24 sata Vučić

Share

24 sata Vučić

Post by William Murderface on Tue Jun 27, 2017 2:02 pm

O, pa naravno. Potpuno je besmisleno izivaljvanje na njoj, sto je, mos misliti, bila na "inauguraciji", a onog koji je napravio tu i takvu sprdnju od svecanosti slaviti slavom velikom. Isto kao i sa onm nesrecnicom sto peva "on je vucic aleksandar", koju nedeljama sejmovali, a ona samo otpevala ono sto svi drugi, ukljucujuci i Blic, govore svaki dan.

To je i senzitivni Blic koji preporucuje Brnabic za prenujerku, zato sto je zena.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Re: 24 sata Vučić

Post by rumbeando on Tue Jun 27, 2017 3:06 pm

Ma nemam ništa protiv da tuži novine koje su je prozivale na tako primitivan način, ali je smehotresno da se neko čiji je ceo Fejsbuk profil najogoljenija prodaja svog tela poziva na najbolje ocene na bečkom univerzitetu pritom spominjući "autfit" (pozdravio je sličan kompleksaš Željko Mitrović sa svojim "personalitijem").

https://www.youtube.com/watch?v=jDBdg-97EdQ

Post by diktotar on Tue Jun 27, 2017 3:20 pm

Sigurno joj placa stranka nesto, samo sto boraniji uplate megatrend ili tako nesto a za inostranstvo skolu verovatno po posebnim kriterijumima. Njena ljutnja mi je ko kad se fasista naljuti kad mu kazes da je fasista

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by kapetanm on Tue Jun 27, 2017 3:31 pm

Bilo bi lako kad bi bila gluha slijepa nema i kljasta u svojim dvadesetim - onda bi delovala ozbiljnije.

Post by Zastava 120m on Tue Jun 27, 2017 3:35 pm

kapetanm wrote:Bilo bi lako kad bi bila gluha slijepa nema i kljasta u svojim dvadesetim - onda bi delovala ozbiljnije.

Kakva nam je diplomatija, nije ni čudo što je neko prvo pomislio to što je pomislio. Uostalom, stranka joj po svoj prilici plaća i taj tabloid, neka joj se žali sad što je dospela pod friendly fire.

_____
Svijetu je svega dosta
ničeg željan nije osim
glavnih junaka

Post by паће on Tue Jun 27, 2017 3:37 pm

А има и таквих који су безбедни од пријатељске ватре, јер пријатеља ни немају.

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by diktotar on Tue Jun 27, 2017 3:37 pm

jedan od prvih polaznika te diplomatske akademije pri msp, a posle pobede radikala, je bio npr ugljesa sa fokusa koji je citao sve ono kad je bila beska. takvi npr budu postavljeni na sluzbu u sud u strazburu, pa daju procene da li se podnete predstavke uopste imaju uzeti u razmatranje, i mnoge slicne stvari, da se ne misli da lade jaja u nekoj ambasadi kao fikusi, vec cine i dodatnu stetu.

_____
Želimir Žilnik

Post by Blind Lime Pie on Tue Jun 27, 2017 3:40 pm

meni carski da se vatate na ta bućkala. njen šef je i Blicov šef, pobogu.

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by diktotar on Tue Jun 27, 2017 3:43 pm

pa jebe mi se jednako i za nju i za blic, napalm oboma. sukob nje i bilica mi je kao sukob mitrovica i rodica, svi da pocrkaju ako moze.

_____
Želimir Žilnik

Post by паће on Tue Jun 27, 2017 3:48 pm

diktotar wrote:pa jebe mi se jednako i za nju i za blic, napalm oboma. sukob nje i bilica mi je kao sukob mitrovica i rodica, svi da pocrkaju ako moze.

Kao ja што сам малопре чуо од једног из тамоа да му Бил О'Рајли фали као извађен кваран зуб. Шта би, реко, јел' гекнуло ђубре? Јок, каже, добило ногу од Фокса.

Ех. А ја се надао да ће та два зла некако да крену једно на друго до узајамног уништења.

_____

Post by No Country on Tue Jun 27, 2017 4:41 pm

А, ниси знао за Била? Испоставило се да је годинама насртао на колегинице, углавном неуспешно.

Него, нађох на сајту дотичне Лејди овај линак:

https://www.facebook.com/priceomomeocu/

Шта је ово, људи моји? Један култић Аркана, при томе фино комерцијализован?

Post by паће on Tue Jun 27, 2017 4:46 pm

No Country wrote:А, ниси знао за Била? Испоставило се да је годинама насртао на колегинице, углавном неуспешно.

