Hrvatska

Share

Re: Hrvatska

Post by KinderLad on Thu 19 Jul 2018, 11:02

Ma ta fora sa "nacionalnim jedinstvom" je prodata tako uspešno ljudima ovde/tamo da od nje ne umeju da se odbrane ni doktori sociologije, a gde će neki likovi što pričaju na YT o fudbalu. To i "pomirenje". "Zajednička bol". Ljudi ne znaju šta govore.

Post by паће on Thu 19 Jul 2018, 11:35

Жив ми Тодор, да се чини говор. Кад би ућутали чули би себе како мисле. Још горе, не би чули ништа.

_____
а шта, пробија те врућина? кад купујеш климу, гледај да нема икс у називу.
mathematics, the only done science

Post by otto katz on Thu 19 Jul 2018, 13:01

Nema nacionalnog jedinstva.

Ratni zapovjednik Specijalne policije: "Thompson je prodana duša i najveće zlo našeg naroda"

"Thompson je najveće zlo hrvatskog naroda, prodana duša i oganj smrti koji pali ovaj naš napaćeni narod i silu mu usmjerava u krivom smjeru. Najbolje bi bilo tog čovjeka diskvalificirati iz cijele proslave, a nju svesti na jednu svečanu akademiju na koju treba pozvati i pravoslavnu braću, da ne kažem Srbe, te tako zajedničkom diskusijom i pričom kroz zabavni program pokazati mladim naraštajima što je bilo, kako se nije smjelo dogoditi, kakvo je stanje sada te kojim putem zakoračiti u budućnost. Ovaj vid proslave na koji se pozivaju mnogi "veliki" Hrvati, zapravo je njihovo dokazivanje veličine, odnosno, stvaranje veće podijeljenosti među narodima, paljenje masa za nove sukobe i ratove", napisao je Režić.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Zuper on Thu 19 Jul 2018, 14:25

Kolinda opet šokira: Albanci i Hrvati braća po oružju

Sta je tu sokantno?!

Post by Xexoxical Endarchy on Thu 19 Jul 2018, 17:19

Kondo wrote:da li je moguce da oni naricu nad time da se nacionalno jedinstvo u hrvatskoj raspalo prvi dan? pa sreca njihova sto se raspalo inace bi najebali i na YT. stigla bi ih duga ruka, morali bi prebeci u srbiju.
+1

bas su lenjo postavili temu ili promislili. cuj raspalo se nacionalno jedinstvo. nije raspalo prvog dana no izvelo u trenutacnim uvjetima. mislim ne znas dal je smesnije to ili da ce sad taj momentum da iskoriste za ulaganja u sportu

inace los je u pravu ovu kolicinu ljudi na ulice moze samo rat ili tako nesto da izvede ali nacionalno jedinstvo je toliko rogobatan i neadekvatan termin i totalno fejla u objasnjavanju onoga sto se desilo. mislim da se ovome sto je HR repka generisala u drustvu moze adekvatnije pricati jednom ezotericnijom, predpolitickom terminologijom, ali da se ukupni ucinak ovog dogadjaja - mimo njegove ocekivane i jedine moguce instrumentalizacije - definitivno ide kontra trenutnog nacionalnog konsenzusa, politike nastavka rata u mirnodopsko vreme i sl.

_____
Always is always forever, as long as one is one
Inside yourself for your father, all is none all is none all is one
It's time we put our love behind you, the illusion has been just a dream
The valley of death and I'll find you, now is when on a sunshine beam

Post by Kondo on Thu 19 Jul 2018, 17:44

Uuu taj je ozbiljan ludak, niko mu nista ne moze, pre 2 godine je od reci do reci isto to izgovorio.... Pratim ga na FB

