opozicija

Share

Re: opozicija

Post by ostap bender on Thu Sep 07, 2017 1:20 pm

Filipenko wrote:Jel? Ceniš da je Slobo krivlji od onih koji su se naoružavali ne bi li se po svaku cenu otcepili, uključujući tu i cenu u vidu krvavog rata?

pa i sloba je naoruzavao i to jos ponajvise. na njemu je najvece breme odgovornosti. na njemu i kucanu.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by No Country on Thu Sep 07, 2017 4:10 pm

То да Милошевић и Кучан било шта деле на равне части, а поготову одговорност за ратове - то ће да извиниш.

Post by Filipenko on Thu Sep 07, 2017 4:31 pm

Naravno. Jedan je bio terorista, izdajnik i pobunjenik, a drugog je bolelo uvo da se cima sa njim i da mu izlazi u susret. Naravno da je kriv(lji) onaj ko je potegao oružje, Al Bagdadi sa Triglava.

Sad, to što je nekome Kučan lepši ili bolji, šta da se radi, ima i tinejdžerki po Beču i Londonu koji daju prednost Bagdadiju u odnosu na Svinjojepca, Terezu Mej ili Sebastijana Kurca.

Post by diktotar on Thu Sep 07, 2017 4:42 pm

kako je milosevic prisvojio celu vojsku je gore od toga sto su se ostali naoruzavali

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by No Country on Thu Sep 07, 2017 4:47 pm

2 Филипенко: Не разумем зашто се оволико упињеш да нам докажеш да си кретен? Давно си то опослио.

Post by Filipenko on Thu Sep 07, 2017 5:14 pm

A jel ti imaš teleću glavu ili se samo tako češljaš?

Mislim, gospodin Kučan, smerni Franjo, borac za pravdu Alija, ubogi sirotanovići protiv zlokobnog Beograda...

To možete da prodajete po križnim putevima.

Post by No Country on Thu Sep 07, 2017 5:24 pm

Занимљиво је да си изабрао баш ово забачено и убого место да на њему продајеш фашизам. Оно, тако то и ради, у какву год рупу да се сакријеш - нађу те.

Post by fernoux-h on Thu Sep 07, 2017 5:28 pm

Gargantua wrote:Ovo je kao presek svih dosadašnjih drugosrbijanskihtm argumenata sabijenih u jedan post. 

"Kakva a ne kolika srbija", deja vu.

Bukvalno.

Jebem ti ljude koji kada ih pitaš koje je njihovo rešenje za Kosovo krenu da drve o 1912. godini

_____
The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.

Post by fernoux-h on Thu Sep 07, 2017 5:34 pm

No Country wrote:Занимљиво је да си изабрао баш ово забачено и убого место да на њему продајеш фашизам. Оно, тако то и ради, у какву год рупу да се сакријеш - нађу те.

Meni je zanimljivije kako je elegantno eskivirao onaj razgovor o bombardovanju, kada sam ja na drugoj temi bio na udaru forumske većine koja smatra da je bombardovanje bilo opravdano. Isto je uradio i na nizu drugih tema, gde se slaže samnom ali ne sme da napiše ništa.

Filipenko pažljivo bira gde će i kako će da pokaže ovu svoju "patriotsku" stranu, sve pazeći da i dalje podilazi forumskim liberalima i da se slučajno nikome ne zameri. Sa NC-om će da se svađa do sutra, ali zato čim se pojave WM, Ostap ili neko od popularnijih forumaša, paljba. Istu stvar radi i ZG. Jedna od ogavnijih pojava na forumu.

Last edited by fernoux-h on Thu Sep 07, 2017 5:36 pm; edited 1 time in total

_____
The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.

Post by Filipenko on Thu Sep 07, 2017 5:35 pm

Ti koji su se navodno branili od Slobe krađom oružja iz magacina i uvozom iz inostranstva su se borili pod geslom "za dom spremni". Drugim rečima, stavi naočare.

