opozicija

Share
Guest

Re: opozicija

Post by Guest on Fri Sep 22, 2017 2:11 pm

hvala
Guest

Post by Guest on Fri Oct 06, 2017 11:43 pm

mudra je ova tacka tri, ispravno je dati politicarima lepo tajmfrejm dve nedelje kad mogu da rade bas kompletno sta oce
Guest

Post by Guest on Sat Oct 07, 2017 11:08 am

dovode ljude iz unutrasnjosti ™️ autobusima.

Post by Gargantua on Sat Oct 07, 2017 11:12 am

realno, brže je stići do centra bga ako se krene iz šapca nego sa miljakovca ili mirijeva #raskopavanje_grada

Post by ficfiric on Sat Oct 07, 2017 11:15 am

Ona je valjda DS. Zar je i DS ucestvovao u skupu?

_____

Uprava napolje!
Guest

Post by Guest on Sat Oct 07, 2017 11:17 am

Gargantua wrote:realno, brže je stići do centra bga ako se krene iz šapca nego sa miljakovca ili mirijeva #raskopavanje_grada

za Mirijevo je ovo hiperbola, ali za Miljakovac uopste nije.

Post by plachkica on Wed Oct 11, 2017 9:16 pm

ima li vuk svoju temu?

Post by William Murderface on Wed Oct 11, 2017 9:27 pm

Argh

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Kinder Lad on Wed Oct 11, 2017 9:30 pm

Evo odmah cu se pridruziti. Ko god izadje sa ovim na izbore moze da zaboravi na moj glas.

_____
alt-lib

Post by xie saike on Wed Oct 11, 2017 9:32 pm

ja bih ovo okacio da sam opozicija naravno pogrdno, ali bi mi vecina u srbiji rekli ua budalo mrs

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by beatakeshi on Wed Oct 11, 2017 9:33 pm

A u novom broju Geopolitike: intervju sa Aleksanderom Gaulandom (AfD); dr Radmilo Rončević, Darvinovski mit, najveća obmana u istoriji nauke...

Post by xie saike on Wed Oct 11, 2017 9:35 pm

pitam nemce bas neke koje znam, sta ce biti sad, doso malo jaci afd, sta ocekujete, samo naprave hitler brkove onako sa dva prsta i "sta da ti kazem".

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард
Guest

Post by Guest on Wed Oct 11, 2017 10:24 pm

Kinder Lad wrote:Evo odmah cu se pridruziti. Ko god izadje sa ovim na izbore moze da zaboravi na moj glas.

treba da ti bude dovoljno to što su mu glavni ljudi u medijsko-propagadnom timu likovi na platnom spisku prve porodice, ali mene ovde niko ne sluša i svi misle da sam lud.

Post by Kinder Lad on Wed Oct 11, 2017 10:31 pm

Blind Lime Pie wrote:
Kinder Lad wrote:Evo odmah cu se pridruziti. Ko god izadje sa ovim na izbore moze da zaboravi na moj glas.

treba da ti bude dovoljno to što su mu glavni ljudi u medijsko-propagadnom timu likovi na platnom spisku prve porodice, ali mene ovde niko ne sluša i svi misle da sam lud.

Ma...znam ja o njemu sasvim dovoljno i bez toga Al bi mozda progledao kroz prste bar malo kad bi bar pricao ono sto mislim da treba, a ne bi pricao ono sto mislim da ne treba. A posto je i to sto prica jednak uzas - dovidjeNa.

_____
alt-lib

Post by Gargantua on Wed Oct 11, 2017 10:51 pm

šta ima da ti se ne sviđa, možeš da biraš - komunizam, monarhizam, narodnjaštvo, sve u 2 dana 

Vuk Jeremić‏ Verified account
 @jeremic_vuk  Oct 8
Na današnji dan pre 50 godina, pogubljen je Ernesto Če Gevara. Hasta la victoria siempre. https://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&sns=tw … via @youtube

@jeremic_vuk  Oct 7  
Mnogaja ljeta našem novom kraljevskom paru!!

@jeremic_vuk  Oct 7
Puna podrška - vratiti državu narodu!

Post by паће on Wed Oct 11, 2017 10:55 pm

Крло има тезгу код Јеремије?

_____
то ја бришем, некад милице некад не
I want to be Bujumbura for a while. Then I'll can say Bujumbura is a place I've been.

Post by bruno sulak on Thu Oct 12, 2017 12:33 am

beatakeshi wrote:A u novom broju Geopolitike: intervju sa Aleksanderom Gaulandom (AfD); dr Radmilo Rončević, Darvinovski mit, najveća obmana u istoriji nauke...

znaci ko pecat.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.
Guest

Post by Guest on Tue Oct 24, 2017 8:41 pm

Ivan Kljajić‏ @Ivan_Kljajic 2h2 hours ago

Upravo je Narodna skupština odbila predlog opozicije da oboleli od kancera koji su u postupku lečenja ne mogu da dobiju otkaz.

