где већ.  

Post by disident on Mon Oct 16, 2017 10:08 pm

Btw ne slazem se uopste sa gotamom, lubenice su bile pun pogodak i steta je sto nisu uradili jos vise stvari na tu temu. Problem je sto oni reaguju na samu pojavu, bez ikakvog jasnog cilja i kako do njega doktrine, pa nekad ispade pun pogodak reakcija, nekad fejl. Okreni obrni to ne vodi nigde

_____

Post by ♏ on Mon Oct 16, 2017 10:12 pm

Daï Djakman Faré wrote:nadju neke malo visceralnije likove from some other walks of life do onih iz bg aktivisticke/kreativne srednje klase* koji ce ih predstavljati

You know what? Just... wooow.
Guest

Post by Guest on Mon Oct 16, 2017 10:13 pm

uvek je srednja kreativna klasa kriva

Post by паће on Mon Oct 16, 2017 10:14 pm

Моји никад нису били баш сиротиња, није се ни пресипало, ал' свеједно постоји тај табу да се храна не баца и не уништава. Могу да замислим коликом проценту људи је израз food fight напросто светогрђе и поприлична перверзија (осим ако не мисле да то значи макљажу за клопу).

Нисам знао да је било оваквог извођења (енгр. перформанцета), ал' мислим да им је збир тако стечених симпатија негативан.

_____
ма, ни четвороношке
I have found that users can miss spell names or miss type them. .

Post by xie saike on Mon Oct 16, 2017 10:16 pm

disident wrote:Btw ne slazem se uopste sa gotamom, lubenice su bile pun pogodak i steta je sto nisu uradili jos vise stvari na tu temu. Problem je sto oni reaguju na samu pojavu, bez ikakvog jasnog cilja i kako do njega doktrine, pa nekad ispade pun pogodak reakcija, nekad fejl. Okreni obrni to ne vodi nigde

sve to sto rade bi uz volju da se i fizicki konfrontira sa siledzijskim aparatom vlasti, bilo sasvim druga prica, no ne ja ne ocekujem tu volju od pet ili osam ljudi koji vode pokret ndb, vec od tzv naroda ali od toga leba nema jer nisu valjda toliko gladni koliko se kenja. danas na neko izvrsenje u ns dolazi baba sa gipsom u ruci, jebe mamu svima redom, od kola koja joj ne staju na pesackom prelazu do murije i izvrsitelja. to nam hvali.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by William Murderface on Mon Oct 16, 2017 10:17 pm

Gotam wrote:
William Murderface wrote:

Ko se cerekao nad situacijom? Poruka je bila sasvim jasna, upečatljiva i primerena.
Evo kopiracu sa prezupca, to je i moj stav

Šta reći.

_____

Post by disident on Mon Oct 16, 2017 10:17 pm

Jeste da postoji taj tabo u srba :v , ali je tu prevagnuo bes ka komunalnoj policiji koji je bio sveprisutan. ovo razbijanje su masovno pozdravili po avredz desnim itd narod fb grupama ljudi

_____

Post by Daï Djakman Faré on Mon Oct 16, 2017 10:17 pm

♏️ wrote:
Daï Djakman Faré wrote:nadju neke malo visceralnije likove from some other walks of life do onih iz bg aktivisticke/kreativne srednje klase* koji ce ih predstavljati

You know what? Just... wooow.
ako se dobro probijam kroz tvoju memeticku dzunglu to bi trebao biti bojackov elephant in the room sto onda treba da znaci da se ti zapravo slazes samnom uprkos intonaciji ?  

_____
--to give the metals back their alchemical significance that has been neglected since the beginnings of the industrial revolution
--to alienate common apparati/mechanismi to create a perpetuum mobile called Motor Sehn-Sucht--

Post by William Murderface on Mon Oct 16, 2017 10:18 pm

disident wrote:Jeste da postoji taj tabo u srba :v , ali je tu prevagnuo bes ka komunalnoj policiji koji je bio sveprisutan. ovo razbijanje su masovno pozdravili po avredz desnim itd narod fb grupama ljudi

Ma jasno. Treba im više takvih akcija, a manje humora, kao što su već primetili ostali diskutanti.

