Саша Јанковић - У раљама кампање

Share

Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

Post by Gotam on Sat Sep 16, 2017 1:16 am

naravno da nikog ne postrojavam, a Kondo je mene prvi opsovao. Sta oces da mu cutim? nek pusi kurac.

Post by William Murderface on Sat Sep 16, 2017 1:18 am

Ma brate, ne samo sad, stalno. Ja mislim da si tom medaljom počastio najmanje 7-8 forumaša/ica. Ne ni iz nekog jakog razloga, nego eto tako ti došlo, bio ti loš dan, žuta minuta, šta li.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Gotam on Sat Sep 16, 2017 1:19 am

takodje ne histerim, poceo sam sa tim sto sam slucajno video trazeci nesto drugo sa "verovatno vas nece intersovati, nego da stavim"

Post by William Murderface on Sat Sep 16, 2017 1:21 am

Tako si počeo, a završio si gde si završio. Nit te ko gurao, nit se raspravljao, zapravo smo se skoro svi složili da je taj Mađarski pokret očigledno orbanističko maslo.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Veletin on Sat Sep 16, 2017 1:34 am

Gotam wrote:

Neko je naime morao da se prihvati te uloge, a neko je morao da ide u sumu da umre. Necu ja da rascicavam sta je bilo u njegovoj glavi, bio epohalnni istorisjki trenutak i on je bio na strani zla.

Јест, али и ово данас ће некада бити историјски тренутак који ће за 50 година неко да оцењује. Ратни злочинац Рамуш изабран за премијера гласовима својих жртава, Шаиновић држи трибине, Дачић који је скинуо Недићеву слику прекјуче каже...

http://www.sps.org.rs/2017/09/13/saopstenje-85/

А што се тиче Слободана Милошевића, кога се СПС никада није одрекао, о његовој улози ће одлучити историја.

... и нико од антифашиста се искрено не буни, понеко се огласи, онако преко к...

Post by Gotam on Sat Sep 16, 2017 1:37 am

necu sad da ponavljam razgovor, obican razgovor kao i svi na forumu, meandira malo tema, peckanje i to i onda me opsuje Kondo jer misli da se njegovi ne mogu podvrgnuti zajebavanju i kritici. Pa mogu, a ovaj tekst osobito moze jer je tekst jedno govno.

Oko same teme:

Pastor je dobio covek nagradu za toleranciju AP, ucestvovao u svim Tadicevim koalicijama, a onda kad je ludilo sa migrantima i generalnno ludilo u madjarskoj eskaliralo, rutinski je bio na Orbanovoj strani i sad rutinskio saradjuje sa ovom vlascu. Postoji potreba kod nasih politicara da imaju token manjine, treba s tim prestati, treba pritisnuti Jankovica za te stvari... Nacelno treba traziti od opozocije vise, ne svidja mi se ta logika, da se skupljamo svi.

Nema se tu sta braniti, pogresno je to sa Nedicem i to je to. Mislim ponizavajuce je.

Post by Gotam on Sat Sep 16, 2017 1:40 am

Veletin wrote:
Gotam wrote:

Neko je naime morao da se prihvati te uloge, a neko je morao da ide u sumu da umre. Necu ja da rascicavam sta je bilo u njegovoj glavi, bio epohalnni istorisjki trenutak i on je bio na strani zla.

Јест, али и ово данас ће некада бити историјски тренутак који ће за 50 година неко да оцењује. Ратни злочинац Рамуш изабран за премијера гласовима својих жртава, Шаиновић држи трибине, Дачић који је скинуо Недићеву слику прекјуче каже...

А што се тиче Слободана Милошевића, кога се СПС никада није одрекао, о његовој улози ће одлучити историја.

... и нико од антифашиста се искрено не буни, понеко се огласи, онако преко к...
Nije Dacic sklanjao Nedicevu sliku zato sto veruje u bilo sta, Dacic je necovek, to on zbog svojih penzionera, komunista, subnora i sve to. Zato kazem tuzno je sto se samo on nasao.

Post by Veletin on Sat Sep 16, 2017 1:49 am

Gotam wrote:

Nije Dacic sklanjao Nedicevu sliku zato sto veruje u bilo sta, Dacic je necovek, to on zbog svojih penzionera, komunista, subnora i sve to. Zato kazem tuzno je sto se samo on nasao.

Да, али је смехотресно да они који су се у циљу заједничке пљачке до јуче лудо волели и забављали са најближим сарадницима Слободана Милошевића изигравају моралне громаде. Море мрш.
Окаљани занавек, и треба их редовито ућуткивати необоривим чињеницама, као што они оправдано раде гледе Недића.

Post by William Murderface on Sat Sep 16, 2017 1:51 am

Ma to je jasno, za Nedića mislim.

_____

Post by Gargantua on Sat Sep 16, 2017 1:58 am

William Murderface wrote:Zapravo, jedan moj prijatelj pokušava da izboksuje nemačko državljanstvo na osnovu toga što su mu preci živeli u Austriji u trenutku aneksije, a Jevreji su. Nije usamljen. Pritom, Nemačka izbegava da prihvati takve zahteve, a ljudi traže i mislim da sad već ima neki class action.

