Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Mediji kao takvi

    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Erős Pista Wed Dec 26, 2018 12:16 am



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Filipenko Wed Dec 26, 2018 12:49 am

    Ladno ga je Lutovac prekinuo kada je Miljenko krenuo da prica o obdarenim crncima. Mediji kao takvi - Page 5 2952840586
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Erős Pista Wed Dec 26, 2018 12:50 am

    Nadam se da ce gadovima sa RTSa u subotu doci sto hiljada ljudi na vrata.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by 1088 Wed Dec 26, 2018 12:53 am

    William Murderface wrote:
    hvala, olja! orkestar, znate mostove na morači?
    Anonymous
    Guest

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Guest Wed Dec 26, 2018 1:05 am

    William Murderface wrote:Nadam se da ce gadovima sa RTSa u subotu doci sto hiljada ljudi na vrata.


    to sto treba rtsu nije ljudi na vratima vec sasredjena artiljerijska paljba jbg
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by 1088 Wed Dec 26, 2018 1:15 am

    zlokobno znamenje, što bi rekao jedan veteran opozicione borbe.


    Anonymous
    Guest

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Guest Wed Dec 26, 2018 1:20 am

    dok on uziva u vucicevom cmaru, rtsu tj rtvu zidamo jos jednu zgradurinu da se baskare beskorisne uhlebljene debilcine
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Zuper Wed Dec 26, 2018 1:53 am

    Neka salju Boska u takve emisije.
    Ne vredi bezati. Nema od toga nista.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Zuper Wed Dec 26, 2018 1:55 am

    Filipenko wrote:Ladno ga je Lutovac prekinuo kada je Miljenko krenuo da prica o obdarenim crncima. Mediji kao takvi - Page 5 2952840586

    Onda je jasno zasto je OJ htela da nastavi.
    Nismo u pozoristu vec u bioskopu "partizan".
    avatar

    Posts : 18178
    Join date : 2014-12-12

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by beatakeshi Wed Dec 26, 2018 9:12 am

    William Murderface wrote:
    Istini za volju, mnogi novinari/ke imaju ovakve slike sa Dačićem, poznat je po svojim druženjima sa 7. silom, i onom koja mu ne podilazi.
    Anonymous
    Guest

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Guest Wed Dec 26, 2018 9:52 am

    Potvrđujem.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by kondo Wed Dec 26, 2018 10:00 am

    znači u subotu očekujemo incidente i krv.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Guest Wed Jan 30, 2019 10:27 pm

    Naslov sa Blica, nemam pojma o čemu se radi, nisam kliknuo na vijest ali naslov mi je hit.

    PREMEŠTALI MRTVOG ČOVEKA Samohrani otac umro na poslu, pa ga proglasili ribolovcem da bi FUNKCIONER SNS IZBEGAO
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Летећи Полип Wed Jan 30, 2019 10:32 pm

    Opa, aferica. Izgleda Pusi ostao bez kredita.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Guest Wed Jan 30, 2019 10:49 pm

    A do sad je Blic štedeo lokalne bitange iz SNS. Aman. Manje optimizma molim.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Filipenko Thu Jan 31, 2019 12:52 am

    Creepy Uncle wrote:A do sad je Blic štedeo lokalne bitange iz SNS. Aman. Manje optimizma molim.


    +1

    Em se zna da su dostupni za udar svi sem Vučića, em to sve ionako ide Suzani na odobrenje.  Mediji kao takvi - Page 5 2952840586
    Anonymous
    Guest

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Guest Wed Aug 21, 2019 9:13 pm

    Ne sjećam se na kom topiku smo Feral pominjali, ja sam volio Dorin dnevnik.



    Kultni „Dorin dnevnik” Đermana Ćiće Senjanovića, koji je objavljivao dugi niz godina u Feral Tribuneu, skupljen je u knjigu koju je objavila 1997. godine izdavačka kuća Durieux. Pojašnjavajući lik Dore, Senjanović je u intervjuu BH Danima rekao „Ja san 1997, kad je izašla knjiga 'Dorin dnevnik', reka da je to bila moja pobuna protiv brisanja prošlosti. U mom okruženju su bili i sportaši, i nogometaši, i glumci, i nekakve tv ličnosti, i političari. Sve je to bilo dio mene, i sad ti dođe neka vlast i kaže "to sve briši!". Pa ne mo'š mi obrisati prošlost! Ne mo'š! I onda ta moja Dora, koliko god je luda i šašava, to je spominjanje svih onih koji su se taj moment zatekli u mojoj kuhinji. To je i obrana svih tih likova koji su me pratili u životu.”
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Nino Quincampoix Wed Aug 21, 2019 10:45 pm

    Odličan, ali je Luminova pošta remek-delo.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Nino Quincampoix Wed Aug 21, 2019 10:47 pm

