Tupan dana

Share

Re: Tupan dana

Post by William Murderface on Sat Nov 22, 2014 9:25 am

Malo niških snaga... Poređenje desetogodišnjih Roma sa skinsima ubicama. Genijalno.

Ta deca su lakmus sredine u kojoj žive. Bezsramni, snažni, kukavice sa samouverenom maskom naučili su da treba otimati i da se ljudi boje jedino sile. Takve kukavice i kreteni su svojevremeno pesnicama oduzeli život glumcu Draganu Maksimoviću. On nije hteo da ih oda, ne bi to sigurno ni Raša Popov. Oni sui iz nekog normalnog sveta u kojem su, pored bitangi I protuva, postojali i vitezovi.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Ferenz on Sat Nov 22, 2014 9:31 am

Ozimić. Tačno sam znao. Imam utisak da mu je poslednja rečenica bila ideja vodilja.
Ostatak je tu da popuni mesto u tekstu.

Post by ostap bender on Sat Nov 22, 2014 10:01 am

cekaj vucic se bavi atamanovom izjavom? inace kao deo prozivljenog stresa delije pominju mahanje albanskim i bosanskim zastavama.

btw, ne secam se kada se nesto slicno desilo na jednoj evroligaskoj utakmici. nekako je bilo rezervisano za fuzbal.

Post by William Murderface on Sat Nov 22, 2014 4:11 pm

Avram Gojić wrote:Ovo nije tupost, nego čisto zlo koje treba nabiti u guzicu svakome ko je zapenušano komandovao da se bira "manje zlo". Naravno, Nebojša Krstić, o tome zašto je Vučić manje zlo, a ko je  protiv Vučića, taj je za rat i sankcije.

Ako si protiv Vučića, ti si, hteo to ili ne, pristalica najrealnije sledeće vlasti koja bi neminovno bila antievropska, nacionalistička, izolacionistička i progubernijska.

Tačno, ovo je logično ishodište ideje manjeg zla. Već vidim Krstića kako za par godina nariče kako se mora glasati sa Šešelja, jer je on manje zlo.

BTW, u međuvremenu objavljen ceo tekst.

Danas postoje samo dve mogućnosti našeg izbora. Da li podržati Vučića, koji je, sviđalo se to nekome ili ne, među relevantnim faktorima jedini nastavljač ideje petoktobarske Srbije, ili Šešelja, stožernu paradigmu antievropeizma i političku individuu koja po povratku u Srbiju hrabro odabere za svoje prve žrtve pokojnu Mariju Crnobori i pokojnog premijera Đinđića?
Ovo je ipak dilema pred kojom pristojan i odgovoran čovek nema pravo na grešku

.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by William Murderface on Sat Nov 22, 2014 4:18 pm

A u komentarima na njegov blog, još veći biser. Eh, da su nam bar ustaše umesto ovih naših komunjara...

Srđan Fuchs 19:37 22.11.2014

prinsi, ne zanosi se.

slušao sam danas peščanik, oterao ih bg pa zrače kod nas u NS. onako, otvorenog srca, posle življenja 2 meseca u američkoj pol. realnosti. i došao sam do sledećeg zaključka - naime, u srbiji ne postoji demokratska opcija, iz prostog razloga što mi nikada nismo prešli iz komunizma u demokratiju, kod nas je bunch of conflicta između desnog i levog krila komunjara. težak smor. ne postoji kod nas stranka koja je liberalno-demokratski okrenuta. veće ili manje varijacije pod uticajem sedih glava sa senjaka. ovo se vrlo jednostavno manifestuje - kroz to da gaze po čoveku. ozbiljna demokratska opcija ne gazi po čoveku, pošto je on najveća vrednost. nema toga u srbiji, hrvatska je, recimo, uprkos svom dubljem ustaštvu (fašizmu) i demokratskija od nas. kod nas je jedna ista jednolična grobnica (za georgija petroviča).

_____

Post by Bluberi on Sat Nov 22, 2014 4:50 pm

U glavi mi je slika njega i Tadića kako diskutuju o politici

Post by Ferenz on Sun Nov 23, 2014 8:57 am

Ti si još i dobar. Ja sam zamišljao razmenu misli Nikolića s hilandarskim monasima.
Admin

Post by Admin Pantokrator on Sun Nov 23, 2014 9:07 am

William Murderface wrote:A u komentarima na njegov blog, još veći biser. Eh, da su nam bar ustaše umesto ovih naših komunjara...

Srđan Fuchs 19:37 22.11.2014

prinsi, ne zanosi se.

slušao sam danas peščanik, oterao ih bg pa zrače kod nas u NS. onako, otvorenog srca, posle življenja 2 meseca u američkoj pol. realnosti. i došao sam do sledećeg zaključka - naime, u srbiji ne postoji demokratska opcija, iz prostog razloga što mi nikada nismo prešli iz komunizma u demokratiju, kod nas je bunch of conflicta između desnog i levog krila komunjara. težak smor. ne postoji kod nas stranka koja je liberalno-demokratski okrenuta. veće ili manje varijacije pod uticajem sedih glava sa senjaka. ovo se vrlo jednostavno manifestuje - kroz to da gaze po čoveku. ozbiljna demokratska opcija ne gazi po čoveku, pošto je on najveća vrednost. nema toga u srbiji, hrvatska je, recimo, uprkos svom dubljem ustaštvu (fašizmu) i demokratskija od nas. kod nas je jedna ista jednolična grobnica (za georgija petroviča).

Srdjan, amazing covek od gume. Gde god da ode, prihvati lokalnu konzervativnu agendu. I to, svaka cast, za samo dva meseca, hehe.

