Medijsko smetlište

Share

Re: Medijsko smetlište

Post by otto katz on Tue Jun 20, 2017 2:35 pm

William Murderface wrote:Odavde, pa naredna 2-3 minuta, suvo zlato, posebno Tešina reakcija

https://youtu.be/S9FfJppb8fk?t=2041
Prvi put vidim i čujem ovog Miroljuba. Veliki car. Ima sad da gledam cijeli video. Sad ne uhvatih najbolje ovo o razmazivanju govana toaletnim papirom. Nisam najbolje shvatio. Paganke, kamenjarke, filistinke, pišem što čujem. Duhovni smrad. Ne, ipak prekidam.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Ointagru Unartan on Tue Jun 20, 2017 2:51 pm

otto katz wrote:
William Murderface wrote:Odavde, pa naredna 2-3 minuta, suvo zlato, posebno Tešina reakcija

https://youtu.be/S9FfJppb8fk?t=2041
Prvi put vidim i čujem ovog Miroljuba. Veliki car. Ima sad da gledam cijeli video. Sad ne uhvatih najbolje ovo o razmazivanju govana toaletnim papirom. Nisam najbolje shvatio. Paganke, kamenjarke, filistinke, pišem što čujem. Duhovni smrad. Ne, ipak prekidam.

Vidi ovo:

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.

Post by паће on Tue Jun 20, 2017 2:53 pm

паће wrote:
Дакле пука геометрија, на основу општих података, да се провери ред величине. Тј да ли је тај фактор 30 нечија измишљотина или је Лондон стварно био потопљен у седамнаестом веку или кад је оно било.

Ајде најпростије... према подацима са УСГС, површина земље је 510,1 милион квадратних километара, а леда има 24064000 кубних километара. Ако би се та запремина развукла по површини постојећих мора и океана, добио би се слој дебео око 65 метара (под условом да се не разлива по копну).

Што се, наводно, већ догађало у геолошкој историји, да је за топлијих циклуса море умело да буде и по 20м више него сад, пре ен стотина хиљада година. Но, оно у седамнаестом веку је било неких 5Ц топлије него сад, а Лондон се није селио.

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by otto katz on Tue Jun 20, 2017 3:03 pm

Radagast wrote:

Vidi ovo:
Hehe ja ovako isto. Isto kao Miroljub.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Blind Lime Pie on Tue Jun 20, 2017 3:03 pm

Odakle izvuče da je u 17. veku bilo 5 stepeni toplije nego sada? Tada je bio vrhunac Malog ledenog doba. Temza godine 1677:

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by Ointagru Unartan on Tue Jun 20, 2017 3:04 pm

паће wrote:
Што се, наводно, већ догађало у геолошкој историји, да је за топлијих циклуса море умело да буде и по 20м више него сад, пре ен стотина хиљада година. Но, оно у седамнаестом веку је било неких 5Ц топлије него сад, а Лондон се није селио.

Izvor? Koliko mi je poznato, prosecna godisnja temperatura nije varirala vise od 1C (u odnosu na danas) tokom poslednjih nekoliko hiljada godina.

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.

Post by паће on Tue Jun 20, 2017 3:04 pm

Хм, а кад су то гајили јужно воће по Енглеској? Петнаести век?

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by Blind Lime Pie on Tue Jun 20, 2017 3:05 pm

Radagast wrote:
паће wrote:

Izvor? Koliko mi je poznato, prosecna godisnja temperatura nije varirala vise od 1C (u odnosu na danas) tokom poslednjih nekoliko hiljada godina.

tako je. u tom periodu najveća zabeležena anomalija počinje sa industrijskom erom.

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by William Murderface on Tue Jun 20, 2017 3:07 pm

Radagast wrote:
otto katz wrote:

Vidi ovo:

Sta on uci to siroto dete, cccc... Bazen posle pasulja... Neverovatno.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Blind Lime Pie on Tue Jun 20, 2017 3:11 pm

паће wrote:Хм, а кад су то гајили јужно воће по Енглеској? Петнаести век?

Ne znam za to južno voće, osim ako ne misliš na vinovu lozu koja se jedno vreme zaista gajila više nego do pre desetak godina kada su ponovo počeli da se petljaju sa time i da čak beleže manje uspehe u tome.