    I opet bih da iskoristim priliku da pomenem kako je Feral Tribune jedna od najkvalitetnijih stvari koje je ovaj nesretni prostor iznedrio.
    avatar

    Posts : 18178
    Join date : 2014-12-12

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by beatakeshi Thu Aug 22, 2019 9:51 pm

    Zamišljam kako Ćira eksplodira kad pročita ovu Kvinsijevu rečenicu. Mediji kao takvi - Page 5 1233199462
    паће

    Posts : 39819
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by паће Tue Aug 27, 2019 10:59 am

    Тражила госпоја рецепт за гомбоце са шљивама... И нађе на Крстарици (и не, није задовољна, уз онолико уље тесто је и даље јако лепљиво). Остане страница отворена за ако затреба, и случајно се забленем у ситне пиздарије које каче уз десну ивицу, ситне мрвице ничега, цитати и ако нисте знали... међутим паз ово:

    крш старица wrote:Svaki državljanin savezne američke države Nevade, u kojoj se nalazi i Las Vegas, čuven po svojim kockarnicama, u kazinima godišnje potroši u proseku 846 dolara.

    Мислим да нема боље илустрације шта значи кад се статистика извади из контекста, па јој се још измени лични опис а задрже бројке. Јер бројке не лажу! То што је лова која се годишње потроши у коцкарницама толика да, кад се подели са бројем Невађана, изађе 846, то уопште не значи да су ту лову потрошили баш они, поготову не баш сваки од њих. Постоје и туристи, аман бре.

    Како се електронски каже да папир све трпи? Бајтови се не буне?


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Guest Tue Aug 27, 2019 11:09 am

    паће wrote:Тражила госпоја рецепт за гомбоце са шљивама... И нађе на Крстарици (и не, није задовољна, уз онолико уље тесто је и даље јако лепљиво). Остане страница отворена за ако затреба, и случајно се забленем у ситне пиздарије које каче уз десну ивицу, ситне мрвице ничега, цитати и ако нисте знали... међутим паз ово:

    крш старица wrote:Svaki državljanin savezne američke države Nevade, u kojoj se nalazi i Las Vegas, čuven po svojim kockarnicama, u kazinima godišnje potroši u proseku 846 dolara.

    Мислим да нема боље илустрације шта значи кад се статистика извади из контекста, па јој се још измени лични опис а задрже бројке. Јер бројке не лажу! То што је лова која се годишње потроши у коцкарницама толика да, кад се подели са бројем Невађана, изађе 846, то уопште не значи да су ту лову потрошили баш они, поготову не баш сваки од њих. Постоје и туристи, аман бре.

    Како се електронски каже да папир све трпи? Бајтови се не буне?

    Dok si ovo kucao, mogao si da proveriš brojke i da vidiš da je nemoguće da se u kazinima Nevade potroši samo oko 2.5 milijardi dolara (846 x 3.000.000). Aman bre, q.e.d.
    паће

    Posts : 39819
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by паће Tue Aug 27, 2019 11:10 am

    Creepy Uncle wrote:
    паће wrote:Тражила госпоја рецепт за гомбоце са шљивама... И нађе на Крстарици (и не, није задовољна, уз онолико уље тесто је и даље јако лепљиво). Остане страница отворена за ако затреба, и случајно се забленем у ситне пиздарије које каче уз десну ивицу, ситне мрвице ничега, цитати и ако нисте знали... међутим паз ово:



    Мислим да нема боље илустрације шта значи кад се статистика извади из контекста, па јој се још измени лични опис а задрже бројке. Јер бројке не лажу! То што је лова која се годишње потроши у коцкарницама толика да, кад се подели са бројем Невађана, изађе 846, то уопште не значи да су ту лову потрошили баш они, поготову не баш сваки од њих. Постоје и туристи, аман бре.

    Како се електронски каже да папир све трпи? Бајтови се не буне?

    Dok si ovo kucao, mogao si da proveriš brojke i da vidiš da je nemoguće da se u kazinima Nevade potroši samo oko 2.5 milijardi dolara (846 x 3.000.000). Aman bre, q.e.d.

    Е и бројке почеле да лажу! Тск, тск... нисам очекивао. Стражња су времена дошла.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Guest Tue Aug 27, 2019 11:11 am

    Mediji kao takvi - Page 5 3579118792
    Ferenc Puskás

    Posts : 11548
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Ferenc Puskás Tue Aug 27, 2019 12:39 pm

    Quincy Endicott wrote:I opet bih da iskoristim priliku da pomenem kako je Feral Tribune jedna od najkvalitetnijih stvari koje je ovaj nesretni prostor iznedrio.
    Nekoliko mjeseci prije Lucićeve smrti su on i Dežulović bili U Fleků da odaju počast osnivačima Hajduka. I sam nekad odem na crno pivo za ove crne dane i crnju sudbinu.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

    Mediji kao takvi - Page 5 Empty Re: Mediji kao takvi

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 6:54 pm