_____

Post by disident on Mon Oct 16, 2017 10:19 pm

diktotar wrote:
disident wrote:Btw ne slazem se uopste sa gotamom, lubenice su bile pun pogodak i steta je sto nisu uradili jos vise stvari na tu temu. Problem je sto oni reaguju na samu pojavu, bez ikakvog jasnog cilja i kako do njega doktrine, pa nekad ispade pun pogodak reakcija, nekad fejl. Okreni obrni to ne vodi nigde

sve to sto rade bi uz volju da se i fizicki konfrontira sa siledzijskim aparatom vlasti, bilo sasvim druga prica, no ne ja ne ocekujem tu volju od pet ili osam ljudi koji vode pokret ndb, vec od tzv naroda ali od toga leba nema jer nisu valjda toliko gladni koliko se kenja. danas na neko izvrsenje u ns dolazi baba sa gipsom u ruci, jebe mamu svima redom, od kola koja joj ne staju na pesackom prelazu do murije i izvrsitelja. to nam hvali.
Pa ocigledno da i tih pet il osam ljudi mogu da pokrenu nesto sire, ali da ih je em malo, em ne mogu da se dogovore oko pravca delanja, na stranu pritisak i sabotaze sns kojih sigurno ima

_____

Post by Mr.Pink on Mon Oct 16, 2017 10:22 pm

ma koji taboo, pa ko je još glad utolio lubenicom?

frnjau standardno kenja. koliko jedan život vredi u kg lubenice?

_____
СВЕ СУДИЈЕ ХАШКОГА СУДА 
МОГУ ДА НАМ ЛИЖУ МУДА!

srce ruka lopata
Guest

Post by Guest on Mon Oct 16, 2017 10:23 pm

diktotar wrote:

pace na sve reagujes na hvali neces

Post by William Murderface on Mon Oct 16, 2017 10:26 pm

Ovo Przupčovo čisto hipstersko proseravanje. Siroti siročići sa faking Prezupča, nemaju šta da jedu sigurno.

_____

Post by Mr.Pink on Mon Oct 16, 2017 10:26 pm

a i ova slika koja je postavljena uz taj članak, to je čist pederluk. pa i treba da su ljudi nasmejani, pa nekada su nasmejani išli u smrt, a danas te stigma tviteraska stiže kada bacaš lubenice.

_____
СВЕ СУДИЈЕ ХАШКОГА СУДА 
МОГУ ДА НАМ ЛИЖУ МУДА!

srce ruka lopata

Post by Daï Djakman Faré on Mon Oct 16, 2017 10:28 pm

William Murderface wrote:Ovo Przupčovo čisto hipstersko proseravanje. Siroti siročići sa faking Prezupča, nemaju šta da jedu sigurno.
+1

_____
--to give the metals back their alchemical significance that has been neglected since the beginnings of the industrial revolution
--to alienate common apparati/mechanismi to create a perpetuum mobile called Motor Sehn-Sucht--

Post by William Murderface on Mon Oct 16, 2017 10:28 pm

Baš tako, stigma tviteraška. Jbmti kakva tupava razmažena dečurlija jbni Prezupčari.

_____

Post by disident on Mon Oct 16, 2017 10:28 pm

William Murderface wrote:Ovo Przupčovo čisto hipstersko proseravanje. Siroti siročići sa faking Prezupča, nemaju šta da jedu sigurno.
To je klasika, kako se svaki put razotkriju da debili veze smozgom nemaju  
Elem, lubenice, protesti koji su bili masovni,ali i npr beli i uspeh tada su znak da je situacija dosta napeta i da fali samo kvalitetna varnica i da ces dobiti dobar odaziv. Problem je sto do sada nisam to video (msm na ove bg izbore)

_____

Post by disident on Mon Oct 16, 2017 10:29 pm

William Murderface wrote:Baš tako, stigma tviteraška. Jbmti kakva tupava razmažena dečurlija jbni Prezupčari.
*predatorska

_____

Post by Sponsored content

Similar topics

-

Current date/time is Sun Jul 22, 2018 1:16 am