Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..

Share

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..

Post by Hubert de Montmirail on Fri Jun 02, 2017 2:41 am

Miki wrote:Pa kao ima par nekih studija o toj generation Z i njihovim stavovima, al ok, mislim ima svakavih studija o svačemu.

Tako da više govorim prosto jbg na osnovu svog utiska svijeta oko mene.

ok, ali to nije fundament za ozbiljan razgovor. evo danas sam slučajno naleteo na podatak da međ milenijalcima u SAD ima duplo više pjedera nego u drugim starosnim kategorijama.

_____
HLADNO PIVO - SOKOVI 2 EURA

Re: Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..

Post by William Murderface on Fri Jun 02, 2017 2:42 am

diktotar wrote:ako je osnov tvrdnje tvoj utisak sveta oko tebe, onda je william nabo fotku 1/1 jbg  

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by No Country on Fri Jun 02, 2017 2:45 am

Miki wrote:Taco da više govorim prosto jbg na osnovu svog utiska svijeta oko mene.
Моје име је Даворин Боговић,
А све ово око мене,
То је црно-бијели свијет

Post by Miki on Fri Jun 02, 2017 2:45 am

Pa nije moj utisak sveta oko mene tek tako neka rendom zamisao, mislim mogu da drvim sad o tome da pratim sve strane, brojke, popularnost, trendove, reakcije, demografiju onih koji reaguju bla bla, nebitno, ko da ću nekog ubediti da shvati moj sud ozbiljnije time ili da mi više veruje. 

Poenta je, nije kasno da se priključite Maga Train-u.

Post by Miki on Fri Jun 02, 2017 2:47 am

Tj, MWGA train.

Post by Hubert de Montmirail on Fri Jun 02, 2017 2:48 am

+1

_____
HLADNO PIVO - SOKOVI 2 EURA

Post by diktotar on Fri Jun 02, 2017 2:50 am

ovih dana jedino planiram da se prikljucim to be punk festivalu, danas ili sutra, sinoc nisam otiso na gbh jer je radni dan i "treba ujutro ustati", a sad cekam nba da pocne.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Miki on Fri Jun 02, 2017 2:52 am

I ja prijatelju čekam i navijam naravno za srednjezapadni kekistanski Klivlend protiv kalifornijskih SJWova

Btw, znate li da je Klivlend imao ogromnu imigraciju Slovenaca.

Post by William Murderface on Fri Jun 02, 2017 2:53 am

Miki wrote:

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Miki on Fri Jun 02, 2017 2:54 am

Ma daj čoveče, nemoj mi te degenerike nemačke kačiti. 

Samo AngloSaks

Post by Miki on Fri Jun 02, 2017 3:00 am

"Science consequences"

Post by Miki on Fri Jun 02, 2017 3:03 am

O ovom liku da ne pričamo.

Da mi neko sa ovakvom facom i govorom tela, a glas mogu samo da mu zamislim, ponudi nirvanu za džabe, mislim da bih ga odbio.

Post by diktotar on Fri Jun 02, 2017 3:05 am

evo sad bas drugar koji zivi u koloradu okacio ovaj status na fb 

So glad that our house will be solar in a few weeks. Especially on this careless day for America!!! Thanks to Solar City, Elon Musk, and other clean energy producers.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by fernoux-h on Fri Jun 02, 2017 3:49 am

Miki wrote:O ovom liku da ne pričamo.

Da mi neko sa ovakvom facom i govorom tela, a glas mogu samo da mu zamislim, ponudi nirvanu za džabe, mislim da bih ga odbio.

Normalno. Za razliku od alt-right lepotana, koji ni slučajno nisu svi redom nerdovi koji su, usled žešćeg pičkokapaćeništva*, usvojili neku opskurnu ideologiju koja se širi putem interneta.

(Da se razumemo nemam ništa protiv nerdova, niti ovim impliciram da su svi oni alt-right već samo tvrdim da alt-right potiče iz takvih krugova, a ne iz nekih drugih krugova, koji bi se socijalizovali kroz taj mejnstrim i kul ideal muškosti. Koliko god da Miki mašta o nekoj muževnoj, kul alt-desnici to jednostavno ne postoji.)

_____
The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.

Post by Miki on Fri Jun 02, 2017 4:19 am

Ne, naravno da i u tim krugovima itekako ima polupanih ljudi, mislim Amerikanci u globalu imaju problem sa tom bolesničkom nju ejdž emotivnošću, infantilnošću itd.

Ali jebiga, ovi su na pozicijama mas medija, establišmenta, nekog ko kao ne bi trebao da ti zvuči i deluje ko Aleks Džons.

Post by fernoux-h on Fri Jun 02, 2017 4:26 am

Pošten odgovor.

