Hrvatska

Share

Re: Hrvatska

Post by William Murderface on Thu Aug 24, 2017 8:23 pm

fikret selimbašić wrote:
diktotar wrote:koriscenje lepa sela lepo gore je seljacka fora i to je to, nicim nisu iskocili iz zabokrecine u tom konkretnom slucaju. a sto lepo pisu teoriju na neke druge teme, kapa dole.

Samo su potrefili da se na naslovnici poigraju naslovom filma od čijih citata ti krljušti izrastaju  

Bez zajebancije, ubijeđen sam da je još za Feralova vremena bio bar jedan naslov sa zajebancijom sa naslovom LSLG, ako ne i naslovnica, gorilo je po Hrvatskoj i prije deset-petnaest godina. Nije to meni nikakav seljakluk nego je Feral to igranje riječima i frazama odlično koristio od svog nastanka, sjećam se naslova koji su mi bili jači i od teksta ili intervjua ispod njih.

Jeste li vi gledali Raspudića kad je prije dvije-tri godine govorio o Novostima? Sve je OK. nacionalna manjina i treba da ima svoj medij, ali zašto tamo pišu Hrvati. i to o temama koje nisu vezane za srpsku manjinu...

Naravno da se secam. Sustinski, argument je bio, postene Srbe politika ne interesuje, a posebno ne ta njihova levicarska. Posten Srbin ide u crkvu, obradjuje svoj vrt, gleda svoja posla, a ne ko ovi levi radikali, pa jos Hrvati.

Brani Nino Srbe od Novosti. Od Tudjmana i Hasanbegovica se nije setio da ih brani.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by William Murderface on Thu Aug 24, 2017 8:25 pm

diktotar wrote:
William Murderface wrote:

O cemu ti sad pricas?

o tome da je nekima preko glave vise podjebavanja, saljenja, potprcavanja, a sve u vezi sa navedenim. glupe su im sale, posle se pretvaraju u svadje i medjusobno poseravanje, ne odmicu nigde tapkaju u mestu.

Potpuno si promasio temu. Nije ovo nikakvo medjunacionalno potprckivanje. Potpuno pogresno citas.

Btw, jel citas nekad sopstvene postove? U koji zanr mislis da spadaju duhovitosti tipa brojanicari, gibanicari, kozojebi itd?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by William Murderface on Thu Aug 24, 2017 8:26 pm

Miki wrote:Tenzije sa Srbima su ekstremno teške za peglanje jer se Srbi nenormalno kurče i veoma su iritantni u mirnodopskom periodu.

Daj pet godina uobičajenih okolnosti i Srbi će opet krenuti da idu svima na kurac. Dodaj tu religiju,  istoriju, brojke itd i eto recepta za sranje

Kakvo kafansko proseravanje.

_____

Post by Miki on Thu Aug 24, 2017 8:27 pm

U žanr lika koji sme da se tako zajebava jer nije Srbin u Hrvatskoj 2017

Post by Filipenko on Thu Aug 24, 2017 8:30 pm

diktotar wrote:

ja sam bas teo da kazem da ce boleti paja onog ko je iz centra zg citirao vanju bulica za svoju posalicu. 

imam jos nesto da primetim, kad srpsko nacionalno vece iz cro pravi novosti, sve je do jaja to je levicarstvo (lol), a kad se pojavi autonomija portal u vojvodini onda je to radjanje novog ogavnog nacionalizma.

Kome, jbt? Jel si nas kolektivno pomesao s gotamom?

Ne znam da li nas je pomešao sa gotamom, ali to jeste rađanje novog ogavnog nacionalizma. Srpski i hrvatski nacionalizam nisu ništa novo.

Post by Zuper on Thu Aug 24, 2017 8:32 pm

U pravu je Miki. Mnogo bi bilo bolje da SNV i Pupovac sto mrsomude iz Zagreba konacno nesto urade da se Erdutski sporazum sprovede u delo kroz sektor Istok RSK. Ipak je to Sloba reintegrisao u Hrvatsku a ne kao kao sektori sever i jug da gore...

Post by diktotar on Thu Aug 24, 2017 8:33 pm

kozojebi i brojanicari nisu sala vec realnost

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by William Murderface on Thu Aug 24, 2017 8:33 pm

Pa i lepa njihova stvarno lepo gori, a oba su stvarno pala.

_____

Post by Miki on Thu Aug 24, 2017 8:36 pm

Miki wrote:Tenzije sa Srbima su ekstremno teške za peglanje jer se Srbi nenormalno kurče i veoma su iritantni u mirnodopskom periodu.

Daj pet godina uobičajenih okolnosti i Srbi će opet krenuti da idu svima na kurac. Dodaj tu religiju,  istoriju, brojke itd i eto recepta za sranje

Kakvo kafansko proseravanje.

Malo sam ekstremniji bio u tom postu, ali realno, smatram da je iritantnost Srba na individualnom nivou, a pogotovu pojedinih grupacija Srba, najpotcenjeniji element balkanskih zajebancija. Svakako da nije jedini, i da nisu ostali gospoda.

Samo se zapitajte, koliko vam na kurac idu Srbi iskreno. E sad zamislite da ste Hrvat haha.

