Ko će biti novi/a premijer/ka?

Share

Poll

Novi/a premijer/ka će biti:

[ 3 ]
19% [19%] 
[ 5 ]
31% [31%] 
[ 1 ]
6% [6%] 
[ 2 ]
13% [13%] 
[ 5 ]
31% [31%] 

Total Votes: 16

Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

Post by uskok i ajduk on 18.06.17 12:34

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 
Guest

Post by Guest on 18.06.17 12:36

Cime se ti bavis?

Ja sam osvedoceni prijatelj pcelarstva.

To je lepo.

Post by uskok i ajduk on 18.06.17 12:50

"Ја сам нихилиста са благим утицајем духовне љотићевштине"

"Добрододошао у Бурунди, мудри човече"

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by паће on 18.06.17 13:11

Шта, већ је добила поверење скупштине? Или се броји скупштина пчеларског савеза?

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by plachkica on 18.06.17 13:47

Aida ima pozdrave <3

Post by William Murderface on 18.06.17 13:55

uskok i ajduk wrote:
Kondo wrote:koliko je ovo simbolicka poruka sefa da su oni marva za prljave poslove. nije to bas svakom po meri.

А то је, као лоше? (ако је тачно) Пошто до наредних избора ништа не могу да променим, остаје само да се надам да Вучић иде у реформе етапно. (да не би изгубио изборе) И да ће у наредном периоду бити више суштинских реформи, а мање калкулација и глуматања. Ако је Брнабићка корак у том правцу, поздрављам. Уочавам код Вучића способност да учи, еволуира, надограђује, што код његове конкуренције (изузимајући змаја 2.0) једноставно не постоји... што су научили о политици на семинарима у Будимпешти 2000. - научили су.   Ја сам решио да навијам за могућност да Ана Брнабић направи нешто добро. Јер ме ужасава алтернативна могућност да су баш сви марионете режима и слуге колонијалиста у циљу пљачкања друштва. А реално, не могу да утичем ни на једну од те две могућности.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
Guest

Post by Guest on 18.06.17 14:06

boze kakav je moron ova Sajsi.

Post by William Murderface on 18.06.17 15:57

Raspisivanje novih izbora jedna je od mogućnosti ukoliko Narodna Skupština ne bude mogla da formira stabilnu većinu za izbor nove vlade, kaže Nebojša Stefanović.
18.06.2017. | 15:28 0

A- A A+
Foto: promo/MUP Srbije

Ministar unutrašnjih poslova Srbije i potpredsednik Srpske napredne stranke, ipak, ne veruje u takav ishod.

Stefanović je prilikom posete Graničnoj policiji na Horgošu rekao novinarima da raspisivanje izbora ne treba isključivati ukoliko se ne formira stabilna većina za izbor nove vlade na čelu sa Anom Brnabić.
Brnabić traži stabilnu većinu u Skupštini

"Koliko poznajem Vučića i našu stranku, mi nikada nismo od toga bežali i ako to bude jedini izlaz – i to je mogućnost", kazao je Stefanović, ali je dodao da je ubeđen da će za izbor Ane Brnabić biti formirana stabilna većina.

On je naveo da po pitanju imenovanja Ane Brnabić za mandatarku za sastav nove vlade nema struja unutar SNS-a "već različitih razmišljanja" jednog dela narodnih poslanika sa kojima će narednih dana razgovarati predsednik Srbije Aleksandar Vučić kako bi se videlo da li postoji stabilna većina.

"Podrška Brnabićevoj nije podrška samo njoj već i Aleksandru Vučiću, koji ju je predložio i koji ima punu podršku u stranci. To nije samo broj od 126. Mi kao lista 'Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje' treba sami da obezbedimo većinu zato što je to podrška našem predsedniku koji je dobio 56 odsto glasova na izborima, da vidimo da li mi samo možemo da imamo većinu koja treba da podrži izbor vlade", rekao je Stefanovi

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Filipenko on 18.06.17 15:57

Post by Filipenko on 18.06.17 15:58

William Murderface wrote:

Great Stalinists think alike

Post by Gargantua on 18.06.17 16:03

SPS nema problema sa AB, ako Ružić dobije njeno ministarsko mesto.

Post by Veletin on 18.06.17 16:25

Go, Ana, Go !!!

