Ko će biti novi/a premijer/ka?

Share

Poll

Novi/a premijer/ka će biti:

[ 3 ]
19% [19%] 
[ 5 ]
31% [31%] 
[ 1 ]
6% [6%] 
[ 2 ]
13% [13%] 
[ 5 ]
31% [31%] 

Total Votes: 16

Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

Post by William Murderface on Fri Jun 16, 2017 6:30 pm

Da, daleko od impresivne akademske biografije. MBA, pih. Odnosno, sto kazes, obrazovanje za corporate drone-a.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by William Murderface on Fri Jun 16, 2017 7:01 pm

Немојте ме у овом тренутку питати ништа више за то, не бих да разговарам о томе, а да немам јасну слику. На експозеу радим у овом тренутку, једва чекам да одем у канцеларију и наставим да радим на њему”, рекла је Брнабић новинарима у Врњачкој Бањи.

Jak start.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Gargantua on Fri Jun 16, 2017 7:36 pm

... dok Hilandar gori

Post by паће on Fri Jun 16, 2017 7:52 pm

zastitnik gotama wrote:ja sve sto metim na forum, tripput proverim kao Vil MekAvoj, tolko postivam instituciju foruma.

Мени то презиме увек звучало руски, неки товарищ Макавой.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
In a nursing home near a nursery, they poured water on their nurses to make them wet

Post by Gargantua on Fri Jun 16, 2017 8:02 pm

juda makavej

Post by ostap bender on Fri Jun 16, 2017 8:18 pm

William Murderface wrote:Znao sam, Rusi.

hakovali vucica

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by Zuper on Fri Jun 16, 2017 8:32 pm

William Murderface wrote:ALi zapravo je super da se fašovi sad izlete sa svojom retorikom, da nikome ne padne na pamet da ih pipne ni štapom od 2 metra kad dođe do eventualnog ujedinjavanja opozicije. Žao mi samo za Zupera.

Zbog agenta stranog uticaja?
-------
Lider Dveri Boško Obradović izjavio je u Čačku da je kandidatkinja za premijerku Srbije Ana Brnabić "agent stranog interesa" u Srbiji“.
On je rekao i da ga zanima njen stručni potencijal, a ne njena nacionalna pripadnost ili seksualno opredeljenje.
Dodao je da je Vučić juče govorio više od sat vremena na konferenciji za novinare u Predsedništvu, a da je o Ani Brnabić govorio samo 10 ili 20 sekundi, dok je preostalih 69 minuta i 40 ili 50 sekundi, nastavio da vrši ulogu predsednika Vlade Srbije pričajući o svemu - samo ne o onome što je bila tema konferencije.
--------

Last edited by Zuper on Fri Jun 16, 2017 8:40 pm; edited 1 time in total

Post by Filipenko on Fri Jun 16, 2017 8:39 pm

Radagast wrote:
Photino Bird wrote:
ironija ili...?

nije fejk, to je početak saopštenja čiji je ostatak u istom tonu

Nije ironija, zajebo se.  Bilo mi cudno i nediplomatski sto sami sebe zovu naprednim, pa sam mislio da je fejk.

Sledeći put proveri svoje tvrdnje na izvorima i koristi linkove, dobronameran savet. 

Post by William Murderface on Fri Jun 16, 2017 8:40 pm

To mu je odlična izjava, tako i treba kritikovati Brnabić. Ali avaj, škorpija mora da ubode,that's its nature.

Бошко Обрадовић‏ @BoskoObradovic

Александар Вучић је лидер хомосексуалног лобија у Србији. Тек његовом победом на изборима хомосексуални лоби је преузео власт у Србији.

_____

Post by Zuper on Fri Jun 16, 2017 8:45 pm

Post by William Murderface on Fri Jun 16, 2017 8:47 pm

Taj rad.