Post by Gargantua on Sat Apr 07, 2018 9:52 am

"Biznis ali fer - menadžer"

Đilas predlaže da on bude menadžer Saveza za Srbiju
U izmenjenom predlogu se navodi da stranke zadržavaju svoje organe i strukture, pravo na sopstveni razvoj, ali u ključnim segmentima politike nastupaju sinhronizovano i u dogovoru.

Savez za Srbiju koji namerava da okupi bivši gradonačelnik Beograda Dragan Đilas trebao bi da počne sa radom 9. maja a njegov menadžer bio bi upravo Đilas.

To piše između ostalog u novom predlogu koji je on poslao koalicionom partnerima sa beogradskih izbora PSG, Narodnoj stranci, Levici Srbije i sindikatu Sloga.

Naš list je imao uvid u revidirani Đilasov predlog u kojem se navodi da Savez za Srbiju počinje sa radom na dan pobede nad fašizmom, kada je i prvo zasedanje Skupštine grada Beograda gde će biti formiran odbornički klub pod tim imenom.

U predlogu piše da “formiranje Saveza za Srbiju predstavlja ujedinjenje svih onih istinskih opozicionih organizacija koje svojim učešćem u Savezu povećavaju šanse za pobedu i promenu ne samo vlasti, nego i sistema u Srbiji”.

Kako je Danas ranije pisao Đilas je izmenio deo svog prvog predloga u kojem se navodi da članice saveza treba da zamrznu svoje delovanje i pojedinačne interese, te je sada napisao da stranke zadržavaju svoje organe i strukture, pravo na sopstveni razvoj, ali u ključnim segmentima politike nastupaju sinhronizovano i u dogovoru.

Đilas predlaže i organe saveza. I to Skupštinu, Predsedništvo saveza, u kojem će se na mestu predsedavajućeg na mesečnom nivou rotirati članovi predsedništva, zatim  menadžera saveza koji organizuje rad i ne može biti član druge političke organizacije osim Saveza. Na tom mestu Đilas vidi sebe. Uz menadžera tu je i generalni sekretar kao prvi operativac Saveza, koji koordinira delegiranim operativcima članica i sprovodi odluke predsedništva i menadžera. Tu ulogu je Đilas namenio Ljubanu Paniću sa kojim je blisko saradjivao u protekloj izbornoj kampanji. Savez bi trebao da ima i programski savet.

Savez je, kako Đilas predvidja, otvoren za političke stranke, pokrete, organizacije, grupe građana, sindikate i pojedince.

Podsetimo, posle završetka beogradskih izbora, Đilas je Saši Jankoviću i Vuku Jeremiću predložio savez koji bi bio aktivan na celoj teritoriji Srbije. Iako su oni naveli da je to dobra ideja ni Jankovic ni Jeremić nisu jasno javnosti rekli hoće li ući u njega ili ne. Nezvanično se od ljudi iz PSG i NS moglo čuti da Janković i Jeremić ne žele utapanje u Đilasov savez već jačanje sopstvenw političke organizacije.

https://www.danas.rs/politika/djilas-predlaze-da-on-bude-menadzer-saveza-za-srbiju/

Struktura se nudi tako da udomi Đilasa i par bliskih saradnika, lično, pošto nemaju svoju organizaciju.
Guest

Post by Guest on Sat Apr 07, 2018 9:57 am

To od početka govorim.

Post by Gargantua on Sat Apr 07, 2018 9:59 am

Mrzi ga da se cima sam, sujete su velike da bi otišao negde, na republici ipak nije prepoznat kao na gradu pa mu je lakše da to bude u skupini, ambicija je brzo postala velika s obzirom da ga je boleo kurac za politiku do pre 6 meseci itd.

I dobija se ovaj predlog

Post by паће on Sat Apr 07, 2018 10:04 am

Ма идеално, функција ко колачић а не мора ни да чека да победи на некаквим изборима. Довољно је да се фолира као да су већ победили.

_____
то ја бришем, некад милице некад не
I want to be Bujumbura for a while. Then I'll can say Bujumbura is a place I've been.
Guest

Post by Guest on Sat Apr 07, 2018 10:06 am

Boli ga kurac i sad, kao što ga je boleo i pred beogradske izbore: kampanja se šlepovala na njegovom imenu a njegov angažman se sveo na par bezvoljnih intervjua. Treba mu rezevna životna pozicija koja mu garantuje nešto malo imuniteta, ali da u tu poziciju uloži što manje napora.

Post by Летећи Полип on Mon Jun 18, 2018 12:09 pm

_____
Kasno je mrtvom magarcu karu drkati...

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon Jun 18, 2018 12:31 pm

Jankara? šta radi?

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Nov 16, 2018 10:15 am