Hrvatska

Share

Re: Hrvatska

Post by otto katz on Thu Sep 14, 2017 6:59 pm

Ali "naganjao".

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Filipenko on Thu Sep 14, 2017 9:01 pm

Dodaje se da je nastavljena pojava da ekstremni pojedinci iskorišćavaju nezadovoljstvo dela navijačkih grupa stanjem u hrvatskom sportu za izazivanje incidenata i nereda tokom i van sportskih takmičenja, kao i da pojedine navijačke grupe srpskih fudbalskih klubova ističu protivhrvatska, četnička i velikosrpska obeležja. U malom delu populacije mlađih pripadnika srpske nacionalnosti primećeno je simpatisanje velikosrpske i četničke ideologije i simbolike, posebno na društvenim mrežama, dodaje se u izveštaju.

Post by beatakeshi on Thu Sep 14, 2017 11:14 pm

Ne kažu da su naleteli na Kolindu na gomili sa optuženim Z.M. (58)?

Post by ficfiric Yesterday at 8:09 pm

Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom"

VLASNIK Agrokora obratio se javnosti priopćenjem i najavio tužbu protiv Hrvatske. Tvrdi da je Lex Agrokor aktivirao pod prisilom i najavljuje pravne korake u zemlji i inozemstvu. Vladu optužuje za nacionalizaciju, otimanje imovine kakvo nije zabilježeno u Europi, a Ramljaka za loše rezultate.

"Nakon nevjerojatnih događaja oko Agrokora po prvi put izlazim u javnost s činjenicama vezanim uz kompaniju i mene osobno. Vjerujem kako se očekuje da ću rasvijetliti sve događaje, a upravo mi je i cilj da u narednim danima i tjednima baš niti jedno pitanje ne ostane neodgovoreno. Razlog mojeg dosadašnjeg neistupanja u javnost je želja da ne učinim nikakvu štetu Agrokoru, zaposlenicima, investitorima ni drugim dionicima dok s timom pravnih, financijskih i drugih stručnjaka ne utvrdim činjenice oko ovog, pokazat će se, najvećeg skandala u novijoj hrvatskoj povijesti.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-najavio-tuzbu-protiv-hrvatske-vlada-mi-je-ukrala-agrokor-zakon-sam-potpisao-pod-prisilom/996156.aspx

_____

Uprava napolje!

Post by uskok i ajduk Yesterday at 8:18 pm

..... Долази време етичког капитализма. 

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by William Murderface Yesterday at 8:24 pm

Kako si to iz ove vesti došao do tog zaključka, živo me zanima.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Mr.Pink Yesterday at 8:27 pm

pa kao, vlasništvo je svetinja

_____
СТОП ЦИГАНСКОЈ АГРЕСИЈИ

Post by William Murderface Yesterday at 8:33 pm

Todoricevo? Really? (Mislim, znam da ti to ne tvrdis, nego ne veruem da iko moze ozbiljno tako nesto da tvrdi, pa ni uskok)

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by uskok i ajduk Yesterday at 8:40 pm

William Murderface wrote:Kako si to iz ove vesti došao do tog zaključka, živo me zanima.
Пропаст тајкунских пословних империја показује да су неодрживе на дуги рок. Самим тим, мали етички привредник све више биће "узор младима". 

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by William Murderface Yesterday at 8:58 pm

A, pa to je onda rešeno.

_____

Post by beatakeshi Yesterday at 11:36 pm

Nadam se da će Todorića da obese, a onda da mu pošteno sude. Jedino se tako može odgovoriti na ovaj nivo bezobrazluka.

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Sep 23, 2017 9:37 am