Насртао? Тск тск... Има (сад урбана или рурална, нисам завиривао у ГУП) легенда о типу који је сваку женску која му се онако свиди лепо уљудно питао да се појебу. Једна му на то одвали шљагу, а он ништа, у реду. Ту настане тајац, а она се нешто зачуди па ће

- Ви мора да сте навикли да добијате шамаре овако?

- Јесам. Ал сам и јебо.

_____

Post by Kinder Lad on Tue Jun 27, 2017 4:49 pm

Zakon velikih brojeva

_____
alt-lib

Post by kapetanm on Tue Jun 27, 2017 5:23 pm

Imao sam ja jednog kolegu koji je primenjivao velike brojeve. Voleo je da ide u Beogradjanku, odeljenje vesa i startuje svih 20 prodavacica sa pitanjem da li imaju kosulje sa lomljenom kragnom. Od tih 20 pet se zezne

Post by No Country on Tue Jun 27, 2017 6:17 pm

паће wrote:
- Јесам. Ал сам и јебо.
То ти је још један прилог за твоју колекцију лоших превода. Амери су чувену српску изреку "не јебе леп него досадан" разумели овако:

Најебе досадан.

Post by паће on Tue Jun 27, 2017 7:56 pm

No Country wrote:
паће wrote:
- Јесам. Ал сам и јебо.
То ти је још један прилог за твоју колекцију лоших превода. Амери су чувену српску изреку "не јебе леп него досадан" разумели овако:

Најебе досадан.

Како ли је гласио превод?

_____

Post by ficfiric on Wed Jun 28, 2017 1:52 pm

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Wed Jun 28, 2017 1:56 pm

Brnabic, Palma, patrijarh

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Blind Lime Pie on Wed Jun 28, 2017 1:58 pm

au ovo je raskošno

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by Blind Lime Pie on Wed Jun 28, 2017 2:00 pm

su ovo Čanak i Čeda - Stanlio i Olio?

_____
Dr Sheldon Cooper

Post by darling on Wed Jun 28, 2017 2:01 pm

nisu, ceda je obican cirkuski akrobata, a canak klaun.

vucicu ce porasti pritisak. bas mi je drago.

Last edited by darling on Wed Jun 28, 2017 2:04 pm; edited 1 time in total

Post by Blind Lime Pie on Wed Jun 28, 2017 2:03 pm

Da, da, nema veze, i dalje je vrh

_____
Dr Sheldon Cooper

Post by Kinder Lad on Mon Jul 03, 2017 4:12 pm

Guske u magli...

Predsednik Srbije je potom izjavio da je od evropske predstavnice zatražio ubrzan pristup Srbije Evropskoj uniji. On je rekao da je danas, prvi put, to tražio na takav način, eksplicitno.

"Mislim da smo dobili razumevanje Mogerini, da tačno znamo kada možemo da postanemo član, da ne budemo kao guske u magli, koje će sigurno da pronađu pravi put, ali da ne znaju kada se završava", preneo je Vučić novinarima. On je ukazao da će zbog toga biti važna njegova poseta predsedniku Saveta EU Donaldu Tusku, oko 14. jula.

Srbija, prema njegovim rečima, posle značajnog dela provedenih reformi, i dosta posla koji je još pred njom, traži da njeni građani imaju jasnu perspektivu i jasan cilj:
"Da znamo gde je i kada ga dostižemo", podvukao je Vučić. Rekao je da u tome nije naišao na protivljenje, već čak razumevanje Mogerini i ostalih.

B92

_____
alt-lib

Post by  on Mon Jul 03, 2017 6:46 pm

Post by Gargantua on Mon Jul 03, 2017 8:13 pm

Kinder Lad wrote:Guske u magli...

Predsednik Srbije je potom izjavio da je od evropske predstavnice zatražio ubrzan pristup Srbije Evropskoj uniji. On je rekao da je danas, prvi put, to tražio na takav način, eksplicitno.

"Mislim da smo dobili razumevanje Mogerini, da tačno znamo kada možemo da postanemo član, da ne budemo kao guske u magli, koje će sigurno da pronađu pravi put, ali da ne znaju kada se završava", preneo je Vučić novinarima. On je ukazao da će zbog toga biti važna njegova poseta predsedniku Saveta EU Donaldu Tusku, oko 14. jula.

Srbija, prema njegovim rečima, posle značajnog dela provedenih reformi, i dosta posla koji je još pred njom, traži da njeni građani imaju jasnu perspektivu i jasan cilj:
"Da znamo gde je i kada ga dostižemo", podvukao je Vučić. Rekao je da u tome nije naišao na protivljenje, već čak razumevanje Mogerini i ostalih.

B92

klimala mu je glavom, srećna zbog iskazane želje, a nije u poziciji da mu kaže išta konkretno (msm nema takve osobe koja to može da kaže)

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Nov 24, 2017 6:41 am