Jozo Režić shared a post.
2 hrs ·
Priću bi započeo ričima HVALA TI MOJA DRAGA SLAĐANA... Ne, nitko me ne triba braniti, jer nitko me ni ne napada..Sad iz ovog kuta nakon par godina, vidim da sam obična budaletina i da bi bilo puno korisnije da sam svioje mišljenje i svoj stav zadržao za sebe..Što sam postigao, i što je moj uspjeh u svemu ovome. Moj uspjeh je to što su ljudi pripoznali da je jače moje ime JOZO REŽIĆ, od nekog tamo zapovjednika neke policijske jedinice.. Ja sam odmah mislio da nastupim sa svojim imenom, koje je u to vrime na žalost još bilo slabo poznato, jer ja sam mali čovik.. Novinari su želili pod svaku cijenu da stave Zapovjednik specijalne policije, a ja sad vidim da je to mogla biti bilo koja budaletina...Srpski novinari su za pedeset posto uveličali i učinili bombastičnom moju priču, te tako meni i mojoj familiji nanili ogromno zlo...Sad mogu otvoreno da kažem da mi je proizvodnja pala za pola, da mi sin. kći i nevista nisu mogli biti nigdje zaposleni, da mi je sin jedinac danas na Islandu, a ja ovde pušim hrvatski kurac na onaj indijanski kamiš..SDP mi je načinio više zla jer su želili tu moju izjavu da uzmu za sebe, i koristili su me u raznim svojim negativnostima.. Stipe Petrina je mislio da će postići kod Srba pobjedu ako stavi mene na svoju saborsku listu, a ja jadan opet ostao onaj mali pametni Jozo........ LJUDI,nije mi drago ovih dana u javnom prostoru viditi ovu moju sliku di ispada da sam ja šerif koji proganja Tomsona, ma boli mene kurac za Tomsonom i svim tim prevarantskim jadima, počev od Sanadera pa sve do njega, jer on je ipak samo jedan običan podrep......Moji iz Specijalne policije me proglasiše budaletinom i luđakom, ama baš ka i Srbi nesritnog Vuka. Nikome ne paše istina, nikome ne pašu ljudi koji su britkog jezika,ljudi na čijem jeziku dlake ne rastu... Nisam ni ja ništa bio lošiji od Vuka u prvim danima, samo što sam ja bio ka moljac u ormaru.. Nije Tomson veći Hrvat od mene, a nije se ni digao prije mene u boj, no on meni nije bitan i završio bi sa njime ka personom......... Eto, dragi moj srpski i hrvatski Narode, a i svi ostali Narodi iz ove nam nesritne patvorevine zv. Jugoslavija, NIJE VRIME OD REVOLUCIJE, A JA SAM RANO ZAKUKURIKAO, a znajte da nas samo REVOLUCIJA može izbaviti iz ovih govana..... Srbi, pogotovo moji pravoslavni prijatelji, nemojte hrvatski Narod zvati ustašama, jer mi to nismo..Kad kažete ustaša, onda dodajte ime i prezime..

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Gargantua on Fri 20 Jul 2018, 12:41

Post by KinderLad on Fri 20 Jul 2018, 12:42

Kruh sa sedam nula 

Post by Kondo on Fri 20 Jul 2018, 12:44

jebu ne vade

_____

Post by William Murderface on Fri 20 Jul 2018, 12:44

Sad i ja to htedoh da primetim.

et Kinder

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by otto katz on Tue 31 Jul 2018, 13:36

Kolinda formulirala izraze sućuti zbog smrti Olivera Dragojevića:"Premda je bio dalmatinskog podrijetla..."

Južni Hrvat nosi lanac oko vrata.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by William Murderface on Tue 31 Jul 2018, 13:37

ORJUNA

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by KinderLad on Tue 31 Jul 2018, 13:42

otto katz wrote:Kolinda formulirala izraze sućuti zbog smrti Olivera Dragojevića:"Premda je bio dalmatinskog podrijetla..."

Post by KinderLad on Tue 31 Jul 2018, 13:45

Očito nenamjeran gaf u priopćenju naknadno su komentirali i iz Ureda predsjednice...

Čim moraš da objašnjavaš šta si hteo reći u izjavi saučešća...jebiga.

Post by William Murderface on Tue 31 Jul 2018, 14:21

Imam jednog ortaka... Dalmatinac...

_____

Post by Xexoxical Endarchy on Tue 31 Jul 2018, 14:25

_____
Always is always forever, as long as one is one
Inside yourself for your father, all is none all is none all is one
It's time we put our love behind you, the illusion has been just a dream
The valley of death and I'll find you, now is when on a sunshine beam

Post by otto katz on Tue 31 Jul 2018, 14:30

Ako ste propustili Hajdukovu čestitku izabranoj vrsti. 