Post by bela maca on Thu Aug 24, 2017 8:39 pm

Meni najviše idu na kurac oni iz mešovitih brakova.

_____
You can feign ignorance, but you're not stupid, you're just selfish. And you're a slave to impulse.

Post by  on Thu Aug 24, 2017 8:40 pm

Meni samo Srbijanci, ostali su baš kul, u top 5 svetskih naroda onako sveukupno.

Post by bela maca on Thu Aug 24, 2017 8:42 pm

Meni zapravo glupi rusini

_____
You can feign ignorance, but you're not stupid, you're just selfish. And you're a slave to impulse.

Post by Gargantua on Thu Aug 24, 2017 8:42 pm

bela maca wrote:Meni najviše idu na kurac oni iz mešovitih brakova.

ti iz muško-ženskih brakova su najgori

Post by fernoux-h on Thu Aug 24, 2017 8:43 pm

Ovo što Hubert kaže jeste tačno.

_____
The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.

Post by  on Thu Aug 24, 2017 8:43 pm

Kupio sam jednom kauč u Krsturu, razjebao se istog leta i nisu mi priznali garanciju za makaze.

Post by Miki on Thu Aug 24, 2017 8:44 pm

E, device, pogledao sam popis iz 91, za nijansu više Srba je živelo na selu nego u gradovima, u Hrvatskoj. A plus, gomila tih gradova su fazon Knin. Mislim, nije nešto bitno nego čisto kao ispravka mala prijatelju.

Post by diktotar on Thu Aug 24, 2017 8:44 pm

William Murderface wrote:Pa i lepa njihova stvarno lepo gori, a oba su stvarno pala.

pa dobro, ti sad poredi mene i ljude koji su mnogo umniji ipak da nesto smisle i napisu pametnije, ono to im je zivotno opredeljenje i kvalifikovani su potpuno da rade to sto rade. moja prizemna zajebancija ne skodi nikome, a njihovo levicarenje i srbovanje perom jbg nekom moze naneti stetu. iz levice se ne mora bas izvlaciti onaj deo kad komunisti nesto zapucaju pa urade, ne racunajuci uopste na odnos korist steta.

_____
Želimir Žilnik

Post by William Murderface on Thu Aug 24, 2017 8:44 pm

Meni samo Nislije. Narocito na bazenu. Danas dolazim, bazen pust (Nislije ne idu na bazen ako je temperatura isood 37, jos ako pirka vetric, lele majko, odma zapaljenje pluca). I ja ti se poradujem sto cu normalno da plivam, kad eto ti cetri mlada mutanta (ali ne nindza kornjaca), nertikulisano se deru i skacu u bazen iz svih pravaca.

_____

Post by Kinder Lad on Thu Aug 24, 2017 8:45 pm

♏️ wrote:Kupio sam jednom kauč u Krsturu, razjebao se istog leta i nisu mi priznali garanciju za makaze.

To nisu Srbijanci, naši traju najmanje do zime 

_____
alt-lib

Post by Hubert de Montmirail on Thu Aug 24, 2017 8:46 pm

Zamisli kako su se oni sneveselili kad su videli tebe.

_____
Que trépasse si je faiblis!

Post by Hubert de Montmirail on Thu Aug 24, 2017 8:46 pm

et William

_____

Post by William Murderface on Thu Aug 24, 2017 8:46 pm

diktotar wrote:
William Murderface wrote:Pa i lepa njihova stvarno lepo gori, a oba su stvarno pala.

pa dobro, ti sad poredi mene i ljude koji su mnogo umniji ipak da nesto smisle i napisu pametnije, ono to im je zivotno opredeljenje i kvalifikovani su potpuno da rade to sto rade. moja prizemna zajebancija ne skodi nikome, a njihovo levicarenje i srbovanje perom jbg nekom moze naneti stetu. iz levice se ne mora bas izvlaciti onaj deo kad komunisti nesto zapucaju pa urade, ne racunajuci uopste na odnos korist steta.

U Novostima nema srbovanja. Zasto insistiras na tome?

_____

Post by William Murderface on Thu Aug 24, 2017 8:48 pm

Hubert de Montmirail wrote:Zamisli kako su se oni sneveselili kad su videli tebe.

Nisu me ni primetili. Ni mene ni bilo koga drugog. Drugi ljudi za njih ne postoje. Ceo bazen prazan i oni mi skscu na glavu. Ne namerno, prosto ih boli kurac.

_____

Post by Hubert de Montmirail on Thu Aug 24, 2017 8:49 pm

znam kako je, tako kod nas na jezero dolaze mladi majmuni sa Njegovuđe, pomislio bi čovek da tovarenje drva izmori čoveka ali ne, oni imaju snage da skaču i đipaju satima

_____

Post by diktotar on Thu Aug 24, 2017 8:50 pm

ako je vrezinski bazen trebo si da ih gadjas sa kamen 

meni svi idu na kurac

inace od ovog leta sa mape mozete izbrisati besenovacko jezero, veca masa koje god takvo jezero u fruskoj kad je napala ubrzo je nestalo.

Last edited by diktotar on Thu Aug 24, 2017 8:51 pm; edited 1 time in total

_____
Želimir Žilnik

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Nov 24, 2017 6:39 am