Pretpostavljam da je i Haradinaju i Tačiju trebalo prepustiti upravu ne samo nad Kosovom, već i Nišem i Kragujevcom.

Post by zastitnik gotama on Thu Sep 07, 2017 5:39 pm

fernoux-h wrote:
No Country wrote:Занимљиво је да си изабрао баш ово забачено и убого место да на њему продајеш фашизам. Оно, тако то и ради, у какву год рупу да се сакријеш - нађу те.

Meni je zanimljivije kako je elegantno eskivirao onaj razgovor o bombardovanju, kada sam ja na drugoj temi bio na udaru forumske većine koja smatra da je bombardovanje bilo opravdano. Isto je uradio i na nizu drugih tema, gde se slaže samnom ali ne sme da napiše ništa.

Filipenko pažljivo bira gde će i kako će da pokaže ovu svoju "patriotsku" stranu, sve pazeći da i dalje podilazi forumskim liberalima i da se slučajno nikome ne zameri. Sa NC-om će da se svađa do sutra, ali zato čim se pojave WM, Ostap ili neko od popularnijih forumaša, paljba. Istu stvar radi i ZG. Jedna od ogavnijih pojava na forumu.
ako su ostap, wm i popularni forumasi u nedoumici da li mislim da je bombardovanjem trebalo na kosovu uspostaviti drzavu terorista, dilera droge, oruzja i ljudi, odgovor je : ne, ne mislim.

Post by ostap bender on Thu Sep 07, 2017 5:48 pm

vujosevic u pravu. frnjau to ne razume posto je cokijevac. filipenko da veceras tri puta poljubi duletovu sliku.

inace ovo pausalno nabacivanje o opravdanosti bombardovanja jeste jedna od odvratnijih stvari na srbijanskom netu i zapravo je tu da prikriva jednostavnu istinu da je za vecinu ovde sukob na kosovu poceo 24. marta.

_____

Post by zastitnik gotama on Thu Sep 07, 2017 6:08 pm

Nova stranka čestita Aleksandru Vučiću na tome što je njegov kandidat, ratni drug i poslovni partner Ramuš Haradinaj dobio mandat od predsednika Kosova Hašima Tačija za formiranje Vlade Kosova.
Čestitke Vučiću i na izboru Kadrija Veseljija za predsednika kosovskog parlamenta, zajedničkog kandidata takozvane ratne koalicije i Vučićeve lične liste – takozvane Srpske liste.
Vučićevi poslanici u kosovskom parlamentu svojom podrškom "ratnoj koaliciji" dostojno su obavili posao koji im je šef zapovedio. Što i ne čudi, jer su i sami nedavno izjavili – „Mi smo glas i lice Vučića na Kosovu“. Dakle, ne glas i lice Srba na Kosovu, već Vučića. A šta je taj „glas“ govorio pre samo nekoliko meseci o svom danas velikom prijatelju?
„On je činio zločine. On i njegovi ljudi su klali, ubijali, odsecali glave... Nikad ruku neću pružiti zločincima i silovateljima i onima koji misle da će njihovi zločini ostati sakriveni“, govorio je Vučić o Haradinaju.
Šta se to u međuvremenu promenilo pa je Vučićeva Srpska lista, „njegov glas i lice na Kosovu“, dala legitimitet ubicama, silovateljima i koljačima? Ništa. Zapravo je dosledno primenjena ista ona matrica koju presvučeni radikali praktikuju još od 90-ih kada su žarili i palili balkanskim ratištem. I ovo je dokaz da je politika Aleksandra Vučića apsolutno oslobođena bilo kakvih principa i brige za širi interes, već je usredsređena isključivo na najsirovije namirivanje interesa koje deli sa svojim partnerima, u ovom slučaju sa Haradinajem.

Post by fernoux-h on Thu Sep 07, 2017 6:09 pm

zastitnik gotama wrote:
fernoux-h wrote:

ako su ostap, wm i popularni forumasi u nedoumici da li mislim da je bombardovanjem trebalo na kosovu uspostaviti drzavu terorista, dilera droge, oruzja i ljudi, odgovor je : ne, ne mislim.

