OUR DOOM IS NIGH

Share

Re: OUR DOOM IS NIGH

Post by kud_genijalci on Mon Oct 29, 2018 12:51 pm

xie saike wrote:siroti ljudi, sve im smestaju, a oni se sve uredno javljaju komsijama i ne bi ni mrava zgazili

direktor srednjoskolskog doma ucenika iz cacka kaze hakovali mu tviter 

Ovo je Ivana Španović, čita Koelja ili Knigu o Milutinu. Vrlo uzburkava maštu stepen izgužvanosti čaršaffa, koji je sto posto istrpeo mnogo intimnog (h)rvanja. Ima nešto protetičko u šapama (do kolena), nešto horrosko, ne umem da objasnim. Kao u filmovima Dejvida Linča.

_____
svojeručan

Post by ficfiric on Mon Oct 29, 2018 1:13 pm

bela maca wrote:strašno je što prete silovanjem, ali male kuce!

"Taj deo sa pretnjama silovanjem ne podrzavam ali male kuce podrzavam"

_____

Uprava napolje!

Post by bela maca on Mon Oct 29, 2018 1:18 pm

jaaaa nisam videla da su ikom preeetili silovanjem...

_____
iambic pentameter is my bitch!

Post by William Murderface on Mon Oct 29, 2018 1:20 pm

A i kako ja da znam da BazKlington nije trovac?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by bela maca on Mon Oct 29, 2018 1:31 pm

jao sad me evo i sam bihaly lepo moli da javno i transparentno pokažem gde su to oni pozivali na silovanje

_____

Post by disident on Mon Oct 29, 2018 1:32 pm

bela maca wrote:jao sad me evo i sam bihaly lepo moli da javno i transparentno pokažem gde su to oni pozivali na silovanje
Sorry mače, ali 50 evra je 50 evra

_____
Admin

Post by bela maca on Mon Oct 29, 2018 1:32 pm

_____

Post by disident on Mon Oct 29, 2018 2:05 pm

Btw mojih pet centi je da ce levijatan pod led. I do sad su hodali po tankoj ivici sa onim fantomka kriminal nasilje imidžom na početku , pa su ih dohvatile novine, pa su se umili i poslušali savete advokata, al dzabe, jače je to od njih, pa ih je zgrabila Twitter zajednica, i onda finalna i najveća greška, uzeli su da kritikuju vučića i vlast,a to nikad ne prolazi nekažnjeno

_____
Admin

Post by bela maca on Mon Oct 29, 2018 2:07 pm

al im je to donelo šabićevu podršku, lol

_____

Post by xie saike on Mon Oct 29, 2018 2:36 pm

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by xie saike on Mon Oct 29, 2018 2:36 pm

pizde folirantske, kao da unazad dve decenije ne postoje udruzenja koja pokusavaju da delegiraju iste teme, i pomazu zivotinjama. ali srbi se masovno nakace samo na nesto smrdljivo i nacisticko

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by bela maca on Mon Oct 29, 2018 2:38 pm

a pa odgovorio je bihaly na te slike. kaže, upućene su muškarcu, i nisu pretnja silovanjem, to je laž.

_____

Post by xie saike on Mon Oct 29, 2018 2:54 pm

eno rodoljub sabic zajedno sa kristinom kovac hvalospevuje naciste.

koliko je samo govno od coveka jer takvim izjavama bukvalno sere u usta svim ljudima koji vise od dve decenije ukazuju na iste probleme, samo je on izabrao levijatan i jos ih pohvalio kao u fazonu eto konacno neko da delegira koja se sranja desavaju. djubre ono zvalavo pokvareno iz septicke jame.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by xie saike on Mon Oct 29, 2018 8:35 pm

Agdw Hmlkh wrote:jebote oblio me ladan znoj na sekund da je ovo igor brakus

to je muz tog kovac govneta

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by ♏ on Mon Oct 29, 2018 9:38 pm

William Murderface wrote:A i kako ja da znam da BazKlington nije trovac?