Post by uskok i ajduk on 18.06.17 16:42

Образложи своје навијање за њу, Велетине. Ако хоћеш.   Ти увек имаш пуне фасцикле аргумената. Код мене је прорадила страшна потреба за ирационалним надањем у боље сутра Србији.

_____

Post by Veletin on 18.06.17 16:57

Ништа специјално, надам се да обуздавању парадржавних насилника (стагнацији насиља, ако ништа друго), могућности притиска на њу око неких ствари, уз помоћ њених ментора са оне стране баре. Дај шта даш.
Ионако неће дуго.

Post by William Murderface on 18.06.17 17:03

Skoro sigurno neće dugo, ako će uopšte.

Za ovo drugo (smanjenje nasilja) čisto sumnjam. Možda bude stagnacije, ali ne zbog nje, nego prosto zato što neko vreme neće biti neophodno. Do narednih izbora.

_____

Post by William Murderface on 18.06.17 17:06

Ma ona se neće ni mešati ni u šta osim ekonomije, što se toga tiče, mislim da Vučić nije lagao. To jest, dao joj je izgovor tom najavom da može sva nezgodna pitanja o Savamali, medijima, prebijanjima da prebaci u Dačićevo dvorište.

_____

Post by kapetanm on 18.06.17 18:10

Dakle jak strart sa pokenjavanjem u vlastiti premijerski integritet. Jedno će Alek a drugo Dači. Njoj ostaje da bude nista

Post by beatakeshi on 18.06.17 18:40

Kakav integritet kad premijeru predsednik skuplja većinu. Mutant fikusa i gromobrana.

Post by Miki on 18.06.17 18:54

Meni ona deluje kao osoba koja, šta god da je možda još, ima iskrenu želju da se nešto s vremena na vreme i odradi i završi. Ako će sa ove pozicije moći da utiče na to da se šta god odradi, ili pokrene sa neke mrtve tačke, kul, a verujem da hoće biti takvih domena, gde će joj biti pušteno da manje više autonomno radi i cima se.

Svakako u širem smislu samo njeno postavljanje znači i za gej populaciju, pogotovu ako ostane neko vreme i navikne se narod na nju i pogotovu ako ona bude u fazonu play it cool oko svega toga.

Šta god da su motivi, mislim da smo eto, malo dobili neke pozitive u srpskoj politici, što kaže Veletin daj šta daš.

Post by kapetanm on 18.06.17 18:58

Ma sta vam je. Njeno postavljenje znaci da je maloumna. Zasto? Prosecna osoba zna vrlo dobro gde ide i kod koga ide te je moguce gledati he samo kao slinu na kvadrat.
Gejstvotm kao pozitiva je apsurd.

Post by Blind Lime Pie on 18.06.17 19:01

Ona je obični izvršilac koji ne ulazi u pitanja profesionalnog dostojanstva već radi kako mu se kaže.

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by Miki on 18.06.17 19:03

To što ti je pun kurac Vučića i SNS ne znači da treba da ignorišeš široku sliku i da izjavljuješ da je apsurdno reći da je gej premijer pozitivna stvar za evoluciju srpskog društva u smeru prihvatanja gej populacije. 

Ti si stoti iz pristojnity korpusa koga sam video da to radi, to pokazuje koliko zapravo većinu ljudi suštinski, empatski, zabole kurčina za tu problematiku.

Post by sejlor on 18.06.17 19:04

Pa naravno da ce da "odradi i zavrsi" mnogo toga, ceo osteriti program. Kakav je to uopste kvalitet (za premijerku) sto ce biti efikasna. Valjda je bitno u cemu ce biti efikasna.

Post by kapetanm on 18.06.17 19:09

E pa onda mi je laknulo.

Edit sporo kucam ulete Sejlor

Post by sejlor on 18.06.17 19:15

A to mi tek nije jasno kako ce Brnabic smanjiti homofobiju.. Homofobija se moze smanjiti samo ako homofobi (ne mislim na Palmu i slicne gmazove, nego na neog Average Joe homofoba) budu mogli da se rilejtuju sa gej ljudima. A Brnabic je poslednja osoba sa kojom Average Joe moze da se rilejtuje. Ona ce po svemu sto sad znamo biti mega omrazena.

Post by Sponsored content

Current date/time is 12.12.17 9:16