Hajdukova čestitka koja to nije

Nasuprot općenarodnom oduševljenju zbog osvojenog drugog mjesta na Mundijalu, nepotpisan netko iz uprave splitskog klupa poslao je reprezentaciji čestitku koja to nije, šifriranu poruku, navodno vrlo ljutitu, žestoku, ubitačnu. Hajduk je, kažu, ostao dosljedan, borben i nepokoren. Kao što upućeni u odnose na Kaptolu tumače kardinalove čestitke, visokokvalificirani poljudolozi ne kriju zadovoljstvo kako je Hajduk rječito i domišljato, otrovno spustio Davoru Šukeru i ekipi iz Hrvatskog nogometnog saveza.

Jedini koje je hrvatska reprezentacija živcirala, koji su ispred televizora sjedili prekriženih ruku i uvrijeđeno naškrubljenih usana bili su, čini mi se, Aleksandar Vučić i nepotpisani autor Hajdukove čestitke koja nije čestitka.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by паће on Tue 31 Jul 2018, 14:52

William Murderface wrote:Imam jednog ortaka... Dalmatinac...

Човеков најбољи пријатељ?

_____

Post by KinderLad on Tue 31 Jul 2018, 15:05

otto katz wrote:Ako ste propustili Hajdukovu čestitku izabranoj vrsti. 

Hajdukova čestitka koja to nije

Nasuprot općenarodnom oduševljenju zbog osvojenog drugog mjesta na Mundijalu, nepotpisan netko iz uprave splitskog klupa poslao je reprezentaciji čestitku koja to nije, šifriranu poruku, navodno vrlo ljutitu, žestoku, ubitačnu. Hajduk je, kažu, ostao dosljedan, borben i nepokoren. Kao što upućeni u odnose na Kaptolu tumače kardinalove čestitke, visokokvalificirani poljudolozi ne kriju zadovoljstvo kako je Hajduk rječito i domišljato, otrovno spustio Davoru Šukeru i ekipi iz Hrvatskog nogometnog saveza.

Jedini koje je hrvatska reprezentacija živcirala, koji su ispred televizora sjedili prekriženih ruku i uvrijeđeno naškrubljenih usana bili su, čini mi se, Aleksandar Vučić i nepotpisani autor Hajdukove čestitke koja nije čestitka.

Klub iznad nacije. To poštujem. Uvek. Bilo koji klub, bilo koja nacija. Partikularismus über alles!

Post by паће on Tue 31 Jul 2018, 15:18

Ма да, та нација увек некако укључује и људе који нису из мог краја, којекакве пречане и свашта. Ман' ти то.

_____

Post by fikret selimbašić on Tue 31 Jul 2018, 17:25

otto katz wrote:Kolinda formulirala izraze sućuti zbog smrti Olivera Dragojevića:"Premda je bio dalmatinskog podrijetla..."

Filipenko joj diktirao tekst?

_____
Međuopštinski pustolov.

Post by Filipenko on Tue 31 Jul 2018, 20:01

Drago mi je da ima još onih koji su svesni da postoji itekakva razlika između Hrvata i Dalmatinaca.

Post by Kondo on Tue 31 Jul 2018, 22:33

kakva primitivna drzava i drustvo, sad sam delimicno navijao za njih i nikada vise!

_____

Post by otto katz on Fri 03 Aug 2018, 18:07

Kondo, molim te! Inače su ti za koje navijaš civilizacija&kultura. 

Nego, nisam to htio. Bozanić inkognito u Pragu, pacovski kanali, urota protiv Svetog Oca. Ovaj praški Duka je isto klerofašist, samo Česi istorijski fućkaju na crkvu, tako da se ovdje više usmjerila na restitucije, nego na pastvu. Sad im odbrana kršćanske kulture pred islamom malo gura vodu na mlin, ali i dalje su opažani prevashodno kao veleposjednik. 
Pikantno je da je Duka proljetos dao ostavku, a Franjo ga pozvao da nastavi. 

BOZANIĆ U NEFORMALNOM IZDANJU SNIMLJEN NA AERODROMU U PRAGU: ‘Izgleda kao da od nekoga ili nečega bježi’

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by KinderLad on Sat 04 Aug 2018, 19:56

https://www.portalnovosti.com/zastave-2

Bojna Praznoglave    

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue 18 Sep 2018, 22:56