...

Post by Creepy Uncle on Mon Oct 29, 2018 10:00 pm

Rekao bih da je Rodoljub Šabić od onih ljudi koji apsolutno, ni po koju cenu, ne mogu da priznaju grešku. Ako to urade, prvo bi im otpala jaja, pa kurac, pa dlake sa grudi, potom bi se pretvorili u nekakvu ženu ili nešto još gore, i na kraju, tako emaskulinirani, rastopili bi se u ništavilo, dok ih, onako svetleći kao Obi Van Kenobi i Joda na kraju Povratka džedaja, mrko gledaju đed koji je ubio bega pa pobegao iz Crne Gore i ostali ponosni, brkati preci do osvita vremena.

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by Agdw Hmlkh on Mon Oct 29, 2018 10:03 pm

♏️ wrote:

...
car

_____
The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?

Post by xie saike on Mon Oct 29, 2018 10:14 pm

Creepy Uncle wrote:Rekao bih da je Rodoljub Šabić od onih ljudi koji apsolutno, ni po koju cenu, ne mogu da priznaju grešku. Ako to urade, prvo bi im otpala jaja, pa kurac, pa dlake sa grudi, potom bi se pretvorili u nekakvu ženu ili nešto još gore, i na kraju, tako emaskulinirani, rastopili bi se u ništavilo, dok ih, onako svetleći kao Obi Van Kenobi i Joda na kraju Povratka džedaja, mrko gledaju đed koji je ubio bega pa pobegao iz Crne Gore i ostali ponosni, brkati preci do osvita vremena.

vidim da se danas mnoge diskusije odvijaju u tom pravcu ujedi se za jezik priznaj gresku, mislim da se svi tu varaju, ti ljudi misle da razmisljaju apsolutno ispravno, stavise od gomile ljudi koje poznajem u posl vreme slusam potpuno isto, "daj da se ..................  uredi, nema veze ko i kako to sprovodi, moze levijatan moze sve", to je skoro isto kao i ono "samo da ode vucic, svakog ko je protiv njega podrzavam apsolutno". tek ce da nam bude zao.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by William Murderface on Mon Oct 29, 2018 10:22 pm

♏️ wrote:
William Murderface wrote:A i kako ja da znam da BazKlington nije trovac?

...

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Indy on Tue Oct 30, 2018 1:18 am

Gargantua wrote:Samo za Garija

Kristina be like Apu

_____
Eto šta škola učini od čoveka! A mogao je da bude majstor, kad toliko voli.

Post by plachkica on Tue Oct 30, 2018 10:03 am

https://www.blic.rs/vesti/hronika/tuzilastvo-prikuplja-dokaze-protiv-levijatana-opet-uzimaju-zakon-u-svoje-ruke/1mvpx59