Što se tiče temperatura, ovo su istorijski podaci:

_____
Dr Sheldon Cooper

Post by Daï Djakman Faré on Tue Jun 20, 2017 3:12 pm

William Murderface wrote:Sta on uci to siroto dete, cccc... Bazen posle pasulja... Neverovatno.

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by Filipenko on Tue Jun 20, 2017 3:17 pm

Miroljuba su zgotivili klinci jer je krenuo javno da propoveda da su škole debilane i da deca ne treba da idu u školu. Naravno, uz to redovno prosipa i tonu parodičnih™ stavova koje misli vrlo ozbiljno. I slično kao i klasični prevaranti, nema nikakav problem da u roku od 20 sekundi uleti sebi u usta dva puta i to zamaže nečim. Kao recimo na ovom poslednjem videu, gde najpre kaže da je država propala jer smo je pravili sa zmijama (Hrvatima), ali kada posle 20 sekundi Teša kaže da su ga zvali iz Hrvatske da pitaju za Miroljuba i da bi on bio prava atrakcija tamo, odmah kreće priča kako smo mi vitezovi, kako će on rado da gostuje, kako treba da se ženimo i družimo kao pravi vitezovi i onda će mržnja da nestane.

Inače, naravno, kinta mu dolazi i popularizacija stiže od Vučićevih medija. Kolumna za Informer, redovna gostovanja na Hepiju, sa njegove strane priča kako je vlast od Boga, kako se ne treba buniti, ko su ti koji pljuju eeej jednog ministra policije itd. itd. Klasična budaletina.

Post by Daï Djakman Faré on Tue Jun 20, 2017 3:19 pm

dr zoca za siromasne

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by William Murderface on Tue Jun 20, 2017 3:19 pm

Daï Djakman Faré wrote:dr zoca za siromasne

To.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Blind Lime Pie on Tue Jun 20, 2017 3:22 pm

tvrdi da je bukirao Halu sportova za 1. juli

_____
Dr Sheldon Cooper
Guest

Post by Guest on Tue Jun 20, 2017 11:38 pm

Теша Тешановић 3 mins · Belgrade · Стигли су ми резултати генетског тестирања, моја хаплогрупа је Г2А-Л496. Предак те хаплогрупе је нађен у скелетима у Винчи 6 Comments

Post by William Murderface on Tue Jun 20, 2017 11:39 pm

Zaključao

_____

Post by Filipenko on Wed Jun 21, 2017 12:58 am

Dakle, nije Srbin.

Post by Filipenko on Sun Jul 02, 2017 8:35 pm

Teša objavio snimak (a ko bi drugi)

Tu je i nova video kolumna za Informer.

Post by diktotar on Sun Jul 02, 2017 8:39 pm

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Filipenko on Sun Jul 02, 2017 9:36 pm

Zašto N1 ne pominje četnike u sastavu nemačko-ustaško-četničkih snaga koje su napale Kozaru?

Post by kapetanm on Sun Jul 02, 2017 10:02 pm

Jbt pink objavio sliku tarantule radi poredjenja s Rodivem

Post by Filipenko on Sun Jul 02, 2017 10:21 pm

Takođe, kad smo kod Kozare, i dok sam se opsetio i ne zaboravim, dužnost mi je da priupitam da li su i u kakvom rodu Teša Tešanović i Lazar Tešanović, četnički komandant Draže Mihailovića u službi NDH?

Post by diktotar on Sun Jul 02, 2017 10:50 pm

Filipenko wrote:Zašto N1 ne pominje četnike u sastavu nemačko-ustaško-četničkih snaga koje su napale Kozaru?

zato su smece na smetlistu.

a inace na ovo iznad i ostala slicna pitanja uvek imaju spreman odgovor da su to neposlusni odmetnici bez drazine i kontrole kraljeve vlade jel 

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Filipenko on Sun Jul 02, 2017 10:55 pm

Pa i ja na to imam odgovor, a to je da je Lazar Tešanović npr. u maju 1942. potpisao sporazum sa ustašama o saradnji i priznanju NDH, a u leto 1943. postavljen od Draže za komandanta srednjebosanskog "korpusa". Dakle, on je baš očigledan primer nekoga ko je nagrađen za svoj dotadašnji učinak.

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Nov 18, 2017 10:32 pm