_____

Post by Filipenko on Fri Jun 16, 2017 8:51 pm

Čekamo pojavu neke ženske Višekrune koja će pričati kako ju je Burn A Bitch iskoristila pa zloćudno odbacila sa prezrivim osmehom koji je pokazivao turpijom naoštrene zube.

Post by diktotar on Fri Jun 16, 2017 9:18 pm

pajticev srndac i brnabina srna

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Zuper on Fri Jun 16, 2017 9:26 pm

Komentarišući Vučićevu odluku, analitičar Dragomir Anđelković ocenjuje da je Brnabićeva prava osoba za premijera.
- Ona ima veliko iskustvo u radu s međunarodnim fondovima i institucijama, što je od velikog značaja za Srbiju, koja je u potrazi za investitorima. Takođe, važi za tolerantnu osobu koja ume da sarađuje s ljudima, što je dobar osnov za rad sa ministrima. S druge strane, nedostatak je što nije dovoljno dugo na političkoj sceni. Ipak, s obzirom na to da Vučić stoji iza nje, narod će imati prilike da je bolje upozna - ističe Anđelković.
S druge strane, politički analitičar Branko Radun smatra da je Vučić želeo da nađe balans u svojoj stranci i u Srbiji.
- Da je izabrao nekog iz SNS, ostali bi bili nezadovoljni i obratno. Brnabićeva će biti glavni operativac za sprovođenje odluka koje će zajedno donositi predsednik Vučić i Vlada - napominje Radun.

Guest

Post by Guest on Sat Jun 17, 2017 7:59 am

amerikanizirani klero-fasista

Бошко Обрадовић‏ @BoskoObradovic

Ана Брнабић цео живот ради за стране компаније и стране невладине организације. Сада ће то да настави да ради на месту српског премијера.

tupava liberalka sto reklamira markete i pise skeceve za debila:

koza na štiklama‏ @celava_ti_mama 14h14 hours ago

koza na štiklama Retweeted Бошко Обрадовић
Dočim bih ja mogao da budem premijer jer sam radio 6 godina kao bibliotekar u Čačku.

Post by Filipenko on Sat Jun 17, 2017 8:11 am

Milo Lompar, popularni Lo-Lo, je kritikovao "premijersednika" tako što ga ne spomene ni u jednoj rečenici, već ga poveže sa duhom Latinke Perović i "Druge Srbije" polazeći od Obrenovića, a onda u 95% teksta srao po Latinci™ i 1 2. Srbiji. Vrlo tipično za njega.

Мило ЛОМПАР, професор Филолошког факултета, књижевник

• Од Обреновића се узима само њихова спољнополитичка оријентација, и то нарочито краља Милана Обреновића, јер је она после Берлинског конгреса била изразито проаустријска. Занемарују се њихове национално-ослободилачке тежње када је реч о Косову и Метохији - јер то ниједан Обреновић није доводио у питање - а данашња власт је обавила процес издаје Косова и Метохије

ЗАКЛАЊАЊЕ иза Обреновића проистиче из потпуне идеолошке подударности између актуелне власти и другосрбијанске интелигенције, јер је политику Обреновића, у својим радовима кривотворила и приказивала у складу са данашњим тенденцијама Латинка Перовић.

Обреновићи се узимају у аспекту који одговара садашњој оријентацији, а то је оријентација ка западним односно немачким аспирацијама. А заборавља се да су Обреновићи формирали стајаћу војску, Академију наука, Црвени крст, увели обележавање Видовдана и учврстили косовску традицију у нашем школском и укупном систему. Погледајте само каква је била прослава 500 година Косовске битке 1889. године.

Дакле, од Обреновића се узима само њихова спољнополитичка оријентација, и то нарочито краља Милана Обреновића, јер је она после Берлинског конгреса била изразито проаустријска. Занемарују се њихове национално-ослободилачке тежње када је реч о Косову и Метохији - јер то ниједан Обреновић није доводио у питање - а данашња власт је обавила процес издаје Косова и Метохије.