[size=40]TUŽILAŠTVO PRIKUPLJA DOKAZE PROTIV "LEVIJATANA" Opet uzimaju zakon u SVOJE RUKE: Raspisali poternicu za tviterašem, a podržala ih je i POZNATA PEVAČICA[/size]
Pokret Levijatan ponudio je nagradu za informacije o tviterašu nadimka Baz Kilington, optuživši ga da je trovač, a istragu povodom ovog slučaja pokrenulo je i tužilaštvo, saznaje "Blic".
- Uputili smo zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja nadležnom policijskom odeljenju - rekao je izvor "Blica" iz tužilaštva.
Članovi pokreta Levijatan, tvrde da štite zlostavljane životinje, ali u tom procesu ne prezaju od pretnji i uvreda.
"Trovač i provokator, nudimo novčanu nagradu za podatke o ovoj osobi", napisano je na fotografiji muškarca sa naočarima, koja je objavljena u Instagram priči Levijatanovog profila.
Ovakvu svojevrsnu poternicu na Tviteru je podelio korisnik ove društvene mreže, koji se predstavlja nadimkom Baz Kilington, obelodanivši da je na fotografiji upravo on. Nakon nekoliko komentara kojima odaje da mu je cela situacija smešna, kao i konstatacije da "sigurno ne žele da mu pošalju cveće", Baz Kilington je ipak zaključao svoj profil.
Na Tviteru je zbog ovoga izbio rat između onih koji se zgražavaju zbog ovakvog poziva na linč, i drugih, koji zanemaruju problematične ideje poklonika ove organizacije, uzimajući u obzir samo to da štite životinje.
U unakrsnoj vatri našao se i poverenik Rodoljub Šabić, koji je skrenuo pažnju na sebe kada je podelio Levijatanov dokumentarni film o nasilju nad životinjama.
Oko čega su se Baz Kilington i Levijatan sukobili, nije poznato, ali na osnovu prepiske sa Tvitera, zaključuje se da je Kilington izrazio stav koji se kosi sa mišljenjem ove grupacije. Zbog toga ga nazivaju "trovačem", navodeći druge na misao da je u pitanju trovač životnja.
Šta kaže zakon?
Pretnja da će se ugroziti sigurnost neke osobe napadom na život ili telo tog ili njemu bliske osobe je kažnjivo Krivičnim zakonikom kao krivično delo ugrožavanja sigurnosti. Takođe, pretnje nasiljem mogu biti i elementi drugih krivičnog dela, posebno iz oblasti protiv sloboda i prava čoveka i građanina.
Poznato je da članovi Levijatana, pre svega njihov predstavnik Pavle Bihali, veličaju kriminalce poput Luke Bojovića i Arkana, a bliske su im fašističke i ultradesničarske ideje.
Iako su često oprezni, a pretnje pažljivo formulisane, često ume da im se "omakne". Tako je nekoliko tviteraša priložilo dokaze o nasilnom ponašanju onih koji se predstavljaju kao zaštitnici.
"Vreme je da se svi osvestimo da zakon postoji i da će se poštovati", "Podnećemo krivičnu prijavu protiv lica i pokušati da psa spasimo iz jezivih uslova a u okviru zakona", neke su od opreznih izjava kojima formiraju imidž dobrih momaka, dok im nisu strane ni pretnje i uvrede seksualne konotacije, upućene majkama i sestrama neistomišljenika.
Podrška Kristine Kovač

Pevačica Kristina Kovač svojim tvitovima dala je podršku Levijatanu, zbog čega su je mnogi osudili.
"Samim tim što si u sve ovo napisala, stavila i nik čoveka kog su targetirali, nesvesno učestvuješ u vrhunskoj podlosti: nazvali su ga trovačem jer truje protiv njihovih fašisoidnih stavova, a da bi ljudi mislili da truje životinje. Sutra ako mu se nešto desi..." glasio je jedan od komentara.

Post by Filipenko on Tue Oct 30, 2018 11:08 am

Indy wrote:
Gargantua wrote:Samo za Garija

Kristina be like Apu

Rešenje za tu situaciju je potrošiti dva metka.  

Post by xie saike on Tue Oct 30, 2018 11:56 am

djubrad, niko nikada nije se zalagao za dobrobit zivotinja do pojave nacista.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Indy on Tue Oct 30, 2018 12:14 pm

Filipenko wrote:

Rešenje za tu situaciju je potrošiti dva metka.  

Pa da vidiš, postaje to problem kad se ničeg više ne boje. Mislim, liberali. S druge strane, taj brka im je dobro došao da satanišu bilo šta levlje od Jeb Busha.

_____
Eto šta škola učini od čoveka! A mogao je da bude majstor, kad toliko voli.

Post by Mr.Pink on Tue Oct 30, 2018 12:19 pm

kako rece hitler u untergangu: 'ovo je blondi. ne plasite se, nteligentnija je od vecine ljudi koje znam'

apu nije ok, ali zato onaj brkati skot, pizza i pasta eateri su ok. ceo show je jebote krcat tim fazonima, da li su oni realni... sta se desilo sa humorom i satirom jbt...

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Nov 16, 2018 3:02 pm