_____
The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.

Post by fernoux-h on Fri Jun 02, 2017 4:43 am

Miki wrote:Psihotičnost Anti Tramp tabora je nešto što potpuno boji, zasenjuje apsolutno svaku temu vezanu za njega a ne postoje ni naznaka da neko u tom taboru to počinje da shvata. Ljude koji nisu jasno za taj tabor polako počinje da boli uvo za bilo kakvu supstancu više u tim pričama, umorili su sve, niko ne može da vari toliku količinu izbečenosti, histerije, neimenovanih izvora koji javljaju da Tramp drži Obaminu vudu lutku u babušci koju mu je poklonio Deripaska itd.

Propast te struje je u tome što i dalje postoji veliki, ogroman broj ljudi koji ih podržava pa ne osećaju svoj početak kraja.

Miki wrote:Inače mladi naraštaji koji dolaze su sve konzervativniji i konzervativniji. Čak se i među "milenijalsima" dešava prilična transformacija ka konzervativizmu. Ne samo u Americi, svuda.

+1 na sve ovo

Ali pošto se govori i o našoj sredini moram da primetim da to što, recimo, Srbija nikad nije bila konzervativnija nego danas, ne znači nužno da bi i neka "trampistička" politika mogla da dobije širu podršku - najširi slojevi, koji su većinom konzervativni, ovde glasaju za Vučića.

_____

Post by Miki on Fri Jun 02, 2017 5:20 am

Ma mi smo druga neka priča, koga boli kurac za nas. Možda smo čak i previše primitivni da se uopšte u ovom kontekstu raspravlja o nama, ne znam. Možda za 30 40 godina evolucije političke itd.

Post by Miki on Fri Jun 02, 2017 5:25 am

Taman smo se lepo zalaufali o globalnim i američkim temama a ti uvedeš nas u priču, baš si me začemerio. Garant si od onih "jeste brate da je užasan al je Čukarički Metalac ipak naš fudbal" ljudi

Post by MNE on Fri Jun 02, 2017 7:45 am

fernoux-h wrote:
Miki wrote:O ovom liku da ne pričamo.

Normalno. Za razliku od alt-right lepotana, koji ni slučajno nisu svi redom nerdovi koji su, usled žešćeg pičkokapaćeništva*, usvojili neku opskurnu ideologiju koja se širi putem interneta.

(Da se razumemo nemam ništa protiv nerdova, niti ovim impliciram da su svi oni alt-right već samo tvrdim da alt-right potiče iz takvih krugova, a ne iz nekih drugih krugova, koji bi se socijalizovali kroz taj mejnstrim i kul ideal muškosti. Koliko god da Miki mašta o nekoj muževnoj, kul alt-desnici to jednostavno ne postoji.)

prvo je bilo da su neobrazovni redneci a sad nerdovi, to nije baš isto? šta ćemo sa janopulosom i ostalim gejevima i ženamam od čega oni pate? je li svaka ideologoija koja ti ne ide uz dlaku "opskurna"?
Guest

Post by Guest on Fri Jun 02, 2017 9:56 am

kolko je ovo sjajno...

Post by Ointagru Unartan on Fri Jun 02, 2017 10:45 am

diktotar wrote:
Radagast wrote:

Recimo da US nije izuzetno bitan trgovinski parner Francuzima, recimo da samo nesto vise od 5% Francuskog izvoza ide u US i recimo da je jedna malecna Belgija bitniji trgovnski partner Francuzima od US. Recimo da je najbitniji trgovinski partner Francuzima Nemacka, koja igrom slucaja o narandzastoj pametnici i o povlacenju iz Pariskog sporazuma ima isti stav kao i Francuska.

i francuska i nemacka imaju dugorocnu politiku promene svojih elektroenergetskih politika. ne znam kako je u fra, u nemackoj je u funkciji jos samo 8 nuklearnih elektrana, i sve su planirane za gasenje do 2022.

Francuska nema nameru da se odrekne nuklearne energije, naprotiv, rade na razvoju novih generacija elektrana.

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.

Post by Filipenko on Fri Jun 02, 2017 11:07 am

Neće vetrenjače, ni uljani kukuruz? 

Post by Daï Djakman Faré on Fri Jun 02, 2017 12:55 pm

Miki wrote:Ma mi smo druga neka priča, koga boli kurac za nas. Možda smo čak i previše primitivni da se uopšte u ovom kontekstu raspravlja o nama, ne znam. Možda za 30 40 godina evolucije političke itd.

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by William Murderface on Fri Jun 02, 2017 1:01 pm

_____

Post by Sponsored content

Similar topics

-

Current date/time is Sun Sep 24, 2017 5:50 pm