Tako da mislim da ovde laješ na pogrešno drvo. To što su uključili i taj period moglo bi se braniti upravo na taj način.

et Šuvar

To je zanimljiva tema, formulacija nemačkog državljanstva, u suštini se vraća na teritoriju nemačke 1938. (pre anšlusa). SRN i SFRJ su imali bilateralnih problema jer je SRN davala državljanstva slovenačkim Nemcima (njih 3-4k) a propos toga što su živeli/rođeni na teritoriji Slovenije u delu koji je pripao rajhu 1941, a jedno tumačenje tih zakona o državljanstvu (iz sredine 50ih) je to omogućavalo (ali mislim da su morali biti Nemci). Bilateralni problem je eskalirao dovoljno da se za možda 2 godine odužila ratifikacija sporazuma SFRJ i EEZ iz 1980. jer se nije moglo dogovoriti kako će u protokolima da se definišu obaveze spram državljana SRN/SFRJ. Na kraju su unete note da svaka država ostaje pri svome stavu.

Post by Veletin on Sat Sep 16, 2017 2:03 am

Што се тиче Мађарског покрета, то је све једна смејурија, одвојили се од СВМ-а, па им лидера, Тамаша Корхеца, Вучић убаци за судију Уставног суда, функцију на коју је по Чедонировим речима пикирао Саша Јанковић. Овде је све фарса, остаје да се покушава са новим покретима, нема нам друге.

Post by паће on Sat Sep 16, 2017 8:55 am

William Murderface wrote: U krajnjoj liniji, Koštunica nije "autor Peščanika", tako da to nije ni bitno.

Нећете ме забунити. Данило Киш је аутор "Пешчаника".

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by Kondo on Sat Sep 16, 2017 11:07 am

jebiga zgotame, uvek s tobom jedno te isto - sam padnes, sam se ubijes. da te nisam nahranio govnima, verovatno bi do kraja jucerasnjeg dana ispalio jos neku minu na koji bi se upecao neko drugi posto ti je ocigledno dosao PMS pa bi svejedno zavrsio na isti nacin. kao dezurni bolid.

vegelov tekst bi prvi ti trebalo da razumes jer si antikomunista. taj tekst zapravo priznaje cinjenice ali polemise sa monolitnim ideoloskim slikama koje su posle 1945 stvorili oni koje toliko mrzis. nemoguce da pametan decko kao sto si ti ne vidi da vegel osudjuje sta je vec osudjeno, samo dodaje neke nove momente kao protivtezu slici u kojoj je je horti samo fasista i okupator a da je ispod njega rasla zelena trava i cvetalo cvece. 

bolje pisi o zenama koje bi jebo (a da nije ljilja nedeljkovic, pliz), realno ima vise prostora za zezanje nego ovako. a vegelov tekst je super.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Gotam on Sat Sep 16, 2017 12:26 pm

Pisao sam gde treba, na topiku o ww2

Post by Veletin on Sat Sep 16, 2017 3:37 pm

Post by Gotam on Sat Sep 16, 2017 4:23 pm

bolje ziveti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi.

Post by Gotam on Sun Sep 17, 2017 5:21 pm

U pravu je Sasa Jankovic, mislim potpuno je sto ono kazu tone deaf za potrebe i interesovanja svoje baze, al nacelno je u pravu.

* fore sa tim komunalnim nalogom na srpskom tviteru mora da prestanu, generalno srpski tviter mora da prestane

Post by Miki on Sun Sep 17, 2017 5:55 pm

Ma brate, šta je "u pravu", mislim da ok, u pravu je kad bi bio forumaš, koga boli kurac za to, lik bukvalno ne ume da ishendluje odlazak u wc da se iskenja a da pritom ne ispadne debil, a kamoli da se izjasni i o čemu iole bitnom. Jebeni retard.

Post by William Murderface on Sun Sep 17, 2017 6:20 pm

Meni se cini da se sasvim precizno izjasnio.

_____

Post by Miki on Sun Sep 17, 2017 6:22 pm

Pa jeste, trebao je i još agresivnije i bezobraznije ovo da istakne. Ali, sa lica mesta. E to bi bilo šmekerski.

Post by No Country on Sun Sep 17, 2017 6:25 pm

Прецизно се изразио, али је такође и погрешио. Неко ко претендује да представља тзв. грађанску опцију мора да учествује на Прајду.

Post by Gargantua on Sun Sep 17, 2017 6:33 pm

Pa ono što se očigledno dešava je jasna polarizacija - teme koje su bitne Vučiću (kakve god da su i iz kog god razloga da ih pokreće, od dijaloga do prajda) neće biti predmet saučestvovanja opozicije.

Zašto je to tako - to je pitanje pre svega za vođu.

Ja ne znam da li je to dobra (u smislu da je praktična) strategija, u suštini mi je OK da se prvo izjasniš o strategiji (šta misliš o Vučiću?) pa posle toga o taktici izvedenoj iz te strategije (da li na prajdu slaviš to što ovaj put navijači na mig struktura vlasti nisu pravili sranja jer šefu trenutno odgovara da ne prave).

Plus ne znam šta je "građanska opcija" sada, LDP je SNS, DS je ideološki SNS (manje-više) uz otklon ostataka DS-a, ostale manje da ne pominjem. Ovo nije ni 2000. ni 2008, tu je i amin iz Brisela, sve 5.

Post by Gotam on Sun Sep 17, 2017 6:34 pm

Nisam siguran (vise) da li se slazem. Mnogo je pipava stvar...

et nou kantri

Post by Miki on Sun Sep 17, 2017 6:35 pm

Ma čovek se grli sa Boškom Obradovićem

Post by Miki on Sun Sep 17, 2017 6:35 pm

Ne znam, počinje ekstremno da mi ide na kurac ovaj iskompleksirani latentni domaćin Jankela

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Nov 17, 2017 9:58 pm