Post by William Murderface on Sun Nov 23, 2014 9:09 am

Pa i nije to neka fleksibilnost, kad pogledaš. Konstantni su antikomunizam (to je valjda neki relikt 90ih) i tzv. umereni nacionalizam. Ostalo su nijanse.

_____

Post by William Murderface on Sun Nov 23, 2014 1:59 pm

Nebojša Krstić @Krle22  ·  27m 27 minutes ago
Kad neki Hrvat počne raspravu o tome ko je branio svoju, ako napadao tuđu zemlju, pomislim:"Jugoslavija je bila moja, odnosno, naša zemlja!"

_____

Post by Ferenz on Sun Nov 23, 2014 2:33 pm

Kažem ja da se pinuje..
Admin

Post by Admin Pantokrator on Sun Nov 23, 2014 3:22 pm

William Murderface wrote:
 Nebojša Krstić  @Krle22    ·    27m 27 minutes ago  
Kad neki Hrvat počne raspravu o tome ko je branio svoju, ako napadao tuđu zemlju, pomislim:"Jugoslavija je bila moja, odnosno, naša zemlja!"

Post by Ferenz on Sun Nov 23, 2014 3:34 pm

Ministar je izjavio da Srbi danas žele samo pravdu Božju, jer se, kako je rekao, u ljudsku ne uzdaju.

- See more at: http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata_u_sat/vulin_fasizam_proteran_ali_da_je_otisao_sa_kososva_.83.html?news_id=86122#sthash.eg8tqmlg.dpuf

Post by William Murderface on Mon Nov 24, 2014 2:16 pm

Moram i ovde:

Toliko. @parun_  ·  9h 9 hours ago
Predlažem okupatorima Zvezde da iskopaju kosti Paje Jovanovića i gađaju prolaznike, malo su mu pišali po delu kad su mu oduzeli zgradu '45.

_____

Post by William Murderface on Mon Nov 24, 2014 2:24 pm

Eksplodiraće mi glava od ovog mladog Patrik Bejtmen wannabe-a.

Toliko.  @parun_    ·    21h 21 hours ago  
JEZIV broj ljudi opravdava upad u tuđu svojinu a jezivije je što pokušava da to opravda moralom.

Toliko.  @parun_    ·     Nov 23    
Naravno da je privatna svojina svetinja zbog toga što je proizvod slobodnog ljudskog stvaralaštva i razmene a ne iz hira. #libertarijanizam

Najnehumanija stvar na svetu je terati ljude da rade ono što ne žele. To je suština okupacije Zvezde.

Last edited by William Murderface on Mon Nov 24, 2014 2:47 pm; edited 1 time in total

_____

Post by sejlor on Mon Nov 24, 2014 2:40 pm

Kakva tugica. Joj.

Post by Bluberi on Thu Nov 27, 2014 8:02 pm

Ante među ženama.

Post by Meldrick Lewis on Sat Nov 29, 2014 2:31 am

William Murderface wrote:Eksplodiraće mi glava od ovog mladog Patrik Bejtmen wannabe-a.

JEZIV broj ljudi opravdava upad u tuđu svojinu a jezivije je što pokušava da to opravda moralom.

Naravno da je privatna svojina svetinja zbog toga što je proizvod slobodnog ljudskog stvaralaštva i razmene a ne iz hira. #libertarijanizam

Najnehumanija stvar na svetu je terati ljude da rade ono što ne žele. To je suština okupacije Zvezde.
To je ta ekipa koja lunja po javnim dogadjajima u kashmir sakoima i kao sa znacajnom pojavom siri taj liber... stagod...

Post by Ferenz on Sat Nov 29, 2014 3:14 am

Možel' se kandidovati ekipno? Imao bih za pohvalit' se ulovom tzv. Partije Socijalista.

Post by ficfiric on Sat Nov 29, 2014 4:07 am

Ja kontam da oni zele da kazu "svi to rade, a samo njega prozivaju"

_____

Uprava napolje!

Post by Ferenz on Sat Nov 29, 2014 4:16 am

Moguće. A moguće i da bi narod čuo za Vulinovu "stranku".
Guest

Post by Guest on Sat Nov 29, 2014 4:29 am

Meldrick Lewis wrote:
William Murderface wrote:Eksplodiraće mi glava od ovog mladog Patrik Bejtmen wannabe-a.

To je ta ekipa koja lunja po javnim dogadjajima u kashmir sakoima i kao sa znacajnom pojavom siri taj liber... stagod...

dobro ovo je ipak osoba koja je retvitovala najgluplji tvit u istoriji

@rstkpet @lanabudimlic @parun_ da je postojao javni interes da taj bioskop radi ljudi bi zapravo išli u njega i ne bi bio zatvoren.

Post by darling on Sat Nov 29, 2014 6:00 am

Bluberi wrote:Ante među ženama.

Друго што помислим док гледам рекламе за детерџенте јест како ми све јадне жене у њима редом дјелују фрустрирано, сексуално ускраћено, да опростите на изразу, недојебано. Нетко тако с таквим опсесивним страхом од микроба напросто не може имати здрав сполни живот. Ако мене питате, тим је глупачама једна ствар, а знате о којој говорим, немојте да поновно будем прост, потребнија много прије детерџента. wrote:

nemoguce da toliko nezapazeno prodje ovaj sto zene leci kurcem.

hvala ti, pravdo, sto je zaliven govnima.

Post by Ferenz on Sat Nov 29, 2014 7:44 am

Vrlo retko zavirim u NIN, tako da..

Postoji teorija prema kojoj je odredjen broj muškaraca sklon da svet i sve u njemu i oko njega promišlja prema svojim željama i potrebama tj.  - šta je babi milo, to joj se i snilo.

Post by Ferenz on Sat Nov 29, 2014 10:57 pm

Ne, ovaj tvit nije napisao Zapad Todorović.

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Aug 23, 2017 11:41 am