Дакле, у односу на КиМ је једна потпуно супротна политика.

Према томе, свако позивање на Обреновиће је парцијално и много би било поштеније да се лепо позивају на Латинку Перовић и комунистичку идеологију, где много ближе могу да нађу своје сабеседнике из прошлости.

Ако узмемо у обзир да је спољнополитичка оријентација Обреновића доживела историјски деманти у 20. веку, а и да је комунистичка идеологија доживела дебакл такође, тешко је веровати да је историјски суд наклоњен оваквој политици садашњих власти.

И када је реч о народу, не може се повући паралела, јер се народ снажно противио политици Милана Обреновића, док је данас народ, под снажним дејством медијских и уцењивачких материјалних средстава, доведен у позицију да се недовољно прецизно оријентише у околностима у којима живи и да услед тога у високом проценту следи овакву политику.

Када би народу медијски биле предочене све последице овакве политике, велико је питање колику би она имала подршку.
Guest

Post by Guest on Sat Jun 17, 2017 9:26 am

u pravu je Lo Lo

Post by Filipenko on Sat Jun 17, 2017 10:00 am

zastitnik gotama wrote:u pravu je Lo Lo

LoLo je obična kukavica koja ne sme na Vučića, nego ga drvi po nekim arhianalogijama. Osim toga, pazi da ne udari na ideološki prihvatljive elemente. Što se koji moj, recimo, udara na Latinku Perović, a ne na DOS, koji je daleko pre Vučića usvojio kapitulantsku (iz njegove perspektive) politiku? Ah da, to su demokrate, desničari koji su svrgli komunjare, tu je i Voštunije bio, a i živi su ljudi, pa nije potpuno bezbedno pljuvati po njima.

Post by William Murderface on Sat Jun 17, 2017 10:33 am

Ma serator.

_____

Guest

Post by Guest on Sat Jun 17, 2017 10:45 am

pa ne mora sve biti o Vucicu

a u pravu je samo glede toga da Latinka oce da predstavi da je knez Mihailo bio prakticno Dejan Ilic svog doba, sto jednostavno nije tacno.

Post by ostap bender on Sat Jun 17, 2017 10:50 am

pa nije ni bio tito odnosno njegov deda (posto mu je otac cercil)

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by Filipenko on Sat Jun 17, 2017 1:04 pm

zastitnik gotama wrote:pa ne mora sve biti o Vucicu

Čisto da bude jasno, to je komentar o spoljnopolitičkoj orijentaciji savremene Srbije, odnosno Vučićeve vlasti. Eto o čemu trubi LoLo™.

Post by Gargantua on Sat Jun 17, 2017 1:13 pm

još samo da se razjasnimo kakva je paralela između srbije tada (između a-u i otomana) i srbije danas (sa 8 suseda slične veličine i par nadnacionalnih okvira koji dominiraju nad svime) i paralela između kosova danas (vlast lokalnog /većinskog/ stanovništva) i kosova onda (provincija stranog carstva) itd itd...

Post by Photino Bird on Sat Jun 17, 2017 1:20 pm

Ti istoriju shvataš dijahronijski, kao sled različitih zbivanja, a on sinhronijski, kao površno različita ispoljavanja esencijalne Srbije koja u svim svojim lutanjima ostaje ista i izložena istim izazovima.

_____
Öxar við ána, árdags í ljóma,
upp rísi þjóðlið og skipist í sveit.
Skjótum upp fána, skært lúðrar hljóma,
skundum á Þingvöll og treystum vor heit.
Fram, fram, aldrei að víkja.
Fram, fram, bæði menn og fljóð.
Tengjumst tryggðarböndum,
tökum saman höndum,
stríðum, vinnum vorri þjóð.

Post by Gargantua on Sat Jun 17, 2017 1:22 pm

Srbija, sve i svuda

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Jun 28, 2017 5:45 pm