Da, ali ćeš svaki put kada tako nešto kažeš obavezno da dodaš i da ti imaš neke kritike DSS-a, da nisi protiv Parade i da osudiš neke desničare, imalo to veze sa temom ili ne. Da se slučajno neko od ovih liberala ne naljuti.

_____

Post by ostap bender on Thu Sep 07, 2017 6:11 pm

pa mozda zato sto to misli?

_____

Post by fernoux-h on Thu Sep 07, 2017 6:14 pm

Ne misli. Imali smo niz primera gde ga WM preslišava kada ovome izleti iz usta nešto "pogrešno" i politički nekorektno, pa se pravda i izvrdava.

_____

Post by No Country on Thu Sep 07, 2017 6:16 pm

Фрњау, једна крајње узгредна примедба: популарност је прецењена, или би макар требало да буде.

Post by zastitnik gotama on Thu Sep 07, 2017 6:17 pm

fernoux-h wrote:Ne misli. Imali smo niz primera gde ga WM preslišava kada ovome izleti iz usta nešto "pogrešno" i politički nekorektno, pa se pravda i izvrdava.
to se posto nikad nije desilo, izmisljas.

Post by zastitnik gotama on Thu Sep 07, 2017 6:24 pm

Samo jedna stvar, nije da je bitno (jebe mi se bas da ja tebi dokazujem da sam dobar Srbin, ti si neki komunac debil), ako sam se nekad ogradjivao od DSSa, onda sam se ogradjivao zato sto nije bio dovoljno DSS, a ne zato sto je bio previse.

Da sam se ja pitao DSS bio stalnno bio u onom moudu u kojem je Bakarec odgovarao Srdji Popovicu, jebanje izdajnickih majki naime.

Post by William Murderface on Thu Sep 07, 2017 6:26 pm

zastitnik gotama wrote:
fernoux-h wrote:Ne misli. Imali smo niz primera gde ga WM preslišava kada ovome izleti iz usta nešto "pogrešno" i politički nekorektno, pa se pravda i izvrdava.
to se posto nikad nije desilo, izmisljas.

+1

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by No Country on Thu Sep 07, 2017 6:51 pm

No Country wrote:Фрњау, једна крајње узгредна примедба: популарност је прецењена, или би макар требало да буде.
И специјално за тебе: непопуларност је још прецењенија!

Post by паће on Thu Sep 07, 2017 6:55 pm

No Country wrote:
No Country wrote:Фрњау, једна крајње узгредна примедба: популарност је прецењена, или би макар требало да буде.
И специјално за тебе: непопуларност је још прецењенија!

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by No Country on Thu Sep 07, 2017 7:40 pm

Filipenko wrote:Ti koji su se navodno branili od Slobe krađom oružja iz magacina i uvozom iz inostranstva su se borili pod geslom "za dom spremni". Drugim rečima, stavi naočare.

Pretpostavljam da je i Haradinaju i Tačiju trebalo prepustiti upravu ne samo nad Kosovom, već i Nišem i Kragujevcom.
Ја сам се много пута, са променљивом срећом, расправљао са шешељоидним светоназорима ове врсте. Можда бих се и сада преварио, да ти верујем да си било шта осим трола.

Post by Filipenko on Thu Sep 07, 2017 9:04 pm

Ma da, zli Sloba je izbacivao Hrvate iz stanova po Zagrebu, Zadru i Sisku, a gospodin sa brčićima je u sklopu hrvatske bojne Rafael Boban branio domovinu od agresije, inspirisan misom za dušu Ante Pavelića, najvećeg Hrvata u istoriji.

Post by No Country on Thu Sep 07, 2017 9:07 pm

Јеби га, неким се чудом рат водио баш у Хрватској...

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Sep